Změna účesu kvůli partnerovi - co vy na to?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d918898ec074f84590dee2b65e8c1d4aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 3:21 pm    Předmět: Citovat

Já si vždycky přála být tmavovlasá, ale bývalý přítel mi zakazoval se obarvit. Ten současný mi to kdysi schválil, tak jsem do toho šla. Ale bohužel mi to hrozně ničilo vlasy, tak jsem se zase vrátila složitou cestou zpět k blond barvě. Můj drahý se mi potom přiznal, že se mu ta hnědá hrozně líbila, protože se mu líbí tmavovlasý holky, že blondýnky moc nemusí. Uznal však, že je lepší, když mám svoje zdravé vlásky, a že je hloupost si je nějak ničit. Takže jediné, kvůli čemu remcá je to, když si je trochu zkrátím Very Happy
Paradoxní hlavně je, že někdo, komu se nelíbí blondýny se mnou-blondýnkou, oslavil ve středu čtyřleté výročí a očivině mu teda na té barvě vlasů vůbec nezáleží. Ono to totiž o tom není, a jestli má nějaký chlap opačný názor, tak asi není něco v pořádku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

Taky bych vedle sebe nesnesla takového s prominutím namyšleného floutka Sad že je hezký... Nazvala bych to spíš do sebe zahleděný, sobecký narcis. Tak na mě z toho vyprávění působí Embarassed
S mým přítelem máme krásný vztah, často si děláme radost. Už mi kolikrát řekl: já chci, abys byla spokojená. A já pro něj chci to samé. Když má jeden z nás přání, které ten druhý z nějakého důvodu nemůže nebo nechce splnit, tak si to vysvětlíme, a je to Smile žádné nátlaky, nebo poukazování. Máme se rádi takoví, jací jsme, a je to paráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

Teda, mě ten dotyčný taky přiijde kapku jako narcisek. Ale tak každý má něco a jestli je jinak prima... Navíc je sice fakt, že chlapa nezměníš, ale kapku "vychovat" to jde Very Happy
Jinak k tématu- připadá mi vpořádku, když dá partner najevo, co se mu líbí (ať už v sexu, oblékání, úpravě vlasů, líčení...). Ale říct to jednou a ne to omílat dokola a naléhat- Začal s Tebou chodit, tak se mu asi líbíš, ne???
V tomhle je můj v pohodě. Mívala jsem sedmnáct let ježka(o ano, teď zažívám jakýsi comming out ) a pak jsem to nechala dorůst na mikádo a nějak jsem neuvažovala o dalším růstu. Pak jsem začala chodit s drahým a věděla (z období "oťukávání"), že se mu líbí dlouhé vlasy. Tak jsem si řekla, že je zkusím nechat dorůst, protože se to líbilo jemu a já k tomu ze začátku měla neutrální postoj-jo, zkusím to, ostříhat se můžu vždycky. Po čase mi začal vlásky chválit... No a tak jsou teď do půli zad a možná půjdou dál. Protože se líbí jemu a mně už taky.
Ale kdyby na mě nazačátku vybalil, že prostě "ať si nechám narůst vlasy, že se mu krátké nelíbí...", tak mi to tak znechutí, že u mikáda tvrdošíjně zůstanu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

Můj přítel taky nemá rád blondýnky..a paradoxně začal chodit se mnou, která blondýnka byla:) po čase jsem zjistila, že se mu líbí tmavovlasé holky (jeho bývalka měla černé vlasy po ramena), takže jsem svoje začala barvit hnědou hennou a chci je mít co nejdelší, ať jsem lepší než ona:D a líbí se to jak mně (víc než moje blond vlasy) tak mu, takže jsme oba spokojeni. Ale vím, že i kdybych se vrátila ke své původni barvě vlasů..tak se na jeho vztahu ke mně vůbec nic nezmění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

U mně je to jak u Blondorezky. Když mě můj milý potkal, měla jsem škaredé, roztřepené vlasy po ramena nebo kousel pod. Pak jsem se nechaa ostříhat trochu a jak to mělo tavr, líbilo se mu to. Pak to nějak rostlo až do délky, jak mám nejdelší vlasy v galerce. Pak jsem to šmkla nejdřív sama na mikádo s afinou, jakou mám i teď a pak to upravila kadeřnice. Jako když jsem si dala psáci, vyfoukala přes kuladý kartáč, tak mi to slušelo a byla jsem zajímavá a klukum se aj líbila. Aj jemu. Ale občas tak prohodil, ať si je nechám narůst. Ale neříkal to po projití kolem dlouhovlásky. Tak jsem to postupně tak nějak přijala a už je chci taky dlouhé. A on mi občas řekne, m´že se mu zdají nějaké delšíSmile To potěší. Sice s tim, jak blbnu tady na dv.cz, biohar a podobně moc nesouhlasí, ale nekecá mi do toho.
A myslim si, že po mněsíci chození by z tebe měl být pořád ještě okouzlený a nemělo by mu napadat tě měnit. Ale tak každý je jiný a pokud se mu opravdu hodně líbí krátkovlasé holky, je to pochopitelné. Ale nedej se, pak by tě to mrzelo! Máš vlásky moc pěkné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 6:07 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
U mně je to jak u Blondorezky. Když mě můj milý potkal, měla jsem škaredé, roztřepené vlasy po ramena nebo kousel pod.


Teda, to vypadá uplně špatně!

Nechtěa jsem říct, že Blondorezka měla škaredé a roztřepené vlasy!!! Embarassed
Jen že ten postup vyjadřování názoru parntera byl pomalejšíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 6:32 pm    Předmět: Citovat

V poho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já za sebe říkám tůdle. Nikdy mi žádnej pán nestál za to, abych je měnila. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Kvůli partnerovi bych účes neměnila, takhle si mě našel a tak to bude...když budu chtít vlasy zkrátit, obarvit, sestříhat nebo cokoliv, tak to udělám...ale proto, že chci já, ne, že je to něčí přání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

Taky bych to viděla tak, že když měnit účes, tak to musím chtít i já. Například polovička může dodat odvahu, když je to moje tajné přání a netroufám si (můj případ - nevěřila jsem, že můžu mít i delší vlasy než "na kluka", v dětství mi to všichni říkali, ale když jsme spolu začali chodit, tak mi muž řekl, že by rád viděl, jak vypadám v delších vlasech a to mi dodalo odvahu zkusit nechat narůst aspoň na mikádo). Nebo pokud je mi to celkem jedno, tak proč jeho přání nevyhovět...

Ale dělat něco proti své vůli jen kvůli druhému, to se podle mě nevyplácí - až opadnou růžové brýle zamilovanosti, mohla bych si to začít vyčítat... a případně taky jemu. Zažila jsem na vlastní kůži - překecala jsem muže na něco, co bylo proti jeho přesvědčení, a když jsem viděla, jak se trápí, vycouvali jsme z toho. Nestálo mi to za to, i když bych si to jinak moc přála. Bylo totiž otázkou času, kdy vyplave na povrch výčitka "do čeho's mě to uvrtala?!" Rozumné vyhovění partnerovi a rozumný kompromis ano, lámání přes koleno ne - toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.