Změna účesu kvůli partnerovi - co vy na to?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=030f7d777852749d33a0edfb1d3a2944Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
spíš nejde o dlouhé/krátké, ale o to, co chce Simeek; jak píše pomněnka, spoustě holkám krátké sluší a dlouhé nejsou jediná varianta.
A nebo když se mu to líbí, tak nadhodit (ale ne řešit to pořád) tohle taky dělám drahému, ale nejsme spolu měsíc (to bych si ani nedovolila mu cokoli říct a byla jsem do něj tak zahleděná, že jsem neviděla jedinou chybu Smile , po nějaké době jsme si některé věci vyjasnili a řešíme to kompromisy (např.já občas nosím brýle nebo sukně, když mám náladu, on si nechá narůst vousy do únosné míry pro něj, ale ani jeden z nás by to nelámal přes takovou míru, která je nepříjemná)

Tak. Akože kompromis ešte beriem. Ale toto čo ty píšeš, to nie.


Naposledy upravil valalo dne so duben 04, 2009 9:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 7:13 am    Předmět: Citovat

Holky děkuju moc...ted jsem jeste víc rozhodnutá vytrvat v dlouhých vlasech! Včera jsem to s ním ještě řešila a taky z něj vypadlo že ta a ta herečka má krásné vlasy a to je neměla kratší jak do půl zad, tak jsem mu řekla, že takový účes z krátkých nejde. Fakt extrémy, nakonec z něj vypadlo bud kratší než ted nebo pak min.do půl zad. On by si do vzhledu taky nenechal kecat si myslím. Asi zkoušel, do jaké míry si do vlasů a tak nechám kecat a neuspěl Twisted Evil ... Jako jinak je všechno ostatní v nejlepším pořádku, jen todle mě od něj mrzelo, nebot si ted na dlouhých vlasech zakládám. Ještě jednou všem díky za podporu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jiněnka
21-40
21-40


Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 9:37 am    Předmět: Pro Simeek Citovat

Simeek, tak jsem si po přečtení Tvého prvního příspěvku řekla: "No jo, to bude zas nějaká která má na hlavě 5 ucouraných chlupů a za každou cenu si je chce pěstovat po kolena, chybí jí asi soudnost a nedokáže pochopit, že extrémně řídké dlouhé vlasy vypadají líp když se zkrátí." No, jsem mistr unáhlených závěrů. Schválně jsem se mrkla do Tvé galerky a NECHÁPU CO CHCE PŘÍTEL STŘÍHAT!!! Máš krásné vlasy, takové se na ježka nestříhají!!! Co by daly ty ježkovlasé za takové zdravé háro, vždyť beztak jich je většina nakrátko ne proto že by si v tom libovaly, ale že jim vzhledem ke kvalitě jejich vlasů stejně nic jiného nezbývá.
Mně už jen napadlo, jestli třeba přítel nežárlí na to že jsi kočka (nebyl třeba zvyklý na nějakou tuctovější slečnu, která vyvolávala míň pozornosti okolí?), nebo jestli třeba nechce přiznat se bojí že mu časem frnkneš, když Tě na ulici okukují i jiní chlapi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Mně to tedy taky přijde dost.. nepatřičné... Jako pochopím, že třeba má nějakou předdstavu, co by se mu líbilo, ale dávat to takto pořád najevo Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

Jiněnko děkuju moc za hezkou reakci! Já si dupla, stříhat se nebude a šmitec. S těma chlapama je to složitější uhodnout co si myslí, on není žáden ošklivec a jak jsou na záčátku vztahu takové ty pochyby, zda jsem pro něj dost žádoucí ale stejně tak uvažuje i on...tak to člověka nahlodá, ale budu na jeho pohledu na mě pracovat, to já se zas jen tak nedám a mé vlasy už vůbec ne Wink Kdyby mi na něm něco vadilo, jakože zatím nevadí, tak by to hned dostal zpátky a s úrokama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

Jednoduše... ať si každý chlap políbí šos s podobnýma řečma Very Happy Já to říkám tak, že když se mnou někdo začně chodit, tak má asi důvod a jestli se mu na mě něco nelíbí, tak ať se s tím smíří, nebo si najde jinou... Ono je drsný to takhle říct, ale třeba se holka ostříhá kvůli chlapovi nebo prostě na sobě něco změní, jen aby se mu zavděčila, za měsíc se rozejdou, ona začne litovat a vrátit už to nejde! A hlavně já mám tu zkušenost, že naše drahé polovičky si taky nenechají do ničeho kecat. Navíc je taky důležitý, že tomu kolikrát rozumí jako koza petrželi... takže třeba nevysvětlíš, že tenhle druh účesu mít nemůžeš pro to a pro to, že si prostě nemůžeš koupit takový šaty jako ta holka od vedle, protože ta zelená ti prostě nesluší atd. atd. Takže já jsem se kdysi pevně rozhodla nenechat se ovlivnit, nepodléhat nátlaku a být sama sebou. Má-li mě někdo rád, má mě rád takovou, jaká jsem a amen Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Jednoduše... ať si každý chlap políbí šos s podobnýma řečma Very Happy Já to říkám tak, že když se mnou někdo začně chodit, tak má asi důvod a jestli se mu na mě něco nelíbí, tak ať se s tím smíří, nebo si najde jinou... Ono je drsný to takhle říct, ale třeba se holka ostříhá kvůli chlapovi nebo prostě na sobě něco změní, jen aby se mu zavděčila, za měsíc se rozejdou, ona začne litovat a vrátit už to nejde! A hlavně já mám tu zkušenost, že naše drahé polovičky si taky nenechají do ničeho kecat. Navíc je taky důležitý, že tomu kolikrát rozumí jako koza petrželi... takže třeba nevysvětlíš, že tenhle druh účesu mít nemůžeš pro to a pro to, že si prostě nemůžeš koupit takový šaty jako ta holka od vedle, protože ta zelená ti prostě nesluší atd. atd. Takže já jsem se kdysi pevně rozhodla nenechat se ovlivnit, nepodléhat nátlaku a být sama sebou. Má-li mě někdo rád, má mě rád takovou, jaká jsem a amen Very Happy
Svatá pravda Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
Mno já ted mám měsíc nového přítele a taky už několikrát zkoušel at jdu na černo a nakrátko. Jdem po městě a on obdivuje naježka ostříhané holky, už jsem mu řekla, že má divný vkus. A dneska jsem mu tlumočila co jsem tu četla a on, že aspon prostříhat a sestříhat....mno ale říkal, že mě nutit nebude...Wink

Po měsíci chození by měl být stále ještě okouzlený celou tvou osobou včetně vlasů - a ne ti navrhovat drastické změny účesů . Vydrž!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:22 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Simeek napsal:
Mno já ted mám měsíc nového přítele a taky už několikrát zkoušel at jdu na černo a nakrátko. Jdem po městě a on obdivuje naježka ostříhané holky, už jsem mu řekla, že má divný vkus. A dneska jsem mu tlumočila co jsem tu četla a on, že aspon prostříhat a sestříhat....mno ale říkal, že mě nutit nebude...Wink

Po měsíci chození by měl být stále ještě okouzlený celou tvou osobou včetně vlasů - a ne ti navrhovat drastické změny účesů . Vydrž!


Jojo vydržím...ikdyž stačilo vlasy vyžehlit a hned byl spokojený ale stejne mě postavil před výkladní skříň, aby mi ty vlasy zvedl a ukázal, jak by mi to slušelo...ale to by znamenalo na mikádo a jeste žehlit. Už to žehlení se mi nelibilo, jsem mu řekla, že 1x za 14dní si je vyžehlím. Nebo najdu nejaký účes jak vlasy přidelat , aby vypadaly, že je z toho mikádo. Ksakru, proč mi na jeho vlasech nich nevadí...hned by pak ode mě taky dostal pár zaručených tipů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
Jojo vydržím...ikdyž stačilo vlasy vyžehlit a hned byl spokojený ale stejne mě postavil před výkladní skříň, aby mi ty vlasy zvedl a ukázal, jak by mi to slušelo...ale to by znamenalo na mikádo a jeste žehlit. Už to žehlení se mi nelibilo, jsem mu řekla, že 1x za 14dní si je vyžehlím. Nebo najdu nejaký účes jak vlasy přidelat , aby vypadaly, že je z toho mikádo. Ksakru, proč mi na jeho vlasech nich nevadí...hned by pak ode mě taky dostal pár zaručených tipů Laughing


no mne to príde že chalan je moc sebavedomí asi a nie je z teba az tak paf,prepáč Embarassed ale to nevadí pokiaľ ho ľúbiš a svoje vlasy tiež tak vydrž Wink to chlapi na začiatku vzťahu skúšajú kde máme hranice a potom sa to už bude ťahať celý vzťah tak ako teraz tie hranice určíš..najhoršie je že my práve na začiatku vzťahu sme schopné spraviť všetko čo mu na očiach uvidíme že? Laughing Wink môj tiež chcel aby som si žehlila vlasy..a ja ťava som žehlila Laughing lámu sa z toho dodnes a on dodnes chce aby som si ich žehlila ale po troch rokoch mu proste oznámim že aj mňa by potešilo keby si vyholil hlavu a zafarbil na zeleno a mám kľud Laughing a ja si vlasy nežehlím,výnimku som spravila iba na vianoce,raz do roka môžeš Laughing takisto sa mu strašne páči zlatá blond..no samozrejme že som bola zlatá blondínka dosť dlho..ale momentálne mám popolavú hnedú moju prirodzenú farbu a som spokojná a on už vie že by mal byť tiež ked som spokojná ja a o tom to je..nedovoľ mu skákať ti veľmi po hlave,ak ti na ňom nevieš nájsť chybu tak si nejakú vymysli že ako to padne jemu a neboj hned z teba bude paf Laughing ked zbadá že si zostala sama sebou,že máš svoj názor a síce ti on môže povedať svoj ale tvoje vlasy sú skrátka tvoje,jeho názor už poznáš nemusí ti ho toľko opakovať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.