Nováček!!!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ea602db021f5eecea1054d4dc5487e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
_JENN_
0-7
0-7


Založen: 29.3.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 3:01 pm    Předmět: Nováček!!! Citovat

Zdravím všechny členy této webovky Wink
Je super, že je nějaká taková stránka, kde jsou veškeré informace. Narazila jsem na vás úplnou náhodou, když jsem hledala informace o henně. Jelikož poslední tři měsíce přecházím na přírodní kosmetiku, tak jsem si říkala, že bych hennu vyzkoušela. Zatím jsem vyzkoušela jen hennu z DM, ale ze stránek hennecolor jsem zjistila, že prodávají i ve Zlíně v Prioru. Takže zkusím a uvidím jestli to bude "to pravé ořechové" Smile
Co se týče šamponu, tak jsem si koupila od Alverde s olivou a hennou a jsem maximálně spokojena... Už mi dochází, tak zkusím zase nějaký jiný od Alverde. Změna je život Cool
No a musím se pochlubit, co se mi dneska povedlo Laughing Inteligent, že si udělám olejový zábal, tak jsem si na vlasy nakydala olej-směs olivového, jojobového a mandlového, nechala půl hodinky působit a pak smyla... a netušíte jak mě překvapilo, že mám po tom šupinky ve vlasech, jako by lupy, ale spíš to bude olupující se suchá kůže z toho přesušení po oleji. Tele jsem si ho dala na suchou hlavu. Hlavně, že jsem obeznámena s funkcí olejů - používám olej i na obličej a tělo a nechápu, jak jsem mohla zapomenout na navlhčení (taková základní a zásadní věc)... Možná proto, že to bylo hned z rána, rozespalá a hned takovej blbej nápad jako udělat si olejový zábal Laughing
No doufám, že se daj vlásky trochu do kupy a neslezou mi Shocked Zatím přežily hodně, tak tohle budou muset taky nějak rozdejchat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

neboj, vlásky to zvládnou a ty si příště dáš větší pozor abys je navlhčila Smile

btw. vítám tě na tomhle webu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 9:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě mezi námi.
Alverde oliva henna je perfektní, jestli chceš zkusit nějaký jiný, tak za sebe bych nedoporučila břízu, ten mi hrozně vysušil vlasy.
A s tím olejovým zábalem - z toho si nic nedělej, člověk nadělá blbostí Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
_JENN_
0-7
0-7


Založen: 29.3.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

Mockrát děkuji za vřelé přivítání Wink A tu břízu teda obejdu obloukem Laughing Nepotřebuju vysušit vlasy, kort po tom olejovým omylu, co se mi povedl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

jenn, oleje sú občas nevyspytateľné. ja keď chcem pekné lesklé konce, tak použijem len pár kvapiek a vždy keď potrebujem vyzerať dobre, z toho vzniknú tri mastné chlpy Laughing inak vitaj a dúfam, že tu nájdeš kopu užitočných rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_JENN_
0-7
0-7


Založen: 29.3.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 10:45 pm    Předmět: Citovat

Takže olejový zábal na mokrý vlasy je za mnou, na druhý pokus, ale konečně a zdárně... Laughing asi si koupím velkou sklenici olivového oleje, moje vlásky jsou nádherně nadýchaný, hladký a prostě spokojenost (Na kokosák nemám zatím dostatek financí. No jo, "chudá" studentka Rolling Eyes )Ale co teď čtu ty fóra, tak se nestačím divit k čemu všemu oleje jsou... čištění zubů??? To by mě ani ve snu nenapadlo Shocked
A musím říct, že na téhle stránce se mi opravdu líbí... všichni tak milí a ochotní, prostě pohodoví lidi a ne jak někde na jinejch diskuzích a fórech.
Zatím jenom pročítám a zjišťuji informace a musím říct, že jsou toho kvanta!!! To bude trvat minimálně rok, než všechno pročtu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.