přidávám se

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa92c748804abbac90f32907e818b35aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:57 pm    Předmět: přidávám se Citovat

Ahojky! Jmenuji se Vlaďka a nyní mám krátké, prostříhané vlasy. Do zrcadla se radši moc nedívám a chci si nechat narůst dlouhé vlasy, i když je mám hodně jemné a mastící se. Tak mi držte palce!!!! Smile Ještě jsem totiž nikdy v životě neměla delší vlasy než na lopatky! Snad se mi už aspoň jednou zadaří! Razz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 6:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Vlaďko, vítej u nás, držím pěstičky, aby vlásky narostly, chce to i dávku trpělivosti Smile na podporu růstu je tu spousta vláken, stačí se začíst. Tak ať se zadaří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, myslíme na tebe Wink a máš super nick Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

ahoj a vítej
držím palečky aby vlásky rostly... sama přiznávám že co jsem na DV tak mi rostou hezky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:18 am    Předmět: Citovat

Ahojky!

Tak vám všem děkuji za podporu, budu ji hodně potřebovat Very Happy článečky si tu pročítám a koupila jsem si Biohar. Tomuhle hrozně věřím, že mi pomůže....no a co mě trošku zarazilo je to, že jsem se zrovna nechala úplně prostříhat, abych ošmikala většinu divné chemické barvy a mohly mi růst jenom přírodní vlasy a tady se píše, že prostříhané dlouhé vlasy, že to není ono..tak aby mi narostly dlouhé a zároveň jedna délka, to se opravdu hodně načekám... Shocked Very Happy protože teď vůbec nechci hooooodně dlouho stříhat a tím pádem ani zarovnávat do jedné délky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.