Bělení pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=405c780c02e272b057af5d28413c9373Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

Tak po sté... Aknecolor NENÍ makeup, nýbrž léčivo a neměl by se používat dlouhodobě, protože ucpává póry. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cinnabar
8-20
8-20


Založen: 10.1.2011
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 10:29 am    Předmět: Citovat

hmm

Naposledy upravil Cinnabar dne út září 06, 2011 11:05 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 10:48 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Tak po sté... Aknecolor NENÍ makeup, nýbrž léčivo a neměl by se používat dlouhodobě, protože ucpává póry. Wink


Ano, je to léčivo je určeno k léčbě, ne k líčení se...ale vysvětluj to někomu....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 7:17 pm    Předmět: Citovat

Odstíny pro bledule vyrábí e.l.f. http://www.eyeslipsface.cz/cela_nabidka_elf/tvar/make-up/cz

I když to patří do jiného tématu, světlý makeup sehnat lze, já hledala dlouho, než jsem našla a to jsem opravdu bledule se sklony k flekatění (proto jej používám).
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 6:14 pm    Předmět: Citovat

Já nedávno zkoušela na bělení pleti okurku, zmizely mi zarudlé části.. Na první pokus docela úspěch Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 7:56 pm    Předmět: Citovat

Ten Dermacol Cover nejsvětlejší odstín 208, který už byl zmíněn na předchozí straně, je nejlepší věc pro míchání s jinými makeupy.
Sám o sobě je příliš hutný a těžký. Ale v kombinaci s pěnovým makeupem se z toho stane nejlepší makeup, jaký jsem kdy měla. Měkká pěnová konzistence, kterou zařídí původní pěnový makeup (může být klidně tmavší, ten dermacol ho natonuje do sveho světlého odstínu) - a barva, velmi světlá až do bíla, díky coveru.
Prostě neucpává to, je to lehké, ale velmi krycí, a opravdu hodně světlé.
Míchám v poměru 1:1 na hřbetě ruky, od oka - trošinku pěnového, drobeček coveru. Toho coveru může být i méně.

Z mé zkušenosti se tomu nevyrovná co do krytí a barvy nic - nic z drogerie, všechno světlé bylo řídké a nekrycí, nic přírodního, nic drahého (Lancome, Dior). Tohle je pro mě nejlepší směs, která může být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 4:24 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Ten Dermacol Cover nejsvětlejší odstín 208, který už byl zmíněn na předchozí straně, je nejlepší věc pro míchání s jinými makeupy.
Sám o sobě je příliš hutný a těžký. Ale v kombinaci s pěnovým makeupem se z toho stane nejlepší makeup, jaký jsem kdy měla. Měkká pěnová konzistence, kterou zařídí původní pěnový makeup (může být klidně tmavší, ten dermacol ho natonuje do sveho světlého odstínu) - a barva, velmi světlá až do bíla, díky coveru.
Prostě neucpává to, je to lehké, ale velmi krycí, a opravdu hodně světlé.
Míchám v poměru 1:1 na hřbetě ruky, od oka - trošinku pěnového, drobeček coveru. Toho coveru může být i méně.

Z mé zkušenosti se tomu nevyrovná co do krytí a barvy nic - nic z drogerie, všechno světlé bylo řídké a nekrycí, nic přírodního, nic drahého (Lancome, Dior). Tohle je pro mě nejlepší směs, která může být.


Na ten Dermacol sa chystam, urcite to bude pekny odtien Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 5:14 pm    Předmět: Citovat

dodaz na ostatní bledule od přírody, rudnete v létě nebo se opalujete do hněda(někdo to tu psal tak a jinej onak), v případě račí barvy, máte osvědčený něco? Já používám panthenol ale moc mi nevoní a celej den jogurtem napatlaná chodit nemůžu Smile kdyby byl tip na něco jinýho

jinak nejlepší mejkap co jsem měla, tak byl od armaniho, ten nejsvětlejší prostě co měli, ale ty prachy za to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 9:44 pm    Předmět: Citovat

Majduschka napsal:
dodaz na ostatní bledule od přírody, rudnete v létě nebo se opalujete do hněda(někdo to tu psal tak a jinej onak), v případě račí barvy, máte osvědčený něco?


Já jdu přes sytě rudou do jemně hnědé (takže v kombinaci s tím, že se mi bledá pleť líbí, jsem se vykašlala na opalování, protože mi ta trocha hnědé za to utrpení při spalování se nestojí). Patlávala jsem se taky Panthenolem. Plus různými tělovými mléky, když se to hodně loupalo... A čekala, až to samo zmizí. Ach, o kolik mám teď míň starostí! Laughing Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 11:37 pm    Předmět: Citovat

tak já na sluníčko pokud možno nelezu(sluníčko prostě kouše)... ale pak mám třeba v práci úklid zahrádky nebo mám někdy někam dojít a je ráček pěkně vařenej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.