Extradlouhé vlasy a partneři
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=861105fe58306ba60e1dc0906e7e3356Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:02 pm    Předmět: Extradlouhé vlasy a partneři Citovat

Mám otázku na členky (i členy) s extrémně dlouhými vlasy. Jak vaši vyjímečnou hřívu berou vaši stávající nebo i potenciální partneři ?

Já se do téhle kategorie (s vlasy kus pod zadek) asi ještě nepočítám, ale i tak jsem už zaznamenala dost zvláštní jev. Z několika zdrojů se ke mně nepřímo dostalo, že se těch mých vlasů páni kluci tak trochu bojí. Nebo lépe řečeno, že by si holku s vlasy jako já asi netroufli oslovit, případně si s ní začít.

Jak to je/bylo u vás ? Co na to váš současný partner ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ten můj je z toho přímo nadšený a líbilo by se mu, kdybych si je nechala narůst až na zem Laughing Podporuje mou přirozenou barvu vlasů a myslím, že kdybych se nechala ostříhat, hodně těžko by to snášel. Prostě už bych to pro něj asi nebyla já. Zkrátka je do těch vlásků fanda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 6:20 am    Předmět: Citovat

Já nemám pocit, že by ten můj z vlasů nějak vzlášť šílel. Asi to bere jako mou neodlučitelnou součást, i když už párkrát zkusil nadhodit, že bych to mohla ostříhat. Evil or Very Mad Byl poslán do zeleného háje. Ale to mě jen tak zkoušel.

Spíš si ze mě dělá srandu, že přitahuju pozornost. A někdy mě překvapí jak se tím chlubí. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:10 am    Předmět: Citovat

Nic, nikdy to nikdo extrémně neřešil, nestaral se... Já jsem za to vděčná. Nic se nemá přehánět a rozhodně nechci mít ten pocit, že je se mnou někdo jen kvůli vlasům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:21 am    Předmět: Citovat

Laughing Jsem se ho na to přímo zeptala a tady máte odpověď.

"Jaký mám vztah ke tvým vláskům? Tvé vlásky mám moc rád. Líbí se mi jejich barva, vůně a hlavně to jak dokáží vystinout to jakou máš náladu a jak se cítíš. Jsou pro mě tak trochu jako posvátný chrám. Mám k nim úctu a málokdy mě napadne, že bych se jich mohl dotknout."

Takže tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Laughing Jsem se ho na to přímo zeptala a tady máte odpověď.

"Jaký mám vztah ke tvým vláskům? Tvé vlásky mám moc rád. Líbí se mi jejich barva, vůně a hlavně to jak dokáží vystinout to jakou máš náladu a jak se cítíš. Jsou pro mě tak trochu jako posvátný chrám. Mám k nim úctu a málokdy mě napadne, že bych se jich mohl dotknout."

Takže tak.


Mas polovicku básníka Smile fajné
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 2:57 pm    Předmět: Citovat

Sid, to je tak hezký Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

Co mám vypozorované a vyslechnuté z mého okolí, tak musím souhlasit s tím, co napsala Nicole. Že se pánové hodně dlouhých vlasů bojí. Když bývám na metalových akcích, kde je zvýšená koncentrace slečen s extra délkami, tak to vždycky kamarádi obdivují, ale řeknou, že by se takovou holčinu báli oslovit, že dlouhé vlasy působí nedostupně.

Moje délka je mezi dlouhými vlasy ještě úplné nic, ale všímám si toho i u sebe. Když jsem je měla pod ramena, tak mě mnohem víc oslovovali cizí muži, teď se mi to nestalo ani jednou, vždy to skončí u pohledů. A právě už mi pár jedinců říkalo, že s dlouhými vlasy už je holka nedostupnější... Něco na tom možná bude :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 10:49 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nic, nikdy to nikdo extrémně neřešil, nestaral se... Já jsem za to vděčná. Nic se nemá přehánět a rozhodně nechci mít ten pocit, že je se mnou někdo jen kvůli vlasům.

Spousta lidí to možná ani neví, protože máš většinou drdol, ne ? Wink Takže máš "tajemství pro vyvolené" Smile

A vůbec jsem to nemyslela tak, že by vlasy měly být hlavním důvodem, proč s člověkem někdo je. Mě zajímají prostě názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 6:26 am    Předmět: Citovat

Já mám zas pocit, že muži nemají takové zábrany dlouhovlásky oslovit. Hlavně hned mají téma k začátku hovoru, které jim docela dlouho vydrží. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.