Bělení pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=316ca568181cf65510cb0c282f9773e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
pimpa - až se tě bude příště někdo ptát, jestli nejsi nemocná, řekni, že je v módě pistáciová - zvláště, co se týče barvy kůže Very Happy

Když jsem měla jednou období, že jsem chtěla být aspoň natónovaná, když už ne vysloveně opálená, koupila jsem si v DM takové to tónovací mlíko. Přidá to člověku max dva odstíny. No vydržela jsem to na sebe natírat asi dva týdny a když to furt nebylo nijak vidět a přestávalo mě bavit dávat pozor na mazání loktů, kolen a zad, tak jsem s tym šlehla do kouta a bylo Very Happy
Jenom jedno mě na mojí kůži štve - sice jsem bílá, ale i když nechodím na sluníčko, dělají se mi znamínka. Mám jich strašně moc - ruce, záda, nohy..ééé. A nedá se toho zbavit. Mad


Ano, my jsme tomu vždy říkali "zdravá lesní barva" Very Happy
A s těmi znamínky jsem na tom úplně stejně. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:37 pm    Předmět: Citovat

Asi si dám inzerát - Zn.Vyměním znamínka za pihy! Spěchá! Laughing

Pihy mám ráda a nevadí mi a hlavně u nich nehrozí, že se nějaká jednoho dne zblázní a začne ze sebe dělat rakovinné bujení..bléé
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

Rose mi nikdy nesedla. Nelíbí se mi, jak má začervenalý nosík a pořád vypadá tak nějak "ubuleně". Ale Dita Von to je hezká sněhurka.

Já jsem bledá, jenže do toho mám pihy. Takže to vypadá, že mám obličej a ruce tmavší než zbytek těla.
Vždycky se bavím při shánění make-upů a pudrů. Prodavačka :"tak bílé to nedělají. Jste taková bledá, to chce trochu bronzeru..." "Já jsem bledá všude. To mám chodit s oranžovou hlavou na bílém těle ? " "No tak to spraví trošku toho solárka..." "Aaaaa...děkuji, nashledanou". Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:58 pm    Předmět: Citovat

s belenim tedy zadnou zkusenost nemam, ale myslim, ze nic se nema hrotit. kazdy ma takovou plet, ktera mu sedne stejne jako barva vlasu...

me kamaradi rikaji, ze pistaciova je moje prirozena barva Laughing jinak s prvnim slunickem chytnu trochu odstin a hlavne vyrazku Evil or Very Mad ale tim to pak hasne a hlavne bez slunicka zase strasne rychle bledne. abych byla krasne opalena (coz se mi libi) se musim denne smazit na slunicku a pouzivat samoopalovak, ktery mi smrdi. takze nic nehrotim... jsem jaka jsem a jsem spokojena!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Tak holky, mít bílou pleť není žádná výhra. Zrušili mi sypký pudr Clinique, odstín "po smrti". A jsem v...loji.
Mamča mi chtěla udělat radost a cestou mi koupila nejsvětlejší druh v domnění, že je to ten můj. Je to zoufale tmavé a já vypadám jako cvok s hnědou havou na bílém krku. 650 peněz v pr...ádle Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak holky, mít bílou pleť není žádná výhra. Zrušili mi sypký pudr Clinique, odstín "po smrti". A jsem v...loji.
Mamča mi chtěla udělat radost a cestou mi koupila nejsvětlejší druh v domnění, že je to ten můj. Je to zoufale tmavé a já vypadám jako cvok s hnědou havou na bílém krku. 650 peněz v pr...ádle Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Já dneska v DMku taky marně hledala nejsvětlejší odstín jakéhokoliv make-upu od Alverde...byla jsem naivní, zbyly jen ty nejtmavší odstíny. Jak je to možný...dyť houf ženských je teď tak vysolárkovaných, že tmavé by měly být vyprodané a světlé zbýt Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak holky, mít bílou pleť není žádná výhra. Zrušili mi sypký pudr Clinique, odstín "po smrti". A jsem v...loji.
Mamča mi chtěla udělat radost a cestou mi koupila nejsvětlejší druh v domnění, že je to ten můj. Je to zoufale tmavé a já vypadám jako cvok s hnědou havou na bílém krku. 650 peněz v pr...ádle Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Kup si Hauschku - ten je na nas mrtfoly jak dělaný Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

K původní otázce bělení Very Happy Někde jsem četla, že pokud si chcete dlouho udržet opálení, měli byste se vyvarovat příliš dlouhých a příliš horkých koupelí. Teoreticky by tedy mohlo pomoci pleť trochu zesvětlit cachtání v hodně teplé vodě. A prý zesvětluje i syrovátková maska, ale asi by bylo obtížné dávat na celé tělo Laughing Možná tedy kombinace teplé vody a syrovátky, ale to už jen teoretizuji Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 4:02 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Teoreticky by tedy mohlo pomoci pleť trochu zesvětlit cachtání v hodně teplé vodě.


Jó, tak proto jsem tak bílá Laughing Po mém koupání je vždycky v koupelně tak hodinu potom sauna Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Taru napsal:
Teoreticky by tedy mohlo pomoci pleť trochu zesvětlit cachtání v hodně teplé vodě.


Jó, tak proto jsem tak bílá Laughing Po mém koupání je vždycky v koupelně tak hodinu potom sauna Laughing


taky tak Laughing Laughing Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.