Protikvasinková dieta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a5adea20dfe38664c2dd7ceb8da1974Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Dana napsal:
Citron a jablečný ocet jsou zásadité??? Shocked Shocked Shocked

Ac chutnají kysele, v těle se citron i jablečná ocet chovají výrazně zasaditě!
K te dietě - sestra měla také gynekologické problemy způsobené kvasinkami, dieta spočívala ve vyřazení sladkostí, pečiva z bílé mouky a četla jsem, že i sojových výrobků.


A jak ta kyselina pozná, že už je v těle, aby se mohla začít chovat zásaditě??? Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 2:31 pm    Předmět: Citovat

Že citron nebo ocet jsou zásadité už jsem slyšela taky, tvrdil mi to jeden rádoby znalec alternativní medicíny a říkal, že citrónovou šťavu klidně můžu pít, ač jsem ekzematik a kyselost je pro mě to nejhorší zlo. Teorie je však jedna věc, praxe bohužel dokázala, že v mém těle se citrón teda zachoval velice nepěkně a kysele, poznala jsem to celkem dost brzo a silně.
Buď nechápu princip, nebo to s tou zásaditostí citrónu a octa je nesmysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BaSnilek
41-80
41-80


Založen: 12.3.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 3:14 pm    Předmět: Kyseliny a zásady Citovat

Zdravím, dámy!
Rád bych se vmísil do vaší konverzace ohledně citronové šťávy či octa. Nepopiratelným faktem je, že hlavní složkou octa je kyselina octová, co ž je kyselina. Šťáva z citronu obsahuje, krom několika dalších kyslin, i trikarboxylovou kyselinu, která se nazývá kyselina citronová. Je to kyselina. Obě tyto kyseliny se chovají kysele, to znamená, že ve vodném prostředí rády odštěpují vodík... nebudu zabíhat do detailů. Jsou to kyseliny a jako kyseliny se chovají i v lidském těle. Má-li někdo pochybnosti, rád mu poskytnu materiály k ověření Smile


Úsměv na rtech

BáSnílek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 5:00 pm    Předmět: Citovat

žiaľ, práve problém s kvasinkami sa týka aj mňa Sad Nikdy som s nimi nemala problém, až pokiaľ som nezačala užívať antikoncepciu (diane 35) a aj po jej vysadení problémy pretrvávajú každé 3-4 týždne. Mám silné podozrenie na prekyslenie organizmu, navyše za posledný rok som sa nechovala k svojmu telu práve ukážkovo. Na internáte málo spánku, žiadny pohyb, samé biele pečivo.Kvasinkovej diéty sa obávam. Nie preto, že by som nemala rada zeleninu a zdravé veci, ale mám skôr strach, že by som schudla a to mi vôbec netreba. Navyše som niekde počula,že kvasinky môže spôsobovať aj nízka hmotnosť.
Vyliečila sa niektorá z vás liekmi? Ci mám prestať v to dúfať a predsa len skúsiť tú dietu? Rolling Eyes

Navyše, po vysadení antiky mi vypadalo toľko vlasov, že to neprajem nikomu, ale teraz je to už v poriadku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Jé, to máme asi, bohužel, podobné. Já mám tyhle stavy vždycky poslední týden před měsíčkama - jako bych dostala kvasinky a pak to zas přejde. Doktorka mi tvrdí, že jsem zdravá, ale naprosto se tak necítím. Ráda bych s tím něco vymyslela, takže jestli máte někdo radu jak zvýšit zásaditost organismu, tak sem s ní. Embarassed
Jinak otázka - může kyselost zvyšovat mléko a mléčné výrobky? Jsem si myslela, že jsou spíš zásadité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:

Jinak otázka - může kyselost zvyšovat mléko a mléčné výrobky? Jsem si myslela, že jsou spíš zásadité.


Kvasinková diéta neodporúča mliečne výrobky, ale zas som čítala o inej liečbe, pri ktorej sa naopak odporúčali(myslim,že to bola liečba nejakého anglického doktora, s ktorou sa máš zbaviť kvasiniek za pár dni,ale ma nijako neočarila,lebo v nej bol spomenutý klystír hrubého čreva Laughing ) Ale taká zakysanka by nemala ublížiť, či? To je tak, ked nevieš v čom spočíva problém, ťi v imunite, prekysličení alebo v malom množstve laktobacilov Rolling Eyes

Ináč, že sa neodporúča pri problémoch s kvasinkami piť ani kávu a ja taký vášnivý kávičkar Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 5:33 pm    Předmět: Citovat

plavunik: a lekař tě prohlédl pořádně? Dal ti léky? Ale ne tak, aby to zmizlo, ale tak, aby ses přeléčila. Dal pomáhá prát kalhotky minimálně na 60°C. A, pozor, snížit příjem cukru! Nevím o jaké kvasinkové dietě přemýšlíš, ale kvasinky mají nejraději cukr.

Jo a ještě něco, oroentačně sem si teď zjišťovala, že kyselé prostředí je dobře, zasadité špatně..
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 5:34 pm    Předmět: Citovat

ináč čo sa týka toho pocitu, že máš kvasinky, tak to mala aj spolubývajúca na intráku a gynekologička jej povedala,že to má psychický problém a namýšla si,že ich má a že je hypochonder no Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
plavunik: a lekař tě prohlédl pořádně? Dal ti léky? Ale ne tak, aby to zmizlo, ale tak, aby ses přeléčila. Dal pomáhá prát kalhotky minimálně na 60°C. A, pozor, snížit příjem cukru! Nevím o jaké kvasinkové dietě přemýšlíš, ale kvasinky mají nejraději cukr.


Dal mi Dafnegin. Musela som ho kúpiť až v Trnave, kde študujem, lebo v celej ZA ho nemali. Tak pomohol, ale zas sa to objavilo. Neskôr som si kupovala canesten a preliečovala aj partnera,ale stále to isté,navyše je dost drahý,kedže je bez predpisu.
To s cukrom aj nohavičkami viem, lekár mi ani neodporučil nosiť rifle Sad
Ináč ma napadlo, asi je dost pravdepodobné, že aj po vyliečení sa dá opätovne nakaziť použitím uteráka, pokiaľ nebol poriadne prepratý na vysokej teplote.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
wensdy napsal:
plavunik: a lekař tě prohlédl pořádně? Dal ti léky? Ale ne tak, aby to zmizlo, ale tak, aby ses přeléčila. Dal pomáhá prát kalhotky minimálně na 60°C. A, pozor, snížit příjem cukru! Nevím o jaké kvasinkové dietě přemýšlíš, ale kvasinky mají nejraději cukr.


Dal mi Dafnegin. Musela som ho kúpiť až v Trnave, kde študujem, lebo v celej ZA ho nemali. Tak pomohol, ale zas sa to objavilo. Neskôr som si kupovala canesten a preliečovala aj partnera,ale stále to isté,navyše je dost drahý,kedže je bez predpisu.
To s cukrom aj nohavičkami viem, lekár mi ani neodporučil nosiť rifle Sad
Ináč ma napadlo, asi je dost pravdepodobné, že aj po vyliečení sa dá opätovne nakaziť použitím uteráka, pokiaľ nebol poriadne prepratý na vysokej teplote.


no to asi jo, já ručníky neřeším, ty peru na 70°C automaticky. Sem atopik a todle mi pomáhá, jak je vyperu na míň, udělá se mi po utření ekzem Mad


Edit: jinak takový postřeh, co sem těhotná. Když chcete omezit cukr, neměli byste jíst ani ovoce. Co sem byla na těhotenské cukrovce, holky co měly test pozitivní ovoce nesmí vůbec. A když ted odhadovali vahu mimina, ty co měly velké děti dostali "povolení" na jedno jablko denně, jinak jim ovoce taky zatrhli ...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.