Studium / práce v neobvyklých oborech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e64af669140486671840a042b844368Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

Ehm, neobvyklé obory? Jak to tu tak čtu, tak obory sice pro mé okolí neobvyklé, ale tady mi to ani nějak nepřišlo, je tu jaksi přehumanizováno (plus semtam nějaký matfyzák). Teď si tu spíš já připadám neobvykle (a pro vás přírodomilce a biomaniaky trochu nepatřičně, ale neděste se), když studuju chemické inženýrství Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 7:42 pm    Předmět: Citovat

Mě to nepřijde divné Very Happy Spousta spolužaček je na VŠCHT případně na přírodovědě (teda všechny, se kterýma jsem se na gymplu víc bavila - pak se někde potkáme a oni si řeší svoji anorgánu a já se můžu jít s latinou klouzat - čekají mě jen pohrdlivé pohledy Sad ) Ale hlavně že tě to baví, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Tak já zde orezentuju sociolologii a k tomu ještě informačnístudia+knihovnictví... oboje je celkem fajn, hlavně nic moc složitýho, což já ráda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Jde knihovnictví dělat dálkově? (jednu dobu jsem o om taky přemýšlela... ) A je magisterské? Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:02 pm    Předmět: Citovat

Od letoška by měli otevřít Bc dálkový a Mgr dálkový taky je Smile Je tam dokonce jeden obor pro nenavazující lidi od nás Smile tudíž pro "cizí" lidi z jiných Bc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

jj, já mám totiž pouze jen Bc obor... a navazující nám asi neudělají, ač to slibovali Evil or Very Mad Tak jsem přemýšlela, kam dál... filozofie a knihovnictví jde docela dohormady, ne? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

Já myslím že je jedno co studuješ na Mgr. akorát tě to musí zajímat a mít to nastudované dobře předem, počítají tam, že už něco umíš, na rozdíl od Bc... Podle mě knihovnictví je v pohodě v kombinaci s čímkoliv Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

já teda letos maturuju z oboru knihovnické a informační systémy a služby a na vysoké to studovat fakt nechci. není to nuda? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

Jak se to vezme, ne všechny předměty tě na vš baví, ale máš svý favority v oboru Smile Navíc po 2 letech na sociologii mě to baví, konečně něco praktickýho Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 9:11 pm    Předmět: Citovat

Samé zajímavé obory, jak vidímSmile Vesměs historie jak se zdá převládá, že? Moje je to jen hobby, ale snad mi o to déle vydržíSmile

Já jsem zatím student - dělám teď v Ostravě doktorské Sociální práci a sociální politiku. Hodně mě to baví, doufám, že se mi podaří uplatinit se pak na nějakém zajímavém místě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.