zdravím všechny

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kikinusska
0-7
0-7


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 2:06 pm    Předmět: zdravím všechny Citovat

Tak sem se tu dneska zaregistrovala a pročítám si všechna různá témata. Velmi hezké stránky, člověk se dozví praktické informace od lidí, co mají zkušenosti. Já osobně nemám nějak příliš dlouhé vlasy, mám takové trochu vlnité. Asi nemám v plánu pěstovat si nějak extrémně dlouhé, ale péče o vlasy mě zajímá i tak. Ty moje se vlny totiž docela vysušují, a vůbec je s nimi někdy problém. V pročítání různých vláken mě docela vyděsili ty silikony. Už sem o tom sice něco málo slyšela(že je to špatný), ale nevěděla jsem, co to vlastně způsobuje. Kosmetiku používám občas z drogerie, občas si koupím něco dražšího. Teď zrovna budu mít narozeniny, tak si chci koupit masku na vlnité vlasy Wella lifetex,a od goldwellu sprej pro fixaci a lesk vln Twist Around. Nemáte někdo zkušenost a nevíte jestli to obsahuje ty silikony? A silikony jsou obsaženy pouze v šamponech a tak nebo i ve stylingu? A ještě jeden malý dotaz. Na netu jsem našla nějaké efilační nůžky, že se tím prý zastřihují konečky. Informace ale byly dost stručný, dále jsem o těch nůžkách našla zmínku v návodu na stříhání psů Very Happy tak jsem z toho trošku na rozpacích. Nevíte někdo o co jde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:29 am    Předmět: Citovat

ahoj
efilačky jak je znám já jsou v podstatě na prostříhávání - jedno ostří mají jakoby dírkované takže nevezmou všechny vlasy ale jen některé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

Ahojky a vítej u nás! Very Happy
S těma přípravkama na vlny Ti bohužel moc neporadím - jednak mám vlasy rovný, jednak používám spíš přírodní věci než chemii, takže na vlastní kůži nemám nic z toho, o čem píšeš, odkzkoušenýho Sad . Ale alespoň jsem Ti našla video, kde je ukázanej rozdíl mezi efilačníma a normálníma nůžkama "v akci": http://www.stream.cz/video/12/88081-blaho-42-ofina-co-s-ni
Jinak tu někde (teď nevím přesně kde, a nestíhám hledat, ale určitě to tu někde je) máme vlákno Vlny a kudrny: jak na ně - tam bys mohla najít pár triků a tipů. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám pocit, že Wella silikony obsahuje, ale jestli je nějaký rozdíl mezi šampony a stylingem, to ti nepovím. Každopádně ale existují i bezsilikonové přírodní laky a tužidla (např. logona, lavera atd.).

Na zastřihování konečků by měly stačit normální kadeřnické nůžky, jestli efilační prostříhavají, tak tím spíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 2:09 pm    Předmět: Re: zdravím všechny Citovat

kikinusska napsal:
Na netu jsem našla nějaké efilační nůžky, že se tím prý zastřihují konečky. Informace ale byly dost stručný, dále jsem o těch nůžkách našla zmínku v návodu na stříhání psů Very Happy tak jsem z toho trošku na rozpacích. Nevíte někdo o co jde?

jj efilačky jsou spíš na prostříhání hustých vlasů, na zarovnání konců teda určitě ne, pokud je nechceš mít zubatý Laughing A jak píšeš máš kudrnatý vlasy, tak si moc neumím představit, na co by ti efilačky byly Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kikinusska
0-7
0-7


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, to video je fakt dobrý. Sem z toho teda vlastně pochopila, že se ty nůžky dají teda používat i na konečky, ale budou ty konce pak jakoby protenčený, páč to stříhá jenom nějaký vlasy. Tak děkuju za objasnění.
To je škoda, že je tam silikon. Teď úplně váhám, jestli so to mám vůbec objednat Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.