Extradlouhé vlasy a partneři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee209c75688fdc08930af5337879c0d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:29 pm    Předmět: Citovat

Aldariel napsal:
bosá dívka s dlouhými rozpuštěnými vlasy (nejlépe s vetknutou květinou) v rozevlátých šatech a plným dekoltem, co si domů nese v síťovce cinkající lahváče... Very Happy

Tomu říkám originální sexsymbol!

Ad (ne)hygieničnost hodně dlouhých nebarvených vlasů a (ne)dbaní o sebe - předpokládám, že za tento nepěkný předsudek mohou setkání s lidem lesanovitého typu aka nemytou batikovanou lůzou. Některé tzv. přírodní osoby jsou totiž tak přírodní, že asi neuznávají ani vodu, mýdlo a vyprané oblečení, o nějakém antiperspirantu nemluvě. No a součástí zjevu těchto špindírů je většinou i dlouhý, zcuchaný a řádně mastný porost na hlavě.

Jinak mě už moc nenapadá, proč by dlouhé vlasy měly vzbuzovat nehygienický a zanedbaný dojem.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 3:56 pm    Předmět: Citovat

Ja to tiez nechapem, ved ked su tie vlasy pekne, ucesane a ciste, nechapem, co nehygienicke na nich kto moze vidiet. Kolkokrat sa bavim so zenami s kratkymi vlasmi, ktore si umyvaju hlavu raz za 7 dni a castokrat aj menej, lebo to nevidno, a stale mi to nepride nehygienicke, aj ked my si ich castokrat umyvame castejsie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 4:20 pm    Předmět: Citovat

Aldariel napsal:
o já už taky slyšela názor, že dlouhý vlasy (obyčejně v jejich přirozené barvě) má jenom holka, co o sebe nedbá. mě příde, že dbát dneska o sebe znamená vypadat jako cirkusák či lehká děva.


Podle mě to tak na lidi může působit proto, že na dlouhých nebarvených vlasech není tak vidět ta péče. Pokud má někdo krátký střih a barvu/melír a je vidět, že se barví, musí se o to starat, foukat, dobarvovat. Kdežto rovně zastřižené vlasy přírodní barvy vypadají tak nějak pořád stejně, i když je člověk olejuje, dává masky, kúry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

máma má kolegyni, nyní s krátkými vlasy, která je ovšem měla za mlada velice husté a dlouhé také někam pod zadek, když se posléze nechala ostříhat (měla z té záplavy vlasů problémy s páteří), manžel jí vynadal, že to neměla dělat, že kvůli těm vlasům si ji vzal
no, nadšená z něj nebyla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 6:12 pm    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
Ach ty předsudky:-) Naprosto je chápu, ale své okolí mám plné příkladů lidí, co vypadají nějak a uvažují docela jinak. Jedna z mých nejlepších kamarádek vypadá jako opravdový emo (ale neznám většího nepřítele emařů, ona je spíš punker:-)), většina mých přátel chodí v martenskách, dokonce i bomberjacket by se našel a když mám jen trošičku rasistickou poznámku, hned se ježí a nejhodnější a nejmírumilovnějčí chlap, co znám, s neuvěřitelným morálním kompasem, co by se za demokratické ideály obětoval a miluje děti a nenávidí jakoukoliv formu extrémismu a útisku, má nejkratší možnou délku vlasůSmile


No, můžu ti říct, že předsudky nemám a ani si lidi nehážu do škatulek podle toho, co mají na sobě, i když to spoustu věcí napovídá Wink Já nenapsala, že každý člověk s holou hlavou, v kanadách a s nacistickou skupinou na tričku či boomberjacketem (bo jak se to píše) je nácek, napsala jsem, že ve mě nevyvolá úplně dobrý pocit, a možná je to právě kvůli tomu, že to obyčejně nosívají vyznavači nacismu. Což svým způsobem je souzení (ale nikoliv odsouzení) podle oblečení, ale nejsem z těch, co by hned tvrdili, že ten či onen je kvůli tomu zaručeně nácek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

lea: toho manžela naprosto chápu. Měl pocit, že je na něm páchán tak trochu podvod. Stejný pocit má manželka, pokud si jednoho dne uvědomí, že její chlapec má břuch, špinavé fusky a pivo v ruce. Ovšem tam je ta změna pozvolná. Very Happy
Ne, vážně, dokážu si představit, jak by se partner cítil, pokud bych se ostříhala. Já bych měla stejný pocit zrady (nebo jak to pojmenovat), kdyby se ostříhal on.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
máma má kolegyni, nyní s krátkými vlasy, která je ovšem měla za mlada velice husté a dlouhé také někam pod zadek, když se posléze nechala ostříhat (měla z té záplavy vlasů problémy s páteří), manžel jí vynadal, že to neměla dělat, že kvůli těm vlasům si ji vzal
no, nadšená z něj nebyla Smile


Vzít si někoho kvůli vlasům? Asi to není myšleno doslova, ale i tak to na mě působí dosti zvláštně. Mě osobně by tohle sdělení hooodně rozladilo. Manžel by zase mohl pochopit, že pokud už jsou z vlasů zdravotní potíže, tak je lepší je pokrátit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Ten manzel len trosku prehnane nazcnacoval ze krajsia bola s dlhymi vlasmi, samozrejme ze si ju nebral kvoli jej hrive.

Urcite aj nam sa pacia muzi bez pupkov, a nie s nimi, ako pisala Nicole.. Smile

Lenze cas a vek prinasa so sebou zmeny, ci uz to chceme alebo nechceme...
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

no já předpokládám, že to myslel s nadsázkou, viděla bych to tak, že vlasy možná byly to první, co ho na ní upoutalo, že se mu tak prostě líbila a když je ostříhala, už to prostě nebyla ona, jasně že nejde s někým x let žít jen proto že má takový nebo makový vlasy
já bych byla rozladěná kdybych si vzala vlasatýho svalovce a najednou z něj byl plešatej břicháč
takže vlastně chápu oba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 7:35 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
no já předpokládám, že to myslel s nadsázkou, viděla bych to tak, že vlasy možná byly to první, co ho na ní upoutalo, že se mu tak prostě líbila a když je ostříhala, už to prostě nebyla ona, jasně že nejde s někým x let žít jen proto že má takový nebo makový vlasy
já bych byla rozladěná kdybych si vzala vlasatýho svalovce a najednou z něj byl plešatej břicháč
takže vlastně chápu oba Smile


Lea: Chapeme sa Wink
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.