Tak jsem se taky zaregistrovala

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d747f65210380f2e465f5c801dae0f51Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kraule
0-7
0-7


Založen: 31.3.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:55 am    Předmět: Tak jsem se taky zaregistrovala Citovat

..našla jsem Vás na Facebooku a musím říct, krásné stránky...ještě to tu pročtu, hlavně mě potěšily nádherné účesy z dlouhých vlasů. myslím, že tu určitě nejsem naposled. Vlasy si nechávám růst tak 6let a mám je teď zhruba ve stavu, jako je vidět na mé profilové fotce. Předtím jsem byla skoro na ježka Smile..chtělo to změnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej u nás. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej tu. na ježka? o tom přemýšlím když mám špatnou náladu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

kraule, vítej u nás a přeji krásné počteníčko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:01 pm    Předmět: Re: Tak jsem se taky zaregistrovala Citovat

kraule napsal:
..našla jsem Vás na Facebooku a musím říct, krásné stránky...ještě to tu pročtu, hlavně mě potěšily nádherné účesy z dlouhých vlasů. myslím, že tu určitě nejsem naposled. Vlasy si nechávám růst tak 6let a mám je teď zhruba ve stavu, jako je vidět na mé profilové fotce. Předtím jsem byla skoro na ježka Smile..chtělo to změnu Smile


Ahojky, jsi myslim prvni, kdo se tu "priznal" k facebookovemu puvodu (vetsinou spis od nas chodime tam Smile), takze prima, ze to je propojene oboustranne a vitej Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.