Kosmetika do solaria

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=84cada54b6ae3ea43daf37cc8a394e4eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
meri
21-40
21-40


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:28 am    Předmět: Kosmetika do solaria Citovat

Ahoj,
v prvom rade dufam, ze som dotaz zaradila pod spravnu temu. Chcem sa spytat, nevie niekto o nejakej prirodnej/bio/nechemickej kozmetickej znacke, ktora ma pripravky do solaria? ja o ziadnej zatial neviem. vopred dakujem za vsetky odpovede. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kixinka
41-80
41-80


Založen: 25.9.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 5:17 pm    Předmět: Citovat

solarium moc prirodne nie je tak mozno ani prirodna kozmetika na to nie je...ale neviem proste som o nej este nepocula
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

Taky si myslím, že nic takového není. To by muselo existovat něco jako přírodní solárium, aby na to byla i přírodní kosmetika Surprised Soláriu se vyhýbám, takže fakt nevím, he to byla teda rada nad zlato, co Very Happy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 3:26 pm    Předmět: Citovat

na tohle bych se možná zkusila zeptat spíš přímo v soláriu - tam by měli být schopni ti poradit Wink

(zeptala sem se sestry a tu napadly značky oranjito a fiji blend)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvi11
41-80
41-80


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

na vysolarkovanu pokozku uz ani bio kozmetika nepomoze!baby fakt,neblaznite,kaslite na solarko,to je najhorsie ako mozte svoju plet trestat.ja mam 24 rokov a v zivote som na solarku nebola ale moje rovesnicky,ktore chodia pravidelne,maju dost zvraskavene tvare posobia starsie. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 11:31 pm    Předmět: Citovat

ja ani neviem, čo sa do solária používa. v prírodnej kozmetike som videla akurát nejaké opaľovacie a poopaľovacie krémy, ale to asi nebude to správne. inak súhlasím so Silvi, že solárko je "fuj"- hádam ani netreba vypisovať prečo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

ja mám bledú pokožku,až veľmi bledú s pehami ale opaľujem sa pomerne rýchlo a nikdy sa nespálim..dosť záleží od typu pokožky,pokiaľ do solárka ide červenovláska s pleťou ktorá sa nikdy neopáli ale spáli do červena tak to je riadne riskatné,u snedej pokožky ktorá sa dobre opaľuje to podľa mna s mierou nezaškodí..ja idem tak dvakrát do roka po dobu dvoch mesiacov s tým že dvakrát do týždna na desať minút,používam solárkovu kozmetiku fiji nie je prírodná ale je fajn a krásne vonia a naozaj nemám vrásky,mám 25rokov..pokial je to s mierou tak si myslím že to neškodí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvi11
41-80
41-80


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

ozaj zabudla som dodat,mam jednu znamu,asi styridsiatnicka,ktora vlastni uz par rokov solarium.nechcite vediet ako vyzera,vysusena a zvraskavena,no ale co,vsak je aspon hneda.sice su to uz extremy,ale ja budem radsej bleda,ako za par rokov vrasky navyse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majda1
0-7
0-7


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 5:29 pm    Předmět: Citovat

no a to jsem tak před pár minutama toužila po tom vyskoušet solárko. protože jsem přez zimu bílá jak stěna. ted už nejdu počkám si hezky na sluníčko. už má beztak tendence na mě sem tam vykouknout. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

ja sa fakt priklánam k názoru že všetko s mierou,na slniečko treba chodiť,aj to zvykne spôsobovať rýchlejšie starnutie pokožky ale radšej budem mať vrásky ako sa predním skrývať..samozrejme sme ženy chceme byť dlho krásne ale vyhýbať sa niektorým veciam ktoré máme radi kôli vráskam tiež nie je dobré,ja mám rada leto,teplúčko,slnko...a v zime keby som aspon raz za čas nezašla do solárka a nezacítila aj ked umelé lúče tak asi dostanem z tej zimy depresiu Laughing poznám ženy ktoré chodia do solárka a nevidím rozdiel medzi ich pokožkou a pokožkou žien čo nechodia...samozrejme že sa nebavím o extrémoch ako napríklad tá žena čo vlastní solárko a zrejme tam chodila vkuse to sa samozrejme na pleti odrazí riadne,nehovoriac o tom že tam hrozí rakovina kože
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.