Bělení pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=72d93a9dffe0c874cfd921e3f84de915Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Asi si dám inzerát - Zn.Vyměním znamínka za pihy! Spěchá! Laughing

Pihy mám ráda a nevadí mi a hlavně u nich nehrozí, že se nějaká jednoho dne zblázní a začne ze sebe dělat rakovinné bujení..bléé


Já zase, aby se to nepletlo, mám obojí Very Happy Podezřelá znamínka jsem nechala odstranit a ten zbytek jsem se naučila mít ráda a udělala z toho svoji přednost. Takže jsem teď velký zastánce pih a znamínek Smile

Jinak abych neutekla od tématu, tak já mám pleť snad doslova průsvitnou, ale vůbec mi to neva. Vždycky se mi to líbilo. Ale když se v létě opálím, tak to vůbec neřeším
Na bělení, co vím, existuje řada krémů. Nevím, v jaké jsou cenové relaci, ale prý opravdu pomáhají. Ale bude to chemie, no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 8:37 am    Předmět: Citovat

keď Lahoda napísala o krémoch, napadlo mi, že Bioderma má radu na bielenie pleti... http://www.bioderma.com/sk/produkty/co-je-nove/family/51.html tieto výrobky majú pleť zosvetliť a zbaviť pigmentácie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Toto by snad měly být přírodní přípravky na bělení. http://www.najadashop.cz/prirodni-a-bio-kosmetika/specialni-pripravky-pro-beleni-pleti/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Misch napsal:
Toto by snad měly být přírodní přípravky na bělení. http://www.najadashop.cz/prirodni-a-bio-kosmetika/specialni-pripravky-pro-beleni-pleti/


To jo, ale za tu cenu je to děsně malý, to fakt akorát na obličej na tři použití, na tělo by ta lahvička nevyšla ani na jedno namazání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Misch napsal:
Toto by snad měly být přírodní přípravky na bělení. http://www.najadashop.cz/prirodni-a-bio-kosmetika/specialni-pripravky-pro-beleni-pleti/


To jo, ale za tu cenu je to děsně malý, to fakt akorát na obličej na tři použití, na tělo by ta lahvička nevyšla ani na jedno namazání Smile

Fakt? Já nevěděla, že to chcete i na tělo, ale třeba toho krému od Nástrojů zdraví je 60 ml, to určitě není na 3 namazání obličeje, mně by to vydrželo tak na rok. Škoda, nevím, jak ostatní krémy, kolik toho je a kolik stojí, zatím si s bělením hlavu nedělám, jsem bledá od přírody. Smile A bělejší být nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 2:11 pm    Předmět: Citovat

Na přírodní bělení pleti se mi asi nejvíc osvědčil recept: citrónová šťáva + líh (nebo hodně silná slivovice). Můžete si to předpřipravit na pár dní dopředu, dát do uzaviratelné lahvičky a pak každý den "ťupkovat". Ale pozor, citron rád plesniví, takže když si toho uděláte méně, je to vždycky lepší. Alkohol dost vysušuje, takže pomůže taky dost na akné a pleť se stáhne.

Ještě používám "antipigment" od Barekolu, jedna piksla stojí asi stovku a mají jí v Praze všude v obchodech s názvem "Horoskop". Taky mírně bělí a ztrácí se po něm jizvy. Wink

Další doporučení jak už tu padlo je syrovátka - nevím, občas ji na sebe plácnu, ale je spíš na vyživení. Někdy rozstírám obyčejný bílek, nebo sníh z bílků.

Další moje oblíbená věc je okurková voda, česrtvá okurka, nebo tonikum. Když není čerstvá, tak mám alespoň pleťovou okurkovou vodu od Zaji, myslím, že jí nabízí drogerie Pemi. Okurka prý taky bělí... nevím, já dávám přednost citrónu a alkoholu a okurkovou masku dávám na sklidnění. Wink

Samozřejmě používám opalovák s SPF 50, ale jen když někde prostě musím být celý den - protože tyhlecty blbiny jsou šíleně drahý. To už si raději vezmu delší rukáv a slamák. Very Happy

No a nezapomínám na pravidelnej peeling. Teď mám zrovna z DM s vůli lesní směs a nemůžu si ho vynachválit. Razz

Ale pozor, všeho s mírou, taky si tu pleť můžete zníčit... takové bělení nezabere hned a napořád, takže zvláště s variantou lihu a citrónové šťávy buďte opatrné, protože je to dost agresivní, štípe to a dráždí.

Mám dojem, že je tu ještě někde na DV stejné vlákno, kde se probírá úplně to samé. Možná by se to mohlo spojit. Wink EDIT: Tadýýý: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1155&start=100&sid=260dde3b82e01b43f5489949b596f1d9#196576
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisalka
8-20
8-20


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

Vdaka Margueritte, ak by sme boli na fejsbuku, dala by som ti like za ten prispevok Smile)) este sa chcem spytat, ze v akom pomere sa miesa lieh s citronom a ako casto by si odporucila aplikaciu na suchu plet.

moja pokozka je velmi svetla s takym priesvitnym, sivastym nadychom, no mam pehy, cierne obocie a oci, takze posobim celkom kontrastne. a tiez si rada zachovavam tu svoju bledost - hlavne natieranim sa opalovacimi kremami s vysokym faktorom.

make-up nepouzivam, pretoze i tie najsvetlejsie su mi tmave :/// nepoznate niekto nejaky super-svetly make up? kedysi som mala taky make up z oriflame, odtien porcelain, a bolo to to najsvetlejsie, co som na nasom trhu nasla (za maly peniaz), ale nebolo to celkom to prave..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:54 pm    Předmět: Citovat

sisalka napsal:
make-up nepouzivam, pretoze i tie najsvetlejsie su mi tmave :/// nepoznate niekto nejaky super-svetly make up? kedysi som mala taky make up z oriflame, odtien porcelain, a bolo to to najsvetlejsie, co som na nasom trhu nasla (za maly peniaz), ale nebolo to celkom to prave..


Ja som tiež dlho nemohla nájsť vhodný make-up na bledú pleť, ale osvedčil sa mi od Dermacolu Makeu cover odtieň 208, je skoro biely a krásne kryje nedostatky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:55 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:


Ještě používám "antipigment" od Barekolu, jedna piksla stojí asi stovku a mají jí v Praze všude v obchodech s názvem "Horoskop". Taky mírně bělí a ztrácí se po něm jizvy. Wink



Tak tohle si musím sehnat, jak se to jmenuje přesně? Zkusím to na své oklivé strie Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cinnabar
8-20
8-20


Založen: 10.1.2011
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

sisalka napsal:

make-up nepouzivam, pretoze i tie najsvetlejsie su mi tmave :/// nepoznate niekto nejaky super-svetly make up? kedysi som mala taky make up z oriflame, odtien porcelain, a bolo to to najsvetlejsie, co som na nasom trhu nasla (za maly peniaz), ale nebolo to celkom to prave..


Já používám Acnecolor, prodávají to v lékárnách ve dvou odstínech - tmavý a světlý, s tím že ten tmavý je fakt zatraceně tmavý a ten světlý zase dost světlý, tak akorát pro Sněhurky. Dost dobře kryje a působí proti pupínkům takže bomba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.