Suché, zničené a lámavé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2015 9:06 am    Předmět: Re: Velmi suché vlasy Citovat

Elocin napsal:
Ahoj, mám dost suché a lámavé vlasy, navíc takové ty jemné, lítací pavučinky, a po hennování se mi vysušily ještě víc, je to teď fakt hrozné. Čím jim mohu pomoci? Dají se koupit nějaké masky (jaké, kde) ? Moc všem díky.

Ahoj. Kolikrát jsi je hennovala? Mě ze začátku taky henna vlasy vysušovala, ale po několika aplikacích to přestalo. Asi si zvykly Very Happy Pro mě byl dost hydratační kondicionér od Bione s pšeničnými klíčky. Masky kupované nepoužívám, momentálně jsem si oblíbila masku z jogurtu (recept na mém blogu), která vlasy hydratuje, zjemní a pěkně uhladí. Oleje na mé vlasy bohužel nefungovaly, ale teď zkouším olej Rhassoul oil od značky Fuente a zatím je super Smile Až ho budu mít pořádně otestovaný, tak hodím na blog recenzi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2015 9:07 am    Předmět: Citovat

zkus jogurtovou masku, je to zázrak http://dlouhevlasy.cz/component/option,com_myblog/task,view/id,959/Itemid,140/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elocin
8-20
8-20


Založen: 20.11.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2015 7:57 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
zkus jogurtovou masku, je to zázrak http://dlouhevlasy.cz/component/option,com_myblog/task,view/id,959/Itemid,140/


Tak jsem ji dnes naplácala a zdá se, že vlasům zachutnala, skvělá věc, moc díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 12:56 pm    Předmět: Citovat

Veľmi súúúrne potrebujem radu. Pred pár dňami som si dala podstrihnúť vlasy, dala som dole takých 7 až 10 centi. Spodné vlasy som mala kratsie a v horšom stave ako tie vrchné. Kaderníčka vravela, že je to tým, že sa šúchajú a tak sa ničia. tak mi to zastrihla a dorovnala, aby boli vrchne vlasy tak isto dlhe ako spodne. vlasy mám teraz do polovice chrbta, su zdrave a krásne, som rada Smile no chcem si ich nechať narásť dlhé, najdlhšie ako sa len dá a mať ich zároveň zdravé...pýtala som sa kaderníčky ako zabrániť tomu aby sa šúchali a lámali a tým aj skracovali, najmä tie spodné vlasy a ona vravela, že na doma ich treba mať vyviazané hore...neznie to zle, no zároveň neviem, či tým, že budú zviazané sa nebudú oslabovať korienky a nebudú padať...

ako to riešite vy ostatní? naozaj si prajem mať dlhe vlasy ale so zdravymi a hustymi koncami a hlavne s rovnakymi dlzkami vsade Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 1:07 pm    Předmět: Citovat

Nosím vlasy v drdolu celý den. Kořínky se tím neoslabují. Naopak. Vlasy vypadají lépe, než když jsem je nosívala rozpuštěné nebo zapletené v copu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 1:30 pm    Předmět: Citovat

tak to som rada, skusim ich nosit zmotané v drdole, aspon teda na doma...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 6:21 pm    Předmět: Citovat

Souhlas s tím, že co nosím drdoly, jsou vlasy lepší - takže to fakt pomáhá. Ale důležitý je, aby ten drdol nebyl moc utaženej a ty kořínky vyloženě netahal, to by jim fakt v dlouhodobější perspektivě dobře nedělalo. Z toho důvodu taky drdoly, jejichž základem je pevně utažená gumička, nosím jenom na ven a ne moc často, doma je pak přemotán na něco volnějšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2015 6:32 pm    Předmět: Citovat

čiže ak to správne rozumiem, mal by byť zmotaný na voľno a nesmu ma pri tom bolieť korienky, vsak? Smile a akou gumičkou to väčšinou zmotávate? ja mam taku huňatú gumičku , nie je na nej nič kovové, tá by vlasy ničiť nemala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elocin
8-20
8-20


Založen: 20.11.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2016 7:02 pm    Předmět: Extra suché vlasy Citovat

Ahoj, nevíte prosím, co na suché vlasy? Nic mi na to nezabírá, zmiňovaná maska z jogurtu a medu minimálně, kondicionéry a masky též... Snažím se je zlepšit už víc jak půl roku a spíš mám pocit, že je to jen horší Sad
Všem moc díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2016 8:26 pm    Předmět: Citovat

Co pouzivas za sampon a jak casto vlasy myjes? Barvis hennou nebo chemickou barvou ci vubec nicim? Pouzivas nejaky styling (vosk, lak na vlasy), nebo zehlicku/kulmu/fenujes horkym vzduchem?

To vsechno s tim muze souviset ... vetsinou byva "chyba" v sulfatovych samponech, ktere jsou prilis agresivni, nebo v silikonech (-cone, -conol, -xane, -xanol v INCI vyrobku) ktere se sice tvari jako velci kamaradi, ale dokazou potvory prvotridne vysusit ... nesednou kazdemu.

Co se horkeho vzduchu tyce, vlasy muzou byt timhle presusovane, je lepsi fenovat vzduchem jen teplym nebo vlaznym, rozhodne ne "na plne kule", zehlicku a kulmu uplne vyradit, ty vysusuji snad nejvic.

Chemicke barvy take vlas velmi poskozuji a vysusuji ...

Jak rikam, napis co pouzivas a "problem" se bude hledat snaze Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.