Přeřeky, přebrepty, přeslechy :o)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=26f0df8f363d60f84c7bbe35a16a1f43Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přeřeknete / přeslechnete se často?
Denodenně
55%
 55%  [ 43 ]
Občas se stane
41%
 41%  [ 32 ]
Vyjímečně
3%
 3%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

Tohle zažila jedna známá na alergologii. Doktor jí předepisoval přípravek s podivným názvem Seretide, psal si to do těch svých papírů a říkal si to nahlas. Ta žena užasle poslouchala a zmohla se asi jen na: "Co, prosím?". Nezdálo se jí, že by byl doktor tak sprostý. Rozuměla totiž "S... týden" a skutečně měla týden průjem, což mu předtím říkala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 5:51 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Tohle zažila jedna známá na alergologii. Doktor jí předepisoval přípravek s podivným názvem Seretide, psal si to do těch svých papírů a říkal si to nahlas. Ta žena užasle poslouchala a zmohla se asi jen na: "Co, prosím?". Nezdálo se jí, že by byl doktor tak sprostý. Rozuměla totiž "S... týden" a skutečně měla týden průjem, což mu předtím říkala.

Taaaaak som sa zchuti zasmiala, to je dobreeeeee Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 7:02 pm    Předmět: Citovat

No vy mi dáváte, ještě teď mi tečou slzy smíchy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Já se pletu pořád, jen mě teď zrovna nic nenapadá
Klasický zážitky s T9 v sms -

- ségře místo "čau Ivčo" píšu "čau hubo"

- kamarádce píšu jak mám moc práce - " jsem vařila, srala, uklízela" -
samozřejmě že jsem ve skutečnosti PRALA Very Happy

- z radostného výkřiku, kdy jsem volila mezi slovem "konečně" a "hurá" jsem v závěru zvolala"KORÁÁÁ"

- tchán se hádá s tchýní a v zápalu největší hádky jí vyčítá : "Když ty jsi na mě taky furt usraná!" Místo na.raná Smile no v okamžiku bylo po hádce Smile

- a ještě mě napadá - šli jsme s manželem kolem cirkusu, mrkla jsem očkem na velký nápis na ceduli a se zděšením čtu DNES ANTIKRIST Very Happy Tak se ho tak vykuleně ptám : "Jak jako dnes antikrist, co tím myslej???" a drahý ledově odpověděl: Dnes artisti miláčku,ARTISTI!" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem si vzpomněla Smile
Pracuju s doktorem - cizincem - samozřejmě často plete slova a řekne něco jinýho, než vlastně chtěl. Jeden čas hodně motal význam slova DOUFAT a MYSLET. A vyšla mu z toho drsná hláška Smile Pacientce s vážnou tváří říká :" Doufám, že vás to bude bolet." Výraz chuděry pacientky se nedá popsat Smile Chtěl jí jen oznámit, že si MYSLÍ, že je možný, že jí to teď zabolí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

All ja nemôžem, som červená os smiechu a opľula som klávesnicu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
All ja nemôžem, som červená os smiechu a opľula som klávesnicu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Val to já taky, když tady ty příspěvky čtu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

S tím doktorem mi připomnělo, co mi vykládala kamarádka - zdravotní sestřiška. Nejde ani o přebrept, spíš o svérázný výklad. Doktor, cizinec, napsal do zprávy o příjmu nějaké pacientky, že vypila borovice. Sestřičky nechápaly, o co jde, tak se ho šli zeptat, co tím myslí. A ukázalo se, že šlo o tři velké panáky borovičky. Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
S tím doktorem mi připomnělo, co mi vykládala kamarádka - zdravotní sestřiška. Nejde ani o přebrept, spíš o svérázný výklad. Doktor, cizinec, napsal do zprávy o příjmu nějaké pacientky, že vypila borovice. Sestřičky nechápaly, o co jde, tak se ho šli zeptat, co tím myslí. A ukázalo se, že šlo o tři velké panáky borovičky. Laughing


Dani Very Happy Tohle je právě ono - zábava všedního dne s cizincem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 9:32 pm    Předmět: Citovat

All, ten Antikrist mě dostal... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
All, ten Antikrist mě dostal... Laughing Laughing Laughing



Kla nejhorší je, že já fakt věřila tomu, co čtu Laughing Laughing Laughing od toho se pak odvíjelo moje zděšení, cože je to v tom cirkuse možný vidět Very Happy No dodnes to manžel dává všem k pobavení Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.