Kadernici a kadernice
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eeee8df947451ee8918479118f2155f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Barbsam
0-7
0-7


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 9:33 pm    Předmět: Kadernici a kadernice Citovat

Ahoj,vas server jsem nasla nahodou,brouzdala jsem po netu a zaujalo me forum Cerna listina kadernic.Bylo to vskutku zajimave.Jsem totiz kadernice,mozna me tu zacnete kamenovat,ale spouste z vas rozumim.Vsechny takove nejsme,ale je fakt,ze z centimetru muze pro leckterou z nas byt i libovolne mnozstvi....centimetru.I ja si striham vlasy sama a barvim take Laughing ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, kamenovat Tě nebudu Wink

To víš, nestříhala si mě Laughing

A máš pravdu , všechny takové nejsou, ale dá zabrat najít tu, která rozumí a nebrblá. Já takovou kdysy měla, ale kvuli atopickému ekzemu na rukou toho musela nechat. Sad

No tak at se Ti tu líbí Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbsam
0-7
0-7


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 9:48 pm    Předmět: Citovat

Jestli jsi z Brna,klidne prijd:-).Ja dlouhy vlasy miluju,sama je mam dlouhy,jen jednou v zivote jsem podlehla a pocitala dny,kdy zase dorostou.A v podstate,vetsina mych zakaznic je ma dlouhe.Je to tu zajimave,urcite se tu dozvim spoustu veci,protoze reklamnich kecu o te ci ktere znacce......vime svy,ze jo,o reklamach.Clovek to musi zkusit aby vedel,jestli to funguje,nebo ne.Kazdopadne,umim poradit,delam tu praci uz fakt dlouho.A porad me bavi:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 10:49 am    Předmět: Citovat

Vítej ! Že by jedna z mála rozumných kadeřnic ? To bychom objevili učiněný poklad Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbsam
0-7
0-7


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

Jestli jsem rozumná,to nevím,ale všeobecně chápu co a jak si kdo o nás myslí.Ono je to težký.Sama si zakládám na dlouhých vlasech,ale i ja moc dobře vím,že dlouhé vlasy mají skon ke štepení konečků,k plstnatění vlasů na partii v týle,k upadavaní konečků atd.Ale je fakt,že kadeřnice nemá mít co závidět někomu dlouhé vlasy a proto je schválně zakaznicím stříhat co nejvíc.....holt,jsme lidé různí.I já si v životě užila zákaznice,co si vlasy moc nečešou a nebo češou,ale když prijdou,je to jedna velká koudel.Řeším to většinou tak,že pokud chtějí,dám jim speciál.kartáč na rozčesání a zbytek dokončím já....nevím,jestli ten můj spec.kartáč znáte,ale asi by jste byly některý z vás byly v šoku,co je to za kartáč.Po usilovném hlédání jsme ho kdysi s holkama z práce objevily a je to super věcSmile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

Tak to by mě zajímalo, jak takový kartáč vypadá a čím je tak speciální! Máš nějaké foto?

A jinak - vítej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbsam
0-7
0-7


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za přivítání Very Happy .
Kartáč není speciální ničím jiným,než že je to kartáč na psy......nóóóóó,taky jsem valila tehdy oči,ale je to vážně nejlepší věc na rozčesání jak za sucha,tak za mokra.A byl tehdy i dost drahý,stál kolem 500 kč,možná že už ho dodávají i nějaké firmy co se zaměřují na kartáče atd.Je půlkulatý a u na tech trnech co češou vlasy jsou na koncích kuličky a každý tento trn(nebo jak to mám nazvat)má do půlky své délky i nekolik jemných hustých štětin.Prostě,konce mají kulicky aby netrhaly vlasy a do půlky jsou ty štětiny....je to vážně super,netahá to a rozčesu všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbsam
0-7
0-7


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 2:18 pm    Předmět: Citovat

Vlastně není půlkulatý,ale plochý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 4:40 pm    Předmět: Citovat

Barbsam napsal:
Děkuji za přivítání Very Happy .
Kartáč není speciální ničím jiným,než že je to kartáč na psy......nóóóóó,taky jsem valila tehdy oči,ale je to vážně nejlepší věc na rozčesání jak za sucha,tak za mokra.A byl tehdy i dost drahý,stál kolem 500 kč,možná že už ho dodávají i nějaké firmy co se zaměřují na kartáče atd.Je půlkulatý a u na tech trnech co češou vlasy jsou na koncích kuličky a každý tento trn(nebo jak to mám nazvat)má do půlky své délky i nekolik jemných hustých štětin.Prostě,konce mají kulicky aby netrhaly vlasy a do půlky jsou ty štětiny....je to vážně super,netahá to a rozčesu všechno.

Není to něco jako kančí kartáč?

Přidávám se k ostatním, vítám tě tu ... také mám dlouhovlasou kadeřnici a jsem s ní maximálně spokojená! Chodím k ní už 10 roků. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbsam
0-7
0-7


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 6:21 pm    Předmět: Citovat

Jóóóó´,to je on.Možná je z kance,ale je to prostě kartáč na psy.....nebo že by na kance Very Happy ?Nemám sice tento stejný typ,ale je to prostě ono,může být i bez těch kuliček na koncích.
Sakra,včera jsme tady sjížděla web abych našla fotku a leda prd.....jsi šikulka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.