Razítka na nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=559a2408bd6570b93589e190f15039c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak si upravujete nehty?
Nijak
31%
 31%  [ 17 ]
Bezbarvý lak
18%
 18%  [ 10 ]
Nálepky na nehty
7%
 7%  [ 4 ]
Pestrobarevné laky
29%
 29%  [ 16 ]
Francouzská manikúra
12%
 12%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

Jojo,razitka jsou fajn,taky se vzdycky tesim,co mi tam moje manikerka provede.Netrva to ani dlouho a hlavne to vydrzi,coz je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Tak po experimentech včera večer jsem trochu rozladěná. Fólii jsem stáhla a použila lak Magic Visage, který jsem sice koupila u Vietnamců, ale viděla jsem ho na netu doporučovaný pro tisk. Brzy jsem zjistila, že s tím neohrabaným kusem plastu, co mu říkají stěrka, na tak filigránskou prácičku nemohu, tak jsem jako stěrku použila žiletku, které mnohem lépe na destičku přilehla.
Jenže....stejně mi kolem motivu vždycky zůstalo trochu laku a motiv pak měl okolo nepěkné fleky. Většinou se mi také nepodařilo nabrat motiv celý. A poslední neblahé překvapaení bylo, že musím destičku i razítko pokaždé utřít odlakovačem, jinak razítko nebere vůbec.

Takže závěrem: Na mě je to asi trochu moc piplačka. Nicméně bych ráda vyzkoušela originál Konad (až na něj budu mít), protože jsem si všimla, že mají stěrku s plíškem a asi i jinou hmotu v razítku.

Také jsem na netu viděla razítkovací sadu Wiki, u které je na razítkování takový fialový strojek a osmihranné destičky, které se do něj vkládají. Vypadá to prakticky, ale netuším, jak potom to razítko po každém tisku čistí, když je uvnitř strojku. Nebo se to u této sady nemusí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

To mě mrzí, určitě jsi se těšila viď? Sad S Konadem mi to jde super, asi je fakt lepší si připlatit. I když, půjčila jsem to mamce a jí to vůbec nešlo, nevím čím to. Asi ještě neměla ten správnej grif Wink Destičku i razítko otírám když tam zůstane trochu laku, jinak ne pokaždý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
To mě mrzí, určitě jsi se těšila viď? Sad S Konadem mi to jde super, asi je fakt lepší si připlatit. I když, půjčila jsem to mamce a jí to vůbec nešlo, nevím čím to. Asi ještě neměla ten správnej grif Wink Destičku i razítko otírám když tam zůstane trochu laku, jinak ne pokaždý.


Neboj, hřbítku (máš krásnou přezdívku Smile ), já budu ještě sem tam trénovat. Možná jsem prostě jen neohrabaný začátečník. A na Konad taky časem snad bude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Dííííky dobrá vílo Wink Zkus trénovat zatím na těhle, aspoň to nebude taková škoda, až s tím někam flákneš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andisek16
21-40
21-40


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Já mám Stamping sadu taky, z aukra, docela to jde i když je to piplačka, akorát to čas od času chce nové laky, když zhoustnou už je razítko nebere, ale jinak je to super vec, spoustu motivu, barev a možností. Máte nekdo skušenosti se sadou na Sponge nail art? Zkoušela jsem to s kuchynskou houbičkou, jde to pěkně ale přece jenom ta sada je trošku profesionálnější. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 10:45 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem si objednala razítko, destičku a dva laky od Konadu. Až vyzkouším a ujistím se, že nejsem úplně neschopná, chci si objednat sadu neoriginálních destiček. Vyjdou o dost levněji. Líbí se mně jedna sada na Ebay s Hello Kitty, delfíny, čtyřlístkem, kočkou a růžemi, vyjde na deset dolarů i s poštovným. Ještě sháním halloweenskou destičku s pavučinou, pavoukem, dýní a netopýrem. Viděla jsem ji na jednom blogu a na Ebay ji nemůžu najít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 11:18 pm    Předmět: Citovat

Já bych chtěla taky nový destičky, ale nijak se mi to nechce objednávat kvůli poštovnýmu a zdá se, že ve městech, kam mám přístup (TU, HK), tak je nikde nemaj.....Mám destičky 2 z jedný sady a už jsem dlouho nedestičkovala...a taky se chci naučit malovat nějaký obrázky na nehty...jinak se sadou z aukra mi to šlo v pohodě, jen to chce cvik...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 9:43 am    Předmět: Citovat

Jé, to je úžasný... Jsem na to tady narazila až teď... Very Happy Ale vypadá to výborně... Doteď jsem občas lepila nálepky nebo jsem dělala ornamenty párátkem a bílým lakem na francouzskou manikúru, ale to byla neuvěřitelná piplačka... Jdu zjistit, kde se to dá koupit a za kolik...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

Vůbec jsem o tomhle nevěděla, tady to čtu poprvé. A myslím, že si razítka objednám, nálepky mne štvou a navíc vyjdou dráž. Ještě že DV existuje... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.