ahoj všichni vlasomilci

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14001357e9a7cb2e367831025fb6ad76Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Danya
8-20
8-20


Založen: 1.2.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 11:50 pm    Předmět: ahoj všichni vlasomilci Citovat

Už nějakou dobu zde pobývám, ale spíš jsem se rozkoukávala, tak teď abych se představila.. Jsem holčina ze Zlína, snad budoucí vysokoškolačka, menší vzrůstem, takže s narůstáním dlouhých vlasů to mám asi trochu ulehčené O:-) Když jsem byla menší, nosila jsem vlasy vždycky po bradu, ale tím že jsem tak trochu přírodní človíček se délka začala postupně prodlužovat. Delší vlasy se mi líbí hlavně proto, že se v nich cítím tak nějak svobodně, jsem asi takový malý hipísák :) A tak se intervaly mezi návštěvou kadeřníka prodlužovaly a já se jednoho dne podívala na svoje vlasy a napadlo mě, že bych se o ně vlastně měla začít nějak starat. Shodou okolností jsem zrovna potkala jednu slečnu, která má také delší vlásky, které přímo září spokojeností, a tak jsem dostala referenci na tuto stránku [referenční body patří slečně wolfishlady]. Tak jsem objevila, že silikony se dávají nejen do prsou a pochopila, proč je ten žlutý Elseve tak na prd :D Vyměnila jsem ho za Alverde, s kterým jsem zatím nadmíru spokojená [i mamka]. Už za tohle poznání jsem velice ráda, teď se jenom sakryš rozhodnout, který z těch spousty receptů na podomácku vytvořené zábaly vybrat :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 12:11 am    Předmět: Citovat

Welcome Wink It's always great to see another hippy on this website Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

Konečně někdo taky ze Zlína... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

Mak napsal:
Konečně někdo taky ze Zlína... Very Happy


a další hipísák Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.