Bledule obecné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1ce35bdfc78cb1ffedf8a47b2cdd922Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou barvu kůže upřednostňujete?
úplně bílou
33%
 33%  [ 4 ]
bledou
66%
 66%  [ 8 ]
opálenou
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Káťa: Proč na podzim Shocked mě znaménko výřezávaly v březnu..je to už pár let..právě aby sem s ním nemusela na sluníčko. Sem ráda, že je pryč Wink


Ono delší dobu před sezónou, kdy hodně svítí slunce, to má být zas proto, abys pak nechodila na slunce s moc čerstvou "ránou", to taky není úpný ideál (a nedá se tomu 100% vyhnout). Aspoň tak jsem to vždycky slyšela Wink

Ale je fakt, že kámošce taky myslím vyřezávali někdy později na jaře a docela velká znamínka a ani jí ta doktorka neřekla, aby si na to pak dávala na slunci větší pozor, mazala nějakým hodně vysokým faktorem atp. Asi záleží i na přístupu konkrétního doktora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:48 am    Předmět: Citovat

Hm, taky mi vyskákaly znamínka a pihy, díky nimž vypadám v obličeji trochu tmavší, než opravdu jsem.Na ty kruhy jsem dávala všelicos, ale nic nepomohlo, ani pít a spát(vypiju denně 3 a půl litru a spím 9 hodin).Před týdnem jsem byla na sluníčku a doteď mě pálí obličej..A to jsem na něm byla tak patnáct minut.Ale je divné, že dríve jsem se opalovala až do tmavě hněda a vždycky mi opálení všichni chválili i sama sobě jsem se mnohem více líbila.Solárko riskovat nebudu.Vypadá to pak hodně nepřirozeně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

Právě moje máma, které taky toho dost vyřezávali, chodila vždycky na podzim, právě proto, aby ty rány měly klid od sluníčka.
Nicméně nevím, co myslela tou časovanou bombou Embarassed, jako že je tam nějaký rakovinný potenciál...?
Jinak... holky, bolí to? Jak to probíhá? Nezůstane tam jizva?Já mám děs z každé injekce Embarassed
Co se líčení týče, tak já nepoužívám žádné pudry, makeupy, nic, prostě chodím, tak jak sem Embarassed
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 10:28 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Právě moje máma, které taky toho dost vyřezávali, chodila vždycky na podzim, právě proto, aby ty rány měly klid od sluníčka.
Nicméně nevím, co myslela tou časovanou bombou Embarassed, jako že je tam nějaký rakovinný potenciál...?
Jinak... holky, bolí to? Jak to probíhá? Nezůstane tam jizva?Já mám děs z každé injekce Embarassed
Co se líčení týče, tak já nepoužívám žádné pudry, makeupy, nic, prostě chodím, tak jak sem Embarassed


Jak to probíhá? Jednoduše, umrtví ti to místo a vyříznou. S bolestí je to hodně indiviudální: já jsem měla na tváři a úplně v pohodě, jenom stehy mě trochu táhly, když jsem se třeba smála, ale ty šly stejně brzo ven, takže v pohodě. Zas muž skuhral ještě asi měsíc po tom a i po tom zákroku byl tak trochu hin... Laughing Jizva může zůstat, záleží asi hlavně na velikosti toho znamínka, na šikovnosti doktora a taky, jak se k tomu pak chováš. Můžeš potom ještě třeba chodit na nějaké vylepšení, myslím, že se to třeba ozařuje nějakým tím speciálním zářením nebo co. Já jsem to okašlala, trochu vidět ta jizva je, ale neřeším to, mám to na boku obličeje, takže to stejně většinou přes vlasy není moc vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 10:36 am    Předmět: Citovat

Smile Hlásí se další bledule Smile Moje pleť sice není průsvitná, prostě jen taková bělavá, když si nedám pozor, na sluníčku se spálím raz dva, což pak mírně zhnědne (nebo spíš zežloutne)- při bližším ohledání to ale není celistvé, jsou to drobné pihy Smile Když si myslím, kdovíjak nejsem opálená, tak mě stejně někdo vyvede z omylu tím, že přiloží své předloktí k mému, a já jsem klidná, protože vedle dotyčného jsem bílá Smile

Líbí se mi být světlá. Jediné, co mi opravdu vadí, jsou znaménka, která se pořád rozrůstají Sad myslím, že ve 30ti budu jedna velká hnusná piha Sad A to už mi jich vyndali asi 10 Sad
K tomu vyndavání - moje doktorka taky upřednostňuje brzy na jaře, nebo pak až na podzim - kvůli létu - v první řadě to sluníčko (když opálíte čerstvou jizvu, tak prý zůstane červená, nevím, jestli na pořád, každopádně mnohem dýl, než by měla). Pak taky v létě se chceme koupat, víc se potíme, a to je při hojení otrava...
Světlé jizvy mi zůstaly po všech Sad Nevím, jak to pan doktor šil, ale všechny jsou kulaté...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 11:53 am    Předmět: Citovat

já se taky hlásim ke světlý pleti, ikdyž se dobře opaluju, připadám si líp světlá, líp tak vyniknou oči a nemusim se malovat Very Happy ...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem typ jako Klarusa-opalující se a lehce přirozeně snědý, ne bílý jako většina z vás Wink , ale z nazelenalým podtónem (takže věty jestli mi není zle jsem si taky dost vyslechla), akorát, že já mám k tomu světlé oči a celkem sětlé vlasy narozdíl od Klarusy:) . Roky to řeším tvářenkou a už se mě nikdo na mou zelenost neptá Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Hlásím se do klubu. Potíže s nalezením kosmetiky? povídejte mi to tom ještě chvilku Twisted Evil No jo, tvarohová blondýna lehce do modra. Navíc mi kůže nejde k vlasům (nebarveným!) alespoň podle chytrých příruček v časopisech Cool .
Fáze opálení: jasně růžová - pihy i na rtech a víčkách - sloupání - bledá kůže s pihami. A to jen na obličeji a ve výstřihu, taková lýtka se mi neopálila nikdy... ani se samoopalovákem. Navíc se neopaluju rovnoměrně, takže jsem ještě flekatá. Naštěstí se mi to stává jen, když se zapomenu natřít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 2:00 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem odjakživa zelená a špatně sháním světlý pudr Very Happy Naštěstí se nepálím, ale opaluji do hněda, ale hodně málo a dlouho to trvá. Bílá pleť mi nevadí, jen takhle na jaře, když už mám trochu opálený výstřih a vše okolo bílé a chci si vzít šaty na ramínka...viz fotky z posledního srazu Very Happy).
Růžové zdravé tvářičky mám jen v horečce Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Mě sedí jedině Makeup Factory pudr odstín č.1. Bílý jako snížek, jen škoda, že je tak drahej Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.