90-denní dieta
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 8:34 am    Předmět: 90-denní dieta Citovat

Kamarádka mě láká na tuhle 90-denní rozlišovací dietiu. Mě teda dietovat není třeba, ale ona říká, že se mi upraví postava, metaolismus a celkově trávení. Chce abychom ji drželi spolu. Znáte tuhle dietu někdo? Kolik kil můžu zhubnout? Pokud by to byli 2-3 kila, tak bych do toho možná šla, ale pokud víc, tak to mi stačí cvičit a ne se trápit s dietou. Skoušely jste jí některá z vás?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Tuším, že na www.beremese.cz je docela rozsáhlá diskuze. Já jsem se kdysi na ten jídelníček dívala, a moc se mi tehdy nelíbil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 7:38 am    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Tuším, že na www.beremese.cz je docela rozsáhlá diskuze. Já jsem se kdysi na ten jídelníček dívala, a moc se mi tehdy nelíbil.

A můžu se zeptat, proč? Co tě odradilo? Málo výživný jídelníček? Nebo málo chutný? Nevím, nechce se mi číst celou diskuzi, proto se ptám, kdo jí už zkoušel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:04 am    Předmět: Citovat

To už si přesně nepamatuju, ale nelíbil se mi moc styl té "příručky", co je ke stažení, a to složení jídelníčku. To však neznamená, že tobě by nemohl vyhovovat. Wink Jíst jsem podle toho nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
To už si přesně nepamatuju, ale nelíbil se mi moc styl té "příručky", co je ke stažení, a to složení jídelníčku. To však neznamená, že tobě by nemohl vyhovovat. Wink Jíst jsem podle toho nezkoušela.

Aha, já se lekla Wink no nevím, já moc zhubnout nechci ale úprava metabolismu by bodla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

Podle mě jsou veškeré diety blbost! A taky nechápu, jak může dieta poupravit postavu... Celkově nechápu, že ještě existují časopisy a servry, teré diety doporučují (nemluvím teď o dietách vynucených nemocí).
Jediný dlouhodobě fungující způsob, jak se zbavit kil a vytvarovat si postavu, je kombinace zdravé životosprávy a pohybu. Když chci hubnout, musí být větší výdej než příjem kalorií. Když se chci udržet, mělo by to být v rovnováze.
Diety fungují tak, že rychle zhubnete větší množství kil (většinou převážně vody) tím, že nějak dělíte stravu apod, ale má to krátkodobý efekt. A poté, co začnete jíst normálně vám kila zase naskáčou a kolikrát ještě přiberete.
Takže s dietama jednou provždy KONEC!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

Lahoda, máš pravdu. upravit metabolismus lze pravidelnou stravou..pak ještě záleží co se vidí pod pojmem "upravit metabolismus". V dietách nevidím a nikdy sem neviděla žádný smysl. Když má člověk problémy s vahou musí si stravu upravovat dlouhodobě...ne jenom 2-3 měsíce, to nikam nevede. Ale kdo chce kam... Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Wensdy: souhlasím s tebou. Do hubnutí je třeba zapojit trochu logiky! A také je to individuální záležitost. Každý potřebuje pro rychlejší spalování něco trochu jiného.
Já jsem zhubla 10 kilo během téměř jednoho roku a 2 roky si to bez námahy potom udržela. Teď je nějaké kilčo zase zpět, ale pořád se držím. A bylo to kupodivu snadné! Stačilo změnit stravu, jíst pravidelně 6x denně a každý den mít nějaký druh pohybu.
Mě všechny diety zavání hladověním nebo odpíráním důležitých složek, které by na jídelníčku neměly chybět a to nikdy nemůže být problém. Ale lidé jsou líní a než by se pohnuli, tak budou radši jíst prášky "na hubnutí" a hladovět. Ale jak říkáš, kdo chce kam... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Wensdy: souhlasím s tebou. Do hubnutí je třeba zapojit trochu logiky! A také je to individuální záležitost. Každý potřebuje pro rychlejší spalování něco trochu jiného.
Já jsem zhubla 10 kilo během téměř jednoho roku a 2 roky si to bez námahy potom udržela. Teď je nějaké kilčo zase zpět, ale pořád se držím. A bylo to kupodivu snadné! Stačilo změnit stravu, jíst pravidelně 6x denně a každý den mít nějaký druh pohybu.
Mě všechny diety zavání hladověním nebo odpíráním důležitých složek, které by na jídelníčku neměly chybět a to nikdy nemůže být problém. Ale lidé jsou líní a než by se pohnuli, tak budou radši jíst prášky "na hubnutí" a hladovět. Ale jak říkáš, kdo chce kam... Very Happy

V této dietě jde vo to, že se jí 3x denně, a je to něco jako dělená strava. Dělí se na škrobový den, den UH, den s vitamíny a bílkovinovej den. Tělo prý živiny má ale já nevím... když jste to tady všechny hned odsoudily, asi do doho raději nejdu. Více méně jsem chtěla udělat radost kamarádce aby v tom nebyla sama, jestli je ta dieta neškodná, ale nevim, asi ne. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 11:03 am    Předmět: Citovat

Paola: to je přesně ono, že něco dělíš... takhle se to dělat rozhodně nemá. A jíst 3x denně? To vlastně znamená, že nejíš skoro vůbec. Dobré je jíst minimálně 5x denně malé porce. A klidně i víckrát, když chodíš později spát. Určitě se na to vyprdni a jestli chce kamarádka hubnout, tak ji pomoz tak, že spolu budete jezdit na kole, zajděte třeba občas na basket nebo volejbal, choďte na procházky nebo bruslit... Určitě je to lepší, než nějaká dieta. Diety fakt nejsou moc zdravý způsob hubnutí a to ti potvrdí každý odborník na výživu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.