Kajal
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6eedcdd7e32c8446c7243c11b7dda16Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 4:01 pm    Předmět: Citovat

dneska jsem našla něco zajímavého http://www.ekozena.cz/index.php?action=sortiment&rub_id=620200 koukněte - co myslíte vydrží to na očích?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 4:12 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
dneska jsem našla něco zajímavého http://www.ekozena.cz/index.php?action=sortiment&rub_id=620200 koukněte - co myslíte vydrží to na očích?

Téééééda za tú pálku to musí mať v sebe miniatúrneho autopilota ktorý vás namaľuje sám Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ohó, kadžal, ten drží jako čert Twisted Evil Alespoň tedy ten originální, u těch barevných těžko soudit... Akurát se velmi rád rozmazává, na to mi pomohlo, když jsem ho šoupla do lednice, ale pak zase daleko mň barvil... Ale tou cenou si na stránkách snad dělají prdelky, já ten svůj koupila asi za 50 kč, stovku nebo dvě bych ještě brala, ale 500?! tsss Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Ohó, kadžal, ten drží jako čert Twisted Evil Alespoň tedy ten originální, u těch barevných těžko soudit... Akurát se velmi rád rozmazává, na to mi pomohlo, když jsem ho šoupla do lednice, ale pak zase daleko mň barvil... Ale tou cenou si na stránkách snad dělají prdelky, já ten svůj koupila asi za 50 kč, stovku nebo dvě bych ještě brala, ale 500?! tsss Mad


já mám nějaká rádoby kajal z oriflame, v nějakém pominutí smyslů jsem to kooupila...a nebarví skoro vůbec, v tom katalogu to měli beztak nakreslené v pc a ta barva byla tak krásně sytá Evil or Very Mad (tušila jsem, že efekt nebude stejný, ale až takové "téměřnic" jsem nečekala)
a ta cena je fakt psycho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:

Téééééda za tú pálku to musí mať v sebe miniatúrneho autopilota ktorý vás namaľuje sám Shocked Shocked Shocked


Tak autopilota pri malovaní liniek by som teda brala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 5:50 pm    Předmět: Citovat

To já taky . Wink Vždycky se mi při malování linek rozklepou ruce a vůbec se mi nedaří , namalovat obě oči stejně. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
kalakai napsal:
dneska jsem našla něco zajímavého http://www.ekozena.cz/index.php?action=sortiment&rub_id=620200 koukněte - co myslíte vydrží to na očích?

Téééééda za tú pálku to musí mať v sebe miniatúrneho autopilota ktorý vás namaľuje sám Shocked Shocked Shocked


Odstíny mají moc pěkný a ta cena zas až tak šokující ani není , vzhledem k tomu že mají certifikát Demeter , mohlo být i hůř. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Farby majú naozaj krásne. Už som si túto firmu všimla dávnejšie na nejakej nemeckej stránke Smile
A majú aj parfémiky
http://www.ekozena.cz/index.php?action=sortiment&kid=926


Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 11:48 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Ohó, kadžal, ten drží jako čert Twisted Evil Alespoň tedy ten originální, u těch barevných těžko soudit... Akurát se velmi rád rozmazává, na to mi pomohlo, když jsem ho šoupla do lednice, ale pak zase daleko mň barvil... Ale tou cenou si na stránkách snad dělají prdelky, já ten svůj koupila asi za 50 kč, stovku nebo dvě bych ještě brala, ale 500?! tsss Mad


to je slušný rozdíl v ceně Shocked To bych taky chtěla, ale těžko sehnat. Nevíte někdo o nějakém místě. samožrejmě za rozumnější cenu Wink kajalky z DM nebo tak se rozpíjejí a je to akorát k vzteku i když se přepudruju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 4:28 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
Shahlah napsal:
Ohó, kadžal, ten drží jako čert Twisted Evil Alespoň tedy ten originální, u těch barevných těžko soudit... Akurát se velmi rád rozmazává, na to mi pomohlo, když jsem ho šoupla do lednice, ale pak zase daleko mň barvil... Ale tou cenou si na stránkách snad dělají prdelky, já ten svůj koupila asi za 50 kč, stovku nebo dvě bych ještě brala, ale 500?! tsss Mad


to je slušný rozdíl v ceně Shocked To bych taky chtěla, ale těžko sehnat. Nevíte někdo o nějakém místě. samožrejmě za rozumnější cenu Wink kajalky z DM nebo tak se rozpíjejí a je to akorát k vzteku i když se přepudruju.

Já ho koupila v Góvindě: http://www.govindabutik.cz/govindabutik/index.html
Ale nevím, jestli ho stále vedou, dlouho jsem tam nebyla... Každopádně se občas objeví v nějakém orientálním obchůdku, myslím, že ho mívají i v Myslíkově nebo Lipanské... Teď koukám, že ho za slušnou cenu mají i v OM centru, a to dokonce v plechové krabičce s klasickou skleněnou tyčinkou na nanášení, to jsem si vždycky chtěla vyzkoušet Smile A za rozumnou cenu se objevuje i na ebay.com
Mimochodem pravý kadžal po nanesení chvilku pěkně pálí, čímž očím neuškodí, ale naopak je to krásně pročistí - to píšu proto, že to občas někoho vyděsí, když to nečeká...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.