Nájde sa niaka dobrá duša z Prahy na "distribúciu"

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 6:02 pm    Předmět: Nájde sa niaka dobrá duša z Prahy na "distribúciu" Citovat

Ahojte, už som zúfalá, veľmi chcem egyptskú hennu ale u nás je šanca zohnať ju len cez net, a za poštovné 250kč čo je pre mňa veľmi veľa. Našiel by sa tu niekto, kto by ju v Prahe kúpil(viem že sa tam predáva) a poslal mi ju? Samozrejme, peniaze by som previedla na účet cez internetbanking, alebo ako by vám to najviac vyhovovalo, preplatilla by som cenu henny (100kč) + poštovné (treba sa najprv opýtať na pošte) + cca. 3E za snahu:))))) takže by si niekto ešte aj zarobil, a veľmi by mi tým pomohol. Prosííím Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 6:24 pm    Předmět: Citovat

Veľmi veľmi prosííím... neignorujte Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

Kdybych věděl, kde jí prodávaj, tak jí klidně koupim Wink
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Júúj, to by si bol fakt taký dobrý??? Laughing Laughing Laughing
Dočítala sa že "Je to např. prodejna
Urtica přímo u vstupu do Metra Budějovická, prodejna Bylin Roman Kindl,
Řeznická ulice 21, Praha 1, Bylinářství v Jilské, Jilská 1, Praha 1 a
některé další."
Kukneš sa? Veľmi ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 8:56 pm    Předmět: Re: Nájde sa niaka dobrá duša z Prahy na "distribúciu&a Citovat

Quaky napsal:
Ahojte, už som zúfalá, veľmi chcem egyptskú hennu ale u nás je šanca zohnať ju len cez net, a za poštovné 250kč čo je pre mňa veľmi veľa. Našiel by sa tu niekto, kto by ju v Prahe kúpil(viem že sa tam predáva) a poslal mi ju? Samozrejme, peniaze by som previedla na účet cez internetbanking, alebo ako by vám to najviac vyhovovalo, preplatilla by som cenu henny (100kč) + poštovné (treba sa najprv opýtať na pošte) + cca. 3E za snahu:))))) takže by si niekto ešte aj zarobil, a veľmi by mi tým pomohol. Prosííím Sad Sad

Podle ceníku, co má pošta na svých stránkách, stojí balík na Slovensko 205 Kč, tak to asi moc neuštříš...

Edit: teď mě napadlo - jak je to balení velké/těžké? Jestli je to třeba jen jeden 100g balíček, tak se to dá poslat i jako dopis, nechávala jsem si takhle taky něco posílat z Prahy přes hranice ven a stálo to asi 30 korun.


Naposledy upravil Mehta dne po duben 20, 2009 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:10 pm    Předmět: Citovat

Mehta, to mě taky napadlo Sad
Quaky a neznáš nikoho, kdo by jezdil mezi čr a sr (pracovně, studijně?), nebo nechystáš se na výlet do prahy ?Smile Já bych na Slovensko jela hned třeba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Quaky, jestli mi das URL adresu, muzu koupit pres nejaky eshop a nechat si poslat do Brna, v sobotu jedu do Blavy a mohla by ses pro to eventualne stavit Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 2:43 pm    Předmět: Citovat

ďakujem všetkym za snahu:) no do Prahy sa ja nechystám, verte že kebyže mám možnosť tak tam hneď letím Twisted Evil a bývam na druhom konci Slovenska od Blavy, takze asi nič Sad Ale tú hennu chcem čistú 100g, takže by sa to podľa mňa daloo poslať v obálkeee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Tak sa to vyriešilo Laughing Zo stránky egentura hledajici si túto hennu objednávam, lebo mi odpísali že raz za 2 mesiace chodia na Slovensko takže mi jú môžu poslať za normálne poštovné Laughing Laughing som šťastná Laughing Laughing len ma dosť stve že mi odpísali až po 2 týždňoch, keby mi odpísali skôr, nemusela som zbytočne zakladať túto tému Evil or Very Mad ale som milo prekvapená záujmom, takže mi nedá sa vám ešte raz nepoďakovať Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.