Studium / práce v neobvyklých oborech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed6cd9164e0e0b831a2492a3eac56f5bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 9:16 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Samé zajímavé obory, jak vidímSmile Vesměs historie jak se zdá převládá, že? Moje je to jen hobby, ale snad mi o to déle vydržíSmile

Já jsem zatím student - dělám teď v Ostravě doktorské Sociální práci a sociální politiku. Hodně mě to baví, doufám, že se mi podaří uplatinit se pak na nějakém zajímavém místě Smile


tiše závidím, že už jsi tak "daleko" se školou Laughing to je v Ově na fildě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Další sice velmi zajímavý, ale naprosto nepraktický obor:

FF UK: germanistika - nordistika


Vikingové, ságy, staroseverština, stará němčina, subjektivní a objektivní modalita .... pro dnešní dobu samé praktické věci .... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 9:38 pm    Předmět: Citovat

Já zatím neznám nikoho, kdo by měl s matikou problém se uplatnit.
Mě je zatím šumák, co budu dělat, až mi skončí mateřská, hlavně aby to bylo blízko bydlíště, na zkrácený úvazek a dobře placený, ostatní věci jsou podružný Laughing
Jinak studuju Učitelství pro střední školy- náboženství a etika

Nepraktický mi to nepřipadá, i když většinou lidi tvrdí,že je to nepoužitelný obor. Jak se to vezme. S titulem Mgr už se dá dělat ledaccos Wink
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 7:54 am    Předmět: Citovat

prý neobvyklé obory a samá historie.. Laughing radši nebudu říkat heslo, které říkám všem historikům... Laughing ovšem když vidím u švagrové, JAK se učí... Laughing no nic.. Laughing

tak můj muž studuje fyziku - pevné látky (práci má už tři roky a to mu každej tvrdil, že se neuplatní a ejhle, už je ve světové firmě a jezdí po konferencích, takže prďte na okolí a jeho názory)

a já se chystám na zubařinu a kdyby ne zubařina, tak bych ráda buď na medinu jako oční, gynda nebo onkologie... Twisted Evil

moje sestra (před 6 lety) udělala bakalářské studium informatiky... byla jediná žena v ročníku.. na tu dobu dost neobvyklý obor... akorát, jak sama tvrdí, studium informatiky je na houby, protože se to neustále vyvíjí, jak z toho člověk vypadne, tak je v pr...

no můj tatík sice nemá vysokou, za to 2 střední a jednu zámečnickou.. Laughing



co dál, jo sestřenka studuje vysokou švadlenkovskou... jo a ti, kteří si mysleli, že mají perspektivní obory, tak skončili v supermarketu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

môj priateľ je religionista, resp. to študuje Smile je to vcelku zaujímavý odbor.... a aj dosť odsudzovaný spoločnosťou a radený medzi "zbytočné". a ja som farmaceutka. na tom asi nič nezvyčajné nie je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 9:17 pm    Předmět: Citovat

Pridávam sa k tým netradičným. Smile Baltistika (v dvojobore s nemčinou, aby som mala istotu, že možno nájdem v budúcnosti nejaké to uplatnenie). A čo s tým v praxi? Ja tvrdím, že budem učiť fínske deti po nemecky Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 5:23 am    Předmět: Citovat

Já studuju sice obyčejný peďák, ale vcelku neobvyklou kombinaci oborů a to angličtina s chemií. Jsem jediná v ročníku (a v několika dalších ročnících zpátky Smile ) a všichni na mě koukají jak na exota. Potkala jsem už ale i lepší kombinaci - jeden známý má dějepis s fyzikou Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 12:09 pm    Předmět: Citovat

Nebo hudebka s tělocvikem, taky zajímavá kombinace.
Jinak drahý studuje Muzikologii a dotazy na pozdější uplatnění jsou na denním pořádku. A odpověď je zatím ve hvězdách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
prý neobvyklé obory a samá historie.. Laughing radši nebudu říkat heslo, které říkám všem historikům... Laughing ovšem když vidím u švagrové, JAK se učí... Laughing no nic.. Laughing


Řekni:-) Konečně já sama za sebe přispívala s tím, že na svém oboru nic neobvyklého nevidím. Historie je možná trochu nepraktická, ale neobvyklá_ To ne. Ale na druhou stranu je historie velice praktická. Víte kde máme široké uplatnění? U rozvědky. Protože jsme učený zpracovávat náhodně získaná a neuspořádaná data:lol:

Jinak jednou jsme dělali top ten neobvyklých kombinací. nejvíc humorná všem přišla polonistika-rusistika. Člověk by řekl, že na tom nic tak vtipnýho není.
V kombinaci s hstorií není vtipný vlastně nic, protože z mých přátel jedna dělá geologii, druhá předtím studovala filmovou vošku, třetí módní návrhářství a to nemluvým o vyučeným strojním zámečníkovi, takže kdepak copak.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 1:41 pm    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
Hanča napsal:
prý neobvyklé obory a samá historie.. Laughing radši nebudu říkat heslo, které říkám všem historikům... Laughing ovšem když vidím u švagrové, JAK se učí... Laughing no nic.. Laughing


Řekni:-) Konečně já sama za sebe přispívala s tím, že na svém oboru nic neobvyklého nevidím. Historie je možná trochu nepraktická, ale neobvyklá_ To ne. Ale na druhou stranu je historie velice praktická. Víte kde máme široké uplatnění? U rozvědky. Protože jsme učený zpracovávat náhodně získaná a neuspořádaná data:lol:

Jinak jednou jsme dělali top ten neobvyklých kombinací. nejvíc humorná všem přišla polonistika-rusistika. Člověk by řekl, že na tom nic tak vtipnýho není.
V kombinaci s hstorií není vtipný vlastně nic, protože z mých přátel jedna dělá geologii, druhá předtím studovala filmovou vošku, třetí módní návrhářství a to nemluvým o vyučeným strojním zámečníkovi, takže kdepak copak.


no radši né.. Laughing ono je to přecejen spíš vůči těm osobám, co to studují, co znám.. se všemi jsem na ostří nože.. každopádně švagrová nadávala kdysi muži, že jako fyzika obor na houby a tak.. a že se neučí... no ona se na zkoušky (nevím, asi všichni hysterikové?) se učí tak, že jen čtou a čtou a čtou.. Laughing tak se dá snadno vydedukovat, jak jsem zhodnotila její obor.. negativně.. Laughing ale je to fakt vůči těm určitým.. co já vím, jak to mají jiní, že jo.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.