tak když už jsem tady tak bych se mohla představit :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=109173db9475a4d7427cf5a39f09b0b9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 7:43 am    Předmět: Citovat

Mak napsal:
Je zajímavé, že se sem všichni dostanou buď přes účesy, nebo přes hennu. Smile Já osobně sice ne, ale vyjímka potvrzuje pravidlo, že? Very Happy

Každopádně si dovolím Tě tu přivítat. Je zvykem zmínit, že DV.cz je návykové. Tak teď víš, do čeho jdeš... Wink
Ať rostou!


Souhlas, těžce návykové Wink A mě ještě k tomu navádí k utrácení, ale to je spíš problém ve mně Embarassed
Ať se Ti tu líbí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anne
8-20
8-20


Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 9:59 am    Předmět: Citovat

já jsem to teď poslední dobu řešila tak, že si na vlasech udělam jeden velkej uzel a kdyz se ráno probudím, tak jen jednou zatáhnu a ty vlasy jsou nezacuchaný a vypadají jako právě rozčesaný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.