Syoss kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=87d42d08dbf780883c586126d4adfcbfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Já složení nezkoumala, mně ty klasický drogerkový šampony vyhovujou. Po Syossu mám vlasy hezký, ale chápu, že někomu sednout nemusí. Já zas moc nejsem na ty přírodní šampony...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

Já sem dnes v potravinách narazila na balzám v akci pro barvené vlasy, koupila sem ho, že zkusím. Voní hezky a silikony sem v něm taky nenašla. Uvidím, co to udělá, vlasy momentálně nejsou zničené, takže dokud neuškodí, tak fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

holky tak jsem taky dnes okukovala ty šampony a kondicionéry a zvažuji, že si je koupím. Máte s nimi dobré zkušenosti? Prý jsou přípravky z profesionálních řad kvalitní. Jen je to dost velké balení a nechci mít zas další zbytečný výrobky doma Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 6:25 am    Předmět: Citovat

človíček napsal:
holky tak jsem taky dnes okukovala ty šampony a kondicionéry a zvažuji, že si je koupím. Máte s nimi dobré zkušenosti? Prý jsou přípravky z profesionálních řad kvalitní. Jen je to dost velké balení a nechci mít zas další zbytečný výrobky doma Wink

Velké, ale levné Wink
No já sem už zkusila ten kondicionér (na barvené vlasy) a podle mně je to takový ten průměr. Ani dobrý, ani špatný. Příjde mi, že když na vlasy dám kterýkoli bezsilikonový kondicionér, je to stejný. Zatim jsem ho zkoušela jen jednou, uvidím když ho použiju víckrát, ale už jsem mněla výrobky, které byly poznat hned po prvním použití. Tenhle, řekla bych, že jeho schopnosti jsou úměrné ceně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 7:28 am    Předmět: Citovat

jo,jo, máš pravdu. Na to množství je to levné. No tak to asi zkusím, přemluvila jsi mě Wink Very Happy
A jaké značky jsou dobré Question Jak jsi psala, že hned na první pužití jsi to poznala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Já mám šampon a kondicioner na objem a jsem spokojená, mám po něm hezký vlasy. Co jsem tak četla i na jiných fórech tak vesměs pozitivní ohlasy. Občas někomu nesedne, ale tak je to asi u všeho, třeba i u dražší značkové kosmetiky. Zkus třeba jen šampon a uvidíš, zbytek můžeš dokoupit pozdějc. ˇ
Šampony z drogerky mi přijdou hodně podobný, mám vyzkoušenej GlissKur, Fructis, Pantene...a všechny mi seděj, tak nevim Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
človíček
81-160
81-160


Založen: 25.4.2008
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

jé, to jsi hodná, že jsi se ozvala. A máš po něm nadýchanější vlasy nebo se více lesknou? Já zvažuji koupit bud ten na objem a nebo pro barvené, ale barvím se hennou, tak si myslím, že to pro barvené ani nepotřebuji. Leda, že bych po něm konečně docílila krásné rezevé barvičky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

já mám řadu na lesk vlasů - šampon, kondicionér i kúru a vlasy se mi po tom vážně lesknou víc Smile
a celkově sou takový příjemný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

Lucynka napsal:
já mám řadu na lesk vlasů - šampon, kondicionér i kúru a vlasy se mi po tom vážně lesknou víc Smile
a celkově sou takový příjemný Smile


Ježíši Twisted Evil to je provokace. Můžu se zeptat jestli je lepší šampon nebo kondiš? pokud někdo tuto řadu má? nemůžu se rozhodnout jestli do toho jít...ať mi zase nestraší v koupelně. Nedělají se někomu po Syossu lupy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

človíček napsal:
jo,jo, máš pravdu. Na to množství je to levné. No tak to asi zkusím, přemluvila jsi mě Wink Very Happy
A jaké značky jsou dobré Question Jak jsi psala, že hned na první pužití jsi to poznala.

Těžko říct. U mě z šamponů vede Alverde (šalvěj - bříza), Gliss kur (žlutý, ale max. 1 balení, pak musím prostřídat něco jiného), Lush (mám Rehab a New Hair, oba perfektní hned napoprvé) a z kondicionerů nebo balzamů je to ten malý z Loreal barev, Alverde (všechny) a Logona Jojoba. Taky nesmývatelný balzám Sanotint jsem na vlasech poznala hned napoprvé, bohužel je moc drahý a já mněla jenom vzorek. Jo a Balea mi sedí, i když v tomhle mi zas ten syoss příjde, že méně zatěžuje, vlasy jsou po něm takový lehčí a lesklejší. Nechci ale dělat reklamu, jsou to moje a jen moje subjektivní pocity, každému sedne něco jinýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.