Rovné nebo vlnité???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=651b6aab9716a1efe15c20d2ec67415eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 11:50 am    Předmět: Citovat

Ja myslim, ze rovne i vlnite vlasy jsou pekne, pokud jou zdrave.Nekomu slusi rovne, jinnemu zase vlnite. Taky kdyby jsme mely vsechny stejne idealni vlasy, to by byla na svete pekna nuda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 4:43 pm    Předmět: Citovat

Aha Arrow Jen jestli to neřkáš hlavně proto, aby Ti neutekl čiperný člen fora Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 8:40 pm    Předmět: Citovat

Nikam neutíkám. A o Adminovi vím Very Happy . Byla jsem zvědavá, jak dlouho ho bude ta diskuse bavit Smile . Já se samozřejmě nad modelkami dvakrát nerozplývm a už vůbec si z nich neberu příklad. Jen se pořád divím, co na nich tolik chlapů vidí. Dobře, postavy mají perfektní, ale ty hlavy by leckdy potřebovaly odříznout, aby nekazily dojem Very Happy . Ale když to dokonce Admin nevydržel a vlítnul na mě, tak mu budu muset věřit Very Happy
Návrat nahoru
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 9:36 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím plně s adminem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 7:31 pm    Předmět: Citovat

To je docela fajn si precist, ze rovne vlasy vypadaji ridke, splihle, nezajimave. Obzvlaste kdyz je jeden vlastni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 8:01 am    Předmět: Citovat

To takhle nejde obecně říct. Rovné jsou super a jsou taky asi nejpříjemnější na dotek. Hlavně, když nejsou sestříhané, protože pak mají po umytí nejhezčí lesk, vypadají nejpřirozeněji a "nekoušou". Podobně je to s mírně přirozeně zvlněnýma, ty taky prudce můžu Smile.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 10:42 am    Předmět: Citovat

Takže já mam vlasy dlouhý hnědý a za vlnitost bych neměnila je to symbol romantiky a muži to milují neřikám že jsem neměla období kdy jsem chtěla rovné tak jsem si je vyžehlila ale byla to taková NUDA že jsem ráda že se mi to opět zvlnilo.Takže určitě vlnitý!!!
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 8:55 am    Předmět: Citovat

V podstatě je to stejná debata jako o tom jestli jsou lepší malý nebo velký prsa. Rozdělí se to vždycky na dva tábory Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 11:02 am    Předmět: Citovat

Rokkan napsal:
V podstatě je to stejná debata jako o tom jestli jsou lepší malý nebo velký prsa. Rozdělí se to vždycky na dva tábory Smile




Presne tak. Prosim nenechme se chytit do pasti diskusi typu "Je hezci X nebo Y". To nikdy nebude mit reseni, protoze se kazdemu libi skutecne neco jineho, vzdor vsem "modnim trendum". Zaimavejsi diskusi muze byt "Proc se mne osobne vic libi X nez Y".



Mne osobne se na nekterych holkach vic libi rovne, na jinych vlnite Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 11:34 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Rokkan napsal:
V podstatě je to stejná debata jako o tom jestli jsou lepší malý nebo velký prsa. Rozdělí se to vždycky na dva tábory Smile




Presne tak. Prosim nenechme se chytit do pasti diskusi typu "Je hezci X nebo Y". To nikdy nebude mit reseni, protoze se kazdemu libi skutecne neco jineho, vzdor vsem "modnim trendum". Zaimavejsi diskusi muze byt "Proc se mne osobne vic libi X nez Y".



Mne osobne se na nekterych holkach vic libi rovne, na jinych vlnite Cool




Přesně tak! Nebo se tu za chvíli začneme štěkat a bude po diskuzi. BTW, admine, my si lezeme pěkně do zadků, všímáš? Laughing Laughing Laughing

K věci, mně se líbí vlnité (kudrnaté) vlasy,ptž:

1. je mám já Laughing

2. nejsou tak běžné Cool

3. dělají mě mladší Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.