BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42fd5bbd0f9459f8720889baa28ac9caZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 8:33 pm    Předmět: Citovat

Ono také záleží, jak ty šedivé vlasy vypadají. někdo je má ošklivě šedé, ale někomu vysloveně sluší. Doufám, že budu patřit ke druhé skupině Smile . Ale šedé vlasy se mi obecně líbí. Třeba když jsou jimi prokvetlé černé vlasy. A jestli mi vydrží kvalita i délka, budu mít na stáří krásný bílý cop nebo drdol Smile
Návrat nahoru
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 9:43 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ono také záleží, jak ty šedivé vlasy vypadají. někdo je má ošklivě šedé, ale někomu vysloveně sluší. Doufám, že budu patřit ke druhé skupině Smile . Ale šedé vlasy se mi obecně líbí. Třeba když jsou jimi prokvetlé černé vlasy. A jestli mi vydrží kvalita i délka, budu mít na stáří krásný bílý cop nebo drdol Smile




Za šediny nikdo nemůže, někdy příjdou dříve, jindy později, vyjímečně vůbec. Ale asi bych se v případě dlouhých vlasů zcela vyjímečně přimlouval za šetrné barvení. Nevypadá to moc dobře, pokud jsou vlasy u hlavy šedivé a na koncích třeba blond Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 10:21 pm    Předmět: Citovat

Podle složení je levná henna, kterou používám 100 % přírodní. Vypadá to jako nasekaná bylinka Wink. Trochu jsem se ze začátku bála, napatlat si na hlavu toto zelené bahno. Akorát už asi nikdy nebudu mít blond vlasy, i ta nejsvětlejší henna dává odstín spíše do zrzava, ale vypadá to poměrně přirozeně. A jinak má hennu opravdu spousty odstínů, i klasické hnědé, černé, tyto do zrzava barvit určitě nebudou.
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 1:26 am    Předmět: Citovat

Jani Arrow děkuju, já si to budu hlídat... zatím si to nechám, jak to mám, ale časem bude něco potřeba. Mám ve svých hnědých vlasech světlejší melír a už začíná odrůstat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 1:27 am    Předmět: Citovat

Zvědavá Arrow kde prosím tě henu kupuješ? Já jsem si v drogerii všimla vždycky myslím jenom třech odstínů. je to možný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 9:05 am    Předmět: Citovat

Za šediny nikdo nemůže, někdy příjdou dříve, jindy později, vyjímečně vůbec. Ale asi bych se v případě dlouhých vlasů zcela vyjímečně přimlouval za šetrné barvení. Nevypadá to moc dobře, pokud jsou vlasy u hlavy šedivé a na koncích třeba blond Crying or Very sad[/quote]



Mně se zdá, že šednou po jednotlivých vláskách. To, co popisuješ, mi připadá spíš jako když je někdo šedivý, barví se na tu blond, ale nechá to dlouho neobarvené, tak mu to odroste. No, nechám se překvapit, jak budu vypadat za 20-30 let Smile .
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 10:48 am    Předmět: Citovat

Mimisku, máš pravdu, většinou v drogeriích nemají velký výběr. Osobně kupuji buď přímo u výrobce, protože potřebuji dost netradiční odstíny Zlatá blond a Světlý kaštan a nebo v obchodech se zdravou výživou. Stránky českého výrobce jsou www.henna-info.cz. Je prý i francouzská henna, někomu vyhovuje více (je prý dražší, ale zase prý nabarví i hrubší vlasy). Jsem hodně spokojena s tou českou, na mé jemné vlasy bohatě stačí a barví. Jinak na těch stránkách mají i seznam prodejen, kde by měli mít více odstínů.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 1:34 pm    Předmět: Citovat

Offtopic pro Zvedavou:



Zaregistruj se u nas Smile Pises uz docela hodne, byla by skoda nemit ty prispevky spojene s Tvym jmenem, lidi Ti budou moci psat soukrome maily, budes moci zpravy upravovat, a krom toho muzes se zucastnit nasi "souteze" o "nejdelsi vlasy" dle poctu prispevku Wink Trva to asi minutu, viz odkaz v horni casti obrazovky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 5:28 pm    Předmět: Citovat

Zvědavá, nenapsala jsi blbě ten odkaz, nejde to zobrazit Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 5:55 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Zvědavá, nenapsala jsi blbě ten odkaz, nejde to zobrazit Crying or Very sad






www.henna-info.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.