Bledule obecné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f7222bb1f344e78645b479af4819109Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou barvu kůže upřednostňujete?
úplně bílou
33%
 33%  [ 4 ]
bledou
66%
 66%  [ 8 ]
opálenou
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 10:59 pm    Předmět: Citovat

Dneska se tu vyrojila nová témata snad na objednávku pro mě Laughing
Hlásím se taky mezi obyvatelky patologie. Mojí omluvou je, že jsem světlá zrz, takže to mám v "popisu práce". Kruhy mám krásně fialové a nejdou zamaskovat ničím.
Spíš mám problém sjednotit obličej se zbytkem těla, protože ho mám kvůli pihám jakoby tmavší. Takže sháním bílé make-upy a podobně.
A hned si musím postěžovat. Zrušili mi sypký pudr odstín "po smrti" a nemůžu sehnat jiný. Všechno je růžové nebo oranžové ! Kde jsou ty časy, co jsem mívala svoje profesionální zdroje... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 7:57 am    Předmět: Citovat

Tak s líčením mám taky docela problém, všechny nejsvětlejší odstíny jsou často pro mou pleť ještě dost tmavé, v létě bych se pak musela natřít od hlavy až k patě, aby tělo s obličejem netvořilo takový kontrast. Ale jinak kromě tohohle mi moje bílá pleť vůbec nevadí, právě naopak, akorát v létě bych asi měla vycházet jenom po západu slunce, páč jinak jsem hned rudá, na dovolené u moře se divím, že jsem pod vrstvou všemožných krémů ještě vůbec vidět. Evil or Very Mad Jinak i když se opálím (lépe řečeno spálím), tak nikdy nezhnědnu, jen postupně blednu, ale pořád zůstávám červená jako opařené prasátko. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

Ha ha, no už jsem to někde psala, těch hlášek typu "jsi bledá/bílá jak stěna" o řediteli vápenky apod. jsem se taky něco naposlouchala, ale nijak mě nerozčilují. Tedy rozčiluje mě maximálně ten omezený přístup, že jedině opálená pleť je krásná, jinak ten samotný fakt, že mi někdo říká, že jsem bledá, beru jako kompliment Twisted Evil
Mám ale asi docela výhodu proti spoustě výše komentujících, přece jen jsem jinak "tmavý" typ, takže se mi nějak moc nestává, že bych vylezla na slunce a hned byla rudá jak vařený rak. Samožřejmě, když někde musím dlouho tvrdnout nenapatlaná opalovacím krémem a praží na mě slunce, tak se spálím, ale jinak to jde. Plánovitě se "nesmažím", naopak snažím se pokud možno vyhýbat slunečnímu svitu.

O odstínech dekorativky už tady padlo mnohé, já mám asi největší problém v pudrem... Skvělý odstín měl Avon (i když jinak tuto firmu a její produkty moc nemusím), nějaký korekční pudr to byl nebo něco na ten způsob, opravdu bělounký - a teď jsem se dívala, že už ho samozřejmě asi přestali vyrábět Rolling Eyes Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:16 am    Předmět: Citovat

Holky, mně moje světlá pleť taky nějak extra neva, to spíš to okolí, jak psala Klaruš, to nemůže rozdejchat... Smile Protože přece musíme být celoročně vysmažený ze solárka, že? Rolling Eyes Jinak opaluju se celkem dobře, jen mě to moc neba... Prohřát sluníčkem ano, ale smažit se... ble Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky bledule obecná. A nijak mi to nevadí, mám celkem jednotný tón pleti, spíš narůžovělý, do zelena či modra nejsem nikdy, ani kruhy pod očima mě netrápí. Na to prý existuje jediná pomoc- hodně spát a pít. Sluníčku se vyhýbám, neopaluji se a když jsem u moře, nosím klobouky a mažu se tím nejvyšším faktorem. Jinak bych byla hned spálená. Opálená tmavá kůže se mi ani nelíbí, hned vypadá starší. Minulý týden jsem byla u kožařky a ta mi řekla, že jsem fototyp 2, vůbec se nesmím opalovat. Ještě mě vydsila tí, že mi řekla, že mám na tváři jedno znaménko, které je "časovaná bomba" a hned mi psala žádanku na odstranění. Nedělají se náhodou podobné zákroky spíše na podzim? Celkem mě tím vyděsila. Jsem hodně "znamínkový" typ, ale tomuto znanémku mě nikdy nenapadlo věnovat pozornost Embarassed
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:21 am    Předmět: Citovat

Káťa: Proč na podzim Shocked mě znaménko výřezávaly v březnu..je to už pár let..právě aby sem s ním nemusela na sluníčko. Sem ráda, že je pryč Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

Já byla taky vyřezávat 3 na těle a bylo to v zimě.. nevím ale, jestli je to fakt podmínkou, ale možná mi to připadne logický, nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

No, co jsem tak slyšela, doporučuje se spíš na podzim/v zimě, ale mám pocit, že pokud je to fakt akutní, udělají to kdykoliv. Já jsem byla myslím před lety někdy na přelomu února/března a to už byla jako takový nejzašší termín (ale ber to s rezervou, je to pár let zpátky, už si to nepamatuju moc přesně a taky nejsem odborník Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

Taky se hlásím do klubu bledulek. Jediné co mě trošku zkrášluje jsou pihy a znamínka. Já jsem se sebou spokojená, co je na tom, že v létě na slunci jenom zčervenám (popř. se rovnou spálím) a nejtmavší barva moji kůže je ,,bílá kává". Lepší už told nebude.

Ale pořád mi to příjde hezčí, krásnější a přirozenější než to ,,nádherné" opálení ze solárka nebo samoopalovacího krému. Prostě mi přijde nehorázně trapné, když uprostřed ledna někdo vypadá, jak by se vrátil po dvou týdnech od moře. Kromě toho, solárko dělá to opalování takové našedlé, což není zrovna hezké (dle mého názoru).

Dřív jsem taky blbla se solárkem a matlala se různými krémy, ale stejně to byli jenom vyhozené peníze. S moji pletí to ani nehlo, byla jsem bledá pořád stejně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:41 am    Předmět: Citovat

Mojí kamáradce vyřezávali znaménka v obličeji v červenci..a to na etapy. Takže bych to asi moc neřešila Smile Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]


Naposledy upravil * dne čt květen 07, 2009 9:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.