Rovné nebo vlnité???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=571dbab3cddce9abb11c4ca9bdd1eff7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 01, 2006 3:54 pm    Předmět: dlouhe vlasy - trvala? Citovat

Tak ja mam vlasy rovne a moooc bych chtela vlnite.....Dlouhe je mam cca k zadku, mate prosim nekdo zkusenost s trvalou na tak dlouhe vlasy? Dela se to vubec??? (mozna se ptam hloupe, ale striham se sama a s kaderniky tak neprijdu moc do styku Embarassed )
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: so září 02, 2006 6:04 pm    Předmět: Re: dlouhe vlasy - trvala? Citovat

arnanika napsal:
Tak ja mam vlasy rovne a moooc bych chtela vlnite.....Dlouhe je mam cca k zadku, mate prosim nekdo zkusenost s trvalou na tak dlouhe vlasy? Dela se to vubec??? (mozna se ptam hloupe, ale striham se sama a s kaderniky tak neprijdu moc do styku Embarassed )




Nebesa,jen to ne! Trvalou Ti zakazuju! Vlasy totálně odrovnáš!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 2:30 pm    Předmět: Re: Fairy Citovat

Fairy napsal:
Vidíte, to je zajímavé. Muži jednoznačně preferují vlasy rovné a hladké, když zvlněné, tak jen mírňoučce. Ptala jsemse několika přátel a do jednoho měli radši rovné. Prý se po nich dá příjemně hladit. A tady Johny píše to samé. To abychom se my vlnité šly odstřelit - nebo ostříhat? Shocked




Prosim tě jak to "muži jednoznačně praferují rovné a hladké " TO je pěkná KRAVINA.Znam kluků hodně ale opravdu hodně kterej se víc líbí romantický vlny ! !
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 5:57 pm    Předmět: Re: Fairy Citovat

Sandy napsal:
Fairy napsal:
Vidíte, to je zajímavé. Muži jednoznačně preferují vlasy rovné a hladké, když zvlněné, tak jen mírňoučce. Ptala jsemse několika přátel a do jednoho měli radši rovné. Prý se po nich dá příjemně hladit. A tady Johny píše to samé. To abychom se my vlnité šly odstřelit - nebo ostříhat? Shocked




Prosim tě jak to "muži jednoznačně praferují rovné a hladké " TO je pěkná KRAVINA.Znam kluků hodně ale opravdu hodně kterej se víc líbí romantický vlny ! !




To je konečně slovo! Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 7:28 pm    Předmět: Re: Fairy Citovat

citace:




To je konečně slovo! Wink Laughing




Jste kecky Cool Každému se líbí něco jiného. Zapla?pámbu! Twisted Evil



(PS - už aby sem napsal nějaký milovník afra nebo dreadů, že právě TO je "TO ONO" Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 7:30 pm    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
Takže já mam vlasy dlouhý hnědý a za vlnitost bych neměnila je to symbol romantiky a muži to milují neřikám že jsem neměla období kdy jsem chtěla rovné tak jsem si je vyžehlila ale byla to taková NUDA že jsem ráda že se mi to opět zvlnilo.Takže určitě vlnitý!!!




Nikdy jsem vlastně nepochopil význam slova "nuda" v souvislosti s dlouhými vlasy. Co je na tom nudného, když se za dlouhovláskami muži tolik otáčejí? A naopak co tedy "není nudného" na krátkých, či různě rádoby zkrášlených vlasech? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 10:19 pm    Předmět: Citovat

Very Happy To jste se mi tu ale hezky seprali o rovnost a vlnitost! Very Happy . Ne, zapla? Pán Bůh, že je vás vlnomilných tolik! Jane, je mi líto, že se tě můj názor na rovné dotkl, ale prostě to tak vidím. Aspoň mírné vlnky nebo divoké prameny jako má ten Nightwish kytarista se mi líbí vždy víc než úplně hladké.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 10:24 pm    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Sandy napsal:
Takže já mam vlasy dlouhý hnědý a za vlnitost bych neměnila je to symbol romantiky a muži to milují neřikám že jsem neměla období kdy jsem chtěla rovné tak jsem si je vyžehlila ale byla to taková NUDA že jsem ráda že se mi to opět zvlnilo.Takže určitě vlnitý!!!




Nikdy jsem vlastně nepochopil význam slova "nuda" v souvislosti s dlouhými vlasy. Co je na tom nudného, když se za dlouhovláskami muži tolik otáčejí? A naopak co tedy "není nudného" na krátkých, či různě rádoby zkrášlených vlasech? Shocked




Souhlas. Nudné jsou stádní účesy made in továrna kadeřnický průmysl. Dlouhé vlasy nemohou být nudné, dají se totiž upravovat nejrozmanitějšími způsoby, rozčesávat, hladit, zdobit květinami...Vždy si vzpomenu na císařovnu Sissi. Její vlasy neměly v tehdejším světě obdoby a její účes s diamantovými hvězdami je nesmrtelný. Ach joch, mít tak tu délku a tu komornou, která by mi to celé odpoledne česala! Smile Ale i menší copanová korunka je velice působivá. Mohu si být jista, že nepotkám nikoho se stejným účesem... Wink
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 6:09 pm    Předmět: Citovat

Ano ano prominte máte naprostou pravdu dlouhé vlasy nejsou nuda ale já mluvim o rovnosti jako takové?Ne o délce!!
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 4:31 am    Předmět: Citovat

Poznám, co jsou vlnité a rovné vlasy, znám dost bab, které sami mají rovné vlasy a chtěly by vlnité a naopak, ale nepochopil jsem jedno : kdysi dávno jsem chodil s jednou dívkou, která do té doby, než se nechala ostříhat brutálně na krátko a k tomu trvalou, protože se to tenkrát tak nosilo, měla vlnité vlasy a byla ochotna udělat vše proto, aby je měla rovné..., když jí milá trvalá odrostla, bylo po vlnách.... vlasy měla rovné jak hřebíky, no a pak dělala vše proto , aby je měla opět vlnité, což se jí již nikdy nepodařilo, pokud si opět nedala trvalou... mohl by mi někdo tento jev ve změně chování dívek vysvětlit ? Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.