Taky se přidávám

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pethan
0-7
0-7


Založen: 16.4.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:00 pm    Předmět: Taky se přidávám Citovat

Moc všechny zdravím, narazila jsem na vas na youtube,kdyz jsem se divala na ruzne ucesy. Byla jsem posledni dobou hodne znepokojena se svymi vlasy, a tak jsem si je chtela nechat ostrihat,ale nenasla jsem na to odvahu a ted jsem taaaak rada, protoze jsem z techto stranek nadsena!. Tolik rad a zkusenosti! Ne, ze bych byla takova srakorka, ze jsem si vlasy neostrihala, ale ja jsem na ne tak dlouho cekala,az mi narostou a vsichni mi v okoli vzdycky rikali,ze je mam pekne(coz me tesilo).
Jsem teda hodne veliky zelenac i v tech zabalech, ja jsem nikdy zadny jeste nemela, nejak jsem to neresila, ale ted na to myslet chci,ze vlasy potrebuji vetsi pozornost a budu cerpat hlavne tady. Se moc tësim.

A taky uz jsem dnes vyzkousela drdol s tim satkem zapletenym do copu, parada. Vydrzel mi cely den a to je pri mem zaprahu co rict!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 9:59 am    Předmět: Citovat

Ahojky a vítej u nás! Ať se Ti tu líbí a vlásky vzkvétají! Cool Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

Taky moc vítám! Doufám, že tu najdeš odpovědi na vše, co tě zajímá a bude se ti tu pořád tak líbit! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 7:32 am    Předmět: Citovat

Snaž se vždycky ustřihnout jen minimum, které je zničené Smile , když ti lidi chváli dlouhé vlasy, byla by velká škoda je dát pryčSmile, pěkně si je piplej, ať tě nezlobí Wink Přeju hodně úspěchů a radosti s páčem:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.