bloodQUEEN

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff04da3f45adbd52ae2b8bb14308ed54Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:00 am    Předmět: bloodQUEEN Citovat

Ahojte. Very Happy
V prvom rade vám musím povedať aká som rada, že som našla tieto stránky. Nikdy v živote by ma nenapadlo, koľko vecí môžem použiť na svoje vlasy Very Happy . Dúfam, že keď sa začnem starať o vlasy poriadne budú také pekné ako predtým. Začali mi padať asi pred rokom ako som začala užívať HA. Cca pred 3 mesiacmi som začala užívať B - komplex a padanie prestalo, hádam to tak zostane aj naďalej. Ak je to tým B - komplexom, mohla som na to prísť skôr pretože momentálne moje vlasy vyzerajú hrozne. Sad Inak sú farby čiernej (značne vyblednuté a odrastené), farbené farbiacim šampónom Palette na 24 umytí po ktorom sa mi pri posledom použití vyhodila alergická reakcia. Skončila som s rozškriabanou a mokvajúcou hlavou u kožnej. Pôvodná moja farba je hnedočervená, občas mi je za ňou lúto. Mávam problémy s pokožkou hlavy - svrbí a často sa mi objavujú lupiny bez ohľadu na značku šampónu (vždy chemické). Pomôže len dechtový šampón, ktorý mi dlhodobo zasa nerobí dobre na vlasy. Dĺžka mojich vlasov je tak do polovice chrbta, môj cieľ je po pás. Sú postupne zostrihané (pretože tuším podľa každej kaderníčky sú také najlepšie a treba preriedovať a preriedovať) takže vyzerám, že mám 3 vlasy. Už nikdy v živote nechcem kaderníčku vidieť ostrihám sa radšej sama Very Happy . Vpredu má dorovna zastrihnutú ofinku pod obočie (keď je nad obočie vyzerám fakt divne), keď cez ňu prestávam vidieť a nechce sa mi ju stihať dávam si ju nabok. Pred dvoma dňami som prvýkát vyskúšala regeneračný henna zábal z DMka a celkom som spokojná. Postupne chcem všeličo vyskúšať lákajú ma značky Alverde, Urtekram a hlavne LUSH. To k mojim vlasom zo začiatku stačí Laughing .
Inak mám 17, chodím na Strednú odbornú školu zdravotníctva, odbor farmaceutický laborant a strašne ma to baví Smile . Mojou veľkou láskou je hudba hlavne pasívne, občas aj aktívne. Počúvam prevažne metal, mám rada aj iné žánre ako gothic rock, ambient a rôzne iné hudobné výchylky a úchylky Very Happy . Chovám doma potkaníky. Vedela by som o sebe napísať ešte veľa zatiaľ hádam stačí. Možno to tak nevyzerá, nie som príliš zhovorčivá budem sa ale snažiť písať veľké množstvo príspevkov, ktoré budú aspoň trochu hodnotné Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Vítej Very Happy

Ať se Ti tu líbí Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:46 am    Předmět: Citovat

Ahoj bloodQUEEN, vítej u nás Smile jojo, tady najdeš spoustu výborných rad, vlásky se Ti určitě zase brzy zregenerují Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

Vítej u nás a ať se Ti tady líbí Smile Kdyby byl nějaký problém, tak napiš a poradíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem za privítanie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.