Razítka na nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1353378e1b524fcc43efc3adffaf701cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak si upravujete nehty?
Nijak
31%
 31%  [ 17 ]
Bezbarvý lak
18%
 18%  [ 10 ]
Nálepky na nehty
7%
 7%  [ 4 ]
Pestrobarevné laky
29%
 29%  [ 16 ]
Francouzská manikúra
12%
 12%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 2:19 pm    Předmět: Citovat

Dá se koupit u nás v různých eshopech, ty se mně zdají drahé, a na aukru. Já jsem kupovala z ocnailart.com, mají poštovné zdarma do celého světa při nákupu nad 20 dolarů po slevě - dají se najít různé slevové kódy na internetu, nejvíc na 30%.

Jsem ráda, že jsem objednala až po pročtení pár blogů a stostránkového vlákna. Objednala jsem si oboustranné razítko, protože se s ním lépe pracuje, ta neoriginální nejsou tak dobrá. Ostatní není potřeba objednávat originální, destičky z Ebay jsou stejně dobré, jediná nevýhoda je že se prodávají jen v sadách (ale kdybych si měla vybírat jednotlivé, nikdy bych se nerozhodla, strávila jsem dost času výběrem jedné destičky). Speciální laky jsou o něco lepší, ale většina hustých výrazných laků (ne průhledných a se třpytkami) funguje dobře, stejně tak vrchní laky a další potřeby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 9:27 pm    Předmět: Citovat

Že jo? Taky nevím, co bych si bez dv počala Very Happy Very Happy Takových rad, bápadů a novinek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Tak mi dneska přišlo "nádobíčko" - hned jsem zkoušela a jsem nadšená! Je to překvapivě jednoduché a nehty vypadají dokonale Smile Teď si je budu chtít zdobit každý den Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 3:37 pm    Předmět: Citovat

Razítka na nehty jsem nedávno objevila v Rossmanovi, značka Essence. Stojí asi 85kč, je tam razítko, stěrka a jedna destička se 7 motivy. Za tu cenu je to paráda, tak jsem si to koupila a vyzkoušela. No a teda musím říct, že je to fakt piplačka, ale když zjistíte, jak na to, tak už to jde líp Smile Co se týče odlakovávání, tak razítko nemusím odlakovat, otiskne se celý vzor, ale odlakovávám destičku (není to potřeba pokaždé, ale radši to dělám) a hlavně tu stěrku, mívám ji vždycky celou zapatlanou (možná dávám moc laku, nevim). Nejlepší lak se mi zdá obyčejný černý, v hustotě jsem moc rozdílů nepozorovala, ale většina barevných laků nevypadá moc dobře, protože jsou moc "světlé" (chtělo by to druhou vrstvu, aby to šlo hezky vidět, ale to jaksi s razítkem nejde). No a největší problém jsem zatím zaznamenala při přelakovávání vzoru-napřed jsem si to hezky celé rozmázla a teď i když se snažím to přejet jenom tak lehce, často mi vzor trochu ujede se svrchním lakem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 3:49 pm    Předmět: Citovat

Souf...to já to taky upatlala...musíš jen tak malinko, moc to nematlat tím vrchním lakem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 4:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem hrozný nemehlo, moc mi to nejde Laughing taky to mám celý upatlaný, buď toho setřu moc nebo jen rozetřu, když se náhodou zadaří, tak se mi to neobtiskne celý na razítko... takže jsem to zkusila 2x a někde založila do zapomnění Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 11:49 am    Předmět: Citovat

barthezka

A jakou máš sadu, originál Konad? Já zainvestovala do Konadu (stěrka, tiskátko, destičky), laky používám obyč (2 stovky za lak fakt dávat nebudu) a jde to pěkně. I když mamka to taky jednou zkoušela a nějak jí to nešlo, a to je moc šikovná. Asi to chce cvik.

Mě to zas chytlo, tak pořád razítkuju a mám objednanou další destičku Konad, motiv přes celý nehet, ty jinde snad ani nemají. Zkoušely jste ty levnější destičky? Na aukru jsem je objevila okolo 30 Kč, docela mě to láká Twisted Evil

Jinak super stránka, kde jsou příklady použití: http://www.konad.co.kr/english/prac/prac_1.asp (nahoře na liště "Practical aplications", jen to nějak pomalu nabíhá). Sice s tím nevykouzlím, co oni, ale jako inspirace dobré Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 11:54 am    Předmět: Citovat

Kocici.hrbet: mám jenom ty od essence, zas tak po tom netoužím, abych měla ty drahý od konadu Smile teď si zrovna ani nenechávám dlouhý nehty, jenom jsem si postěžovala, jaký jsem pako Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 12:01 pm    Předmět: Citovat

Jo tak Wink Kdyby tě to chytlo a chtěla jsi rozšířit sbírku, Konad se dá sehnat i různě v akci na eshopech (i osobní vyzvednutí, 100 za poštu je teda dost Twisted Evil , mimibazaru...). Ale nechci navádět k utrácení Very Happy Mě to baví čím dál víc, tak za to ty peníze dám, když vím, že to využiju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
barthezka
Mě to zas chytlo, tak pořád razítkuju a mám objednanou další destičku Konad, motiv přes celý nehet, ty jinde snad ani nemají. Zkoušely jste ty levnější destičky? Na aukru jsem je objevila okolo 30 Kč, docela mě to láká Twisted Evil


Přes celý nehet má jen Konad, proto si chci ještě pár (což znamená 2 vzhledem k tomu kolik jsem v poslední době utratila za kosmetiku Laughing ) objednat. Ty levné mám a kvalita je stejná, jen jsou jiné vzory, které se mně nelíbí tolik co Konad (i když mají některé stejné). Nestalo se mně, že by nějaký vzor nešel, ale četla jsem, že stát se to může a to u obou (Konad i fauxnady).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.