Jak vypadat starší?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d75625541e9cb85735060bfb3ae1b04Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 1:21 pm    Předmět: Citovat

ja som si tiež kedysi myslela, že mám normálny hlas. keď ho počujem na nejakej nahrávke, chvíľu neverím, že je to môj. a ešte keď hovorím v nejakej divnej reči, tak sa potom pri počúvaní hanbím jak pes Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 1:44 pm    Předmět: Citovat

S tím hlasem jsem na tom podobně, jak píšete. Když se koukám (aposlouchám) na záznamy z akcí, kde tančím, a které zaráz i moderuju, vždy se úplně zděsím, že to ukrákané indivuduum jsem skutečně já....je dobře, že je to pak ale hlavně o tom tanci, kterým to (doufám) zachraňuji....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

Jo dá. Intonace, vyjádřování, méně ječet a víc tlumit, méně afektovat, tohle udělá hodně. Já si to uvědomuji, jenom nemám motivaci to všechno měnit. Nekontroluju se. Ale pokusím se, už jenom jiný přístup lidí by mně motivovat mohl že? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

Podle mě diktafon zkresluje jen některé hlasy. Nebo spíš frekvence? Tak například - kámoš má naprosto normální hlas ale když třeba nahrajeme s nim rozhovor zní to jak malá holčička. A to řikají všichni. Takže nejde z mé strany a osluchový klam...A pak babo raď ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunce
21-40
21-40


Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 2:10 pm    Předmět: Citovat

Tak já vytáhnu tohle staré téma, je to totiž přesně o mně. Ve 23 mi lidé tipují max. 17, někteří ojedinělí přisleplí až 19, a to si prosím hennuju, takže vlasy mám o asi 3 - 4 stupně tmavší. A to až tak od 20 mě začali řadit do kategorie "čerstvá občanka". Po 18náctinách už to beru jako plus, s naivním vzhledem jste o krok napřed a dokážete jen překvapit. Někdy je to taky nepříjemné, neříkám, ale co se trápit takovou prkotinou. (Možná až se budu chtít prosadit v profesním životě, začnu mluvit jinak.)

Mezi veselými historkami mi kralují dvě: ve 22 paní pošťačka, když jsem ji otevřela dveře: "Mám tady něco pro tatínka, já bych ti to nechala, ale to bys musela mít aspoň občanku, to asi nemáš, viď?" No a druhá, kdy mi strčili volební program s tím, že to mám dát doma rodičům (letos) Smile

Moje mamka má ale nejlepší: 25 let, doma dvě děti hlídá babička, chce jít s manželem do kina, ale nepustí ji, protože si zapomněla občanku a film je až od 15 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 3:14 pm    Předmět: Citovat

S tím hennováním sem tě nepobrala, no a co??? Já si ztmavuju vlasy od 15ti na vlastním maturitním plese mu neprodali ani vinný střik...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
S tím hennováním sem tě nepobrala, no a co??? Já si ztmavuju vlasy od 15ti na vlastním maturitním plese mu neprodali ani vinný střik...


Tak ono se říká, že tmavá postaršuje... Já teda vypadám jak kdy...ale, že by mi nenalili se mi nestalo ani v 15ti Very Happy Ale asi je to spíš o tom jaké mají kde hostinské Cool Jinak nenamalovaná vypadám mladší, namalovaná řekla bych přibližně na svůj věk (1Cool a od 15ti taky skorem stejně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 3:28 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
wensdy napsal:
S tím hennováním sem tě nepobrala, no a co??? Já si ztmavuju vlasy od 15ti na vlastním maturitním plese mu neprodali ani vinný střik...


Tak ono se říká, že tmavá postaršuje... Já teda vypadám jak kdy...ale, že by mi nenalili se mi nestalo ani v 15ti Very Happy Ale asi je to spíš o tom jaké mají kde hostinské Cool Jinak nenamalovaná vypadám mladší, namalovaná řekla bych přibližně na svůj věk (1Cool a od 15ti taky skorem stejně Very Happy


Jo říká se to, ale křečovitě bych se toho nedržela. Mám blond sestru. Z legrace se lidí ptáme která je starší...většinou nas první tipujou na dvojčata a pak si tipnou strší tu blond...starší jsem ale já. Mimochodem už od 13ti jí v pohodě nalili cokoliv.. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

IÁ TĚD JAK MÁMHNĚDOU BARVU TAK TAKY VYPADÁM STARŠI A JAK MÁM SVĚTLOU NEBO BLONDATOU TAK MĚ KAŽDEJ HÁDÁ DALEKO MÍN Very Happy ALE JSEM RADŠI KDYŽ MĚ OSTATNI ŘEKNOU ŽE VYPADÁM MLADŠÍ Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

Tmavá dělá starší? Laughing Jsem přírodní tmavovláska, za měsíc slavím 22 a lidé mě běžně tipují na 14let Mr. Green Copak by asi tak říkali, kdybych se odbarvila na blond Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.