to be IN-line

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4f2df5b3053c108c160a13362e7c1804Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaká je nejlepší značka in-line bruslí?
fila
0%
 0%  [ 0 ]
k2
33%
 33%  [ 1 ]
head
0%
 0%  [ 0 ]
rollerblade
0%
 0%  [ 0 ]
tempish
33%
 33%  [ 1 ]
worker
33%
 33%  [ 1 ]
keller
0%
 0%  [ 0 ]
powerslide
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3

Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 12:05 am    Předmět: to be IN-line Citovat

piště zkušenosti s in-line:
trasy - kam na brusle, nejlepší/nejdelší/nejzajímavější stezky
brusle - jaké značky jsou nej, jaký klást důraz na abec, kolečka apod...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 12:14 am    Předmět: Citovat

chci si koupit brusle, nehodlám do nich dát moc peněz, resp víc než do plasťáků z obchoďáků a míň než pro experty, jenže... mírně sem načetla o takových věcech, jako jsou ložiska, kolečka, šasí... tudíž koukám a porovnávám... vyhlídla sem si brusle značky worker, cenově víc než přijatelné, s abec 9chrome, kolečka 80mm, tuhé alu šasi... jenže... worker značku neznám, tudíž váhám, dát poloneznámé značce šanci? nebo se poohlídnout po bruslích známějších značek, ovšem ve stejné cenové relaci s >>horšími<< vlastnostmi??
http://www.worker.cz/1257/koleckove-brusle-worker-madrid
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

Na podzim jsem si pořídila nové brusle. Ty staré mi vydržely 10let Shocked Laughing
Mám K2, jak jsem se včera dívala. Jela jsem na nich zatím jen párkrát, ale jsem s nima naprosto spokojená. Jsou lehké a dobře mi sedí na noze. Jen mám trochu výhrady k tomu vázání, ale asi je to o zvyku. Nejsou tam klasické šňůrky.
Vybírala jsem dle ceny, výkonu a designu. Bohužel v dámské řadě měli samé bílé nebo růžové Rolling Eyes Takže mám pánské. Very Happy A překvapila mě velikost koleček, jsem zvyklá na menší, ale teď jsem zase rychlejší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 4:49 pm    Předmět: Citovat

tak ja si nedavno koupila K2, tez panske, ale s klasickym vazanim. kolecka 80mm, alu sasi a ilq7 - hlavne jsou pohodlne a to je to nejdulezitejsi. asi 3 predchozi roky jsem jezdila na obyc. tempishkach, ale vcelku mi tam lital kotnik, takze jsem nosila vrstvy ponozek, jenze to nebylo ono. hlavni je si ty brusle v tom krame vyzkouset a klidne ctvrt hodiny si tam v nich postat a trochu pojezdit. kamarad ma take nejakou neznamou znacku se skvelymi vlastnostmi a za dobrou cenu a hlavne mu sedi perfektne na nohu. takze treba skouknout ten obchod jake maji na pohled vystupovani a aby treba nebyl problem s reklamaci a pak hlavne to pohodli - prece jen jsou to boty, ve kterych se travi dost casu.

anebo pak pockat na zimu a to si koupit nejake znackove ve sleve. ja takhle projela rollblady, ktere jsem mela vyhlidle na silvestra. ale byly s tim novym uvazovacim systemem a nejak jsem k tomu nepojala duveru - jsem konzerva Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

no je ťažko súdiť, ktorá značka je najlepšia. každému vyhovuje asi niečo iné, lebo je dôležité, aby korčula na nohe sedela. ja odporúčam ísť do nejakého špecializovaného obchodíka a dať si poradiť od profesionálov. ja som to tak urobila na jeseň, pán v obchode mi poradil a ja kúpu neľutujem Smile kúpila som si dámske Rollerblady http://img.inlinewarehouse.com/big/RBW10-big.jpg a sú vážne parádne (aj napriek tomu, že sú biele - ostatne, pri korčulovaní na tom houby záleží, akej sú farby), presné parametre si moc nepamatám, len viem že kolieska sú štandard - 84 mm (ani veľké, ani malé, na rekreačné jazdenie to stačí), dole tá "konštrukcia" je kovová, čo sa mi veľmi páči.... ostatne, ako hovorí heyday, treba si ich skúsiť v predajni (ja som im skoro rozbúrala regále Laughing ) a zistíš, či Ti vyhovujú Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 7:09 pm    Předmět: Citovat

jéééé, inliny miluju!

mám nike, sem docela spokojená, ale předchozí bauery byly lepší Smile))
a moje obíbená trasa je v pardubicích kolem labe a v brně u avionu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.