Jak se vyhnout únavě z dlouhých vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=31623b70d7d6b351ccf8df3d7556a5b0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
...larpy...

Shocked cotoje? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 8:10 pm    Předmět: Citovat

když potřebuju změnu,tak dám bud dám čelenku,nebo čelenku jen posadím do vlasů,nebo sepnu ofinu(kterou mám pod bradu)sponkou nabok,nebo udělám culík,nebo na noc zapletu cop.jinak asi nic.nemám ted moc čas vymýšlet složité účesy
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
Succuba napsal:
...larpy...

Shocked cotoje? Shocked


http://cs.wikipedia.org/wiki/LARP
tady je to hezky vysvětlený. Bohužel tohle nejde často moc vysvětlit pár větama. Se pak vždycky do toho zamotám a lidi na mě čuměj, co to melu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
Succuba napsal:
...larpy...

Shocked cotoje? Shocked


Už za mě bylo odpovězeno. Díky, Chanty.

Akorát teda z toho popisu bych moudrá nebyla, ale nějak nevím, jak to stručně vysvětlit. ono to asi stručně nejde.
Laughing
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 6:44 am    Předmět: Citovat

Děkuju holky, poradily jste mi všechny a hlavně ty, co píšou, že asi neporadí. Laughing
Mě už ty moje roupy díky drobné změně v pěšině a novým nápadům na nošení s čelenkou docela přešly. Jak jsem psala, touha po změně je uspokojena. Laughing Ale taky jsem si uvědomila, že mi prospívá raz za čas sednout v klidu k zrcadlu a experimentovat. Jinak totiž nosím furt to samé - asi dva tři různé naučené a tedy v rychlosti vytvořené účesy, přičemž jeden z nich většinou dominuje. Rolling Eyes

Děkuju všem za nápady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 8:06 am    Předmět: Citovat

Ještě já se připojím se svou troškou do mlýna Smile
Mám velkou spoustu různých udělátek na vlasy, sponky, skřipečky, gumičky, díky kterým se nuda ze stále stejných vlasů vytratí.
Jak už tu děvčata říkala, i já se připojuji k názoru - experimentovat, hrát si před zrcadlem.
Občas si udělám dva malé copánky podél obličeje, to jsem pak pro svého milého "keltka" Smile To má moc rád. Taky zkouším různé drdoly.
Teď už delší dobu přemýšlím o tom, co jsme jako děcka dělali na základce v nějaké šesté třídě. Docela dlouho jsem to na nikom ani neviděla - jak malý pramínek vlasů omotáváte různě barevnými bavlnkami, můžete tam i dělat nějaké vzorečky Smile Jeden takový bych si teď chtěla udělat, aspoň na týden.
Před rokem jsem si pořídila i tu krátkou paruku, kterou když čas od času vezmu na sebe, tak si připadám jako někdo úplně jiný. Je to vzrušující, občas legrační - když v ní přijdete před známé, nebo kamarády, a hlavně pak zase můžete krásně večer rozhodit své dlouhé vlasy, a ničeho nelitovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 1:03 pm    Předmět: Citovat

Já si koupila takovou tu věc, jak jsou naproti sobě hřebínky a jeden konec je spojený a druhý se dá rozevírat. Mám to teda v bílé barvě, protože v jiné se mi nelíbil. Tak to mám pro změnu místo skřipců.

Doufám, že mě někdo pochopí. Kdyžtak to někdy vyfotím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 1:21 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Já si koupila takovou tu věc, jak jsou naproti sobě hřebínky a jeden konec je spojený a druhý se dá rozevírat. Mám to teda v bílé barvě, protože v jiné se mi nelíbil. Tak to mám pro změnu místo skřipců.

Doufám, že mě někdo pochopí. Kdyžtak to někdy vyfotím.

jo, to jsem si taky koupila, ale nedrží mi, zkusim si koupit jiný tvar, hrozně se mi to líbí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 2:00 pm    Předmět: Citovat

ja tiež väčšinou prehadzujem cestičku, lebo vlasy najradšej a aj najčastejšie nosím rozpustené. tak mi to vyhovuje. ale keď na mňa príde nespokojná nálada, tak tiež zaexperimentujem so sponami a rôznymi účesmi, zapletám vrkôčiky (to ostatne robím keď idem na koncert a tak podobne..). potom ma to väčšinou prejde, vlasy rozpustím a mám dušu na mieste Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 2:14 pm    Předmět: Citovat

Je zajímavé, že jsem vždycky zažívala nudu z účesu, když jsem měla tak rok stejný, 2 roky, to už byla hodně dlouhá doba. A mám mindráky z tloušťky. Kolegyně nosí stejný drdol léta letoucí a je tlustší než já. A co myslíte? Sebevědomí má až na půdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.