BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=880fe7cc20feddf6822eb7c6bbebeb6bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 11:17 am    Předmět: Citovat

já si vzpomínám, že jsem jednou použila Hennu, dávala mi ji do vlasů mamka... hrozně to smrdělo, svědělo ve vlasech a barva pořád stejná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 11:53 am    Předmět: Citovat

No ono se to řekne, nebarvit, jenže....Co mam dělat,když mam vlasy u hlavy tmavě hnědě a konce rezavoblond.Souhlasím s tím, že barva vlasy ničí, taky všechny ženy okolo jsou toho dukazem.Taky přemýšlim, že už se na to vykašlu.Před měsícem jsem si je barvila a už je to skoro pryč.Sluníčko zas odvedlo dobrou práci.Jestli tady má někdo dlouhé hodně tmavé vlasy, tak písnite, jestli vám barva taky tak vybledá a jak to řešíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 12:21 pm    Předmět: Citovat

taky mám právě vlasy hnědé a konce mně světlají a nelíbí se mi to. Ted porad resim, jestli na to tu barvu mam dat, nebo ne... a kdyz uz, tak jaky odstin aby mi to zase nechytlo dočerna, jak se mně to uz jednou stalo... vcera jsem videla barvu od Palette, odstin sametove hnedy, ten byl pekny, ale porad nevim... zas jsem po barve měla vlasy fakt zničené a hlavně mně padaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 1:42 pm    Předmět: Citovat

Na Palette si dej pozor, všechna odstíny od svetle hnědé chytají na černo.Kadeřnice říkala, že Palette je největší žiravina.Používám od Lorealu odstín přirozeně hnědy, ten je moc pěkny, mají i hnědý samet.Jenomže jak jsem psala, po měsíci jsou konce zase světlé, tak jsem se ted naštvala a asi zkusím nebarvit.Uvidím, jak dlouho mě to vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 12:49 pm    Předmět: Citovat

já jsem se Jani včera dívala v drogerii na ty barvy, ale odstín přirozeně hnědý ani sametově hnědý jsem tam nenašla... měli tam různé, ale tyhle jsem tam neobjevila Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 11:20 am    Předmět: Citovat

Brrr, barvení! Nepřirozené, nehezky vypadající a ničivé! Jakživa bych si to na vlasy nedala! Raději budu šedivá než obarvená!

Poslední dobou jsem zkusila jen šampon a balzám s přídavkem heny. Mám vlasy světle hnědé, tak jenom pro tón.Chytlo to opravdu jen mírně, ale nerovnoměrně, a ta nazrzlá barva vypadá trochu jako vlasy peruánských mumií. Není to špatné, když mám vlasy v copu - ale jinak...No, už si to asi nekoupím.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 11:24 am    Předmět: Citovat

A konce vlasů mi také světlají, i když je nemám moc tmavé. Jsou prostě tenčí, řidší, ošoupané. Ale zas tak mi to nevadí. V létě se mi šísují ve vlasech světlé prameny. Lidé si je někdy pletou s melírem Smile . Melír nesnáším, ale tento přírodní mi nevadí,protože je přirozený a tak i vypadá. Prostě není třeba vlasy trápit jakýmikoli barvami a odbarvováním. Příroda si je nastylizuje sama nejlíp, stačí se o ně jen trošku starat Smile
Návrat nahoru
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 11:42 am    Předmět: Citovat

Fairo, ja s tebou nesouhlasim.Sedive vlasy nikoho neozdobi.Moje kamaradka je sediva od svych 18let.Mela cerne krasne vlasy strasne dlouhe.Takovych lidi je spoustu.Moje mamka se nebarvila nikdy, poprve az nedavno v 50letech.Ted vypada o moc lepe, stejne tak mnoho dalsich zen.A barvene vlasy nevypadaji neprirozene.U me i kadernice v dobrem salonu nepoznala, ze mam vlasy barvene.Musi se s tim samozdrejme opatrne a z rozumem.A vlasy se barvily uz v davne minulosti.Namitnes jiste, ze to byla barva prirodni. Jiste, kdyz jinnou nemeli.A navic Henna.Co ma odstinu.Mahagon, fialova, cervena, medena.O Henne toho moc nevim, ale nezda se mi, ze by byla az tak ciste prirodni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 4:44 pm    Předmět: Citovat

Já se nebarvím,ale až budu šedivá, tak se určitě přebarvím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 7:14 pm    Předmět: Citovat

Mimisku, ten odstin je problem sehnat, ale maji ho. Vzdycky obehnu hodne drogerii, nakonec sezenu. Pry je vzdycky hned pryc.Jeste jsem si zkousela tonovat vlasy cernym cajem.Trosku to pomohlo, ale neni to nic trvaleho, musis po kazdem myti oplachnout silnym vyluhem cerneho caje.Cerne vlasy po tom nejsou, jen ty konce ztmavnou a barva se malinko zvyrazni.Takova hneda klasika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.