Andrew Collinge (Tesco)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e570a0dd7bd9e5ed223d4ad98b2c3b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Nene, budu se zatím držet... Ikdyž moc rády bych ho vyzkoušela! Teď mám na vlasech odrůstající blond melír, asi půl roku starý, jinak jsem blondýnka i přírodně, ale vlásky mi s věkem tmavnou. Do dalšího melíru jít zatím nechci (možná tak na jaře-po zimě), tak by byl určo ten šamponek super.... Ale nesmím už fakt nakupovat, ach jo!!! Twisted Evil Vydržať!! Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

nevim, jestli se tu o tom uz psalo (kdyztak se omluvam a nasmerujte me prosim Smile ) Nezkousel jste nekdo takove ty levne tesco kondise a sampony? Maji asi 4 druhy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Jenom jsem k nim čuchala a děsně smrdí, takže ani za těch 25kč nebo kolik... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janduli
0-7
0-7


Založen: 17.11.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

[b]Ahojky koukam, ze nemate moc zkusenosti s novou radou andreaw..já jsem si ho koupila a musim říct, že je to celkem dobrý...jen mi přijde, že po umití mám vlasy trochu drsnější,ale jen co je vysuším tak je mám krasné. Jen si myslím, že mi k tomu nepomohl šampon, ale přípravek pro ochranu vlasů před působením teplem, který je taky od ANDREW...ale všechno záleží na typu vlasů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xmonis
21-40
21-40


Založen: 14.6.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 2:41 pm    Předmět: Citovat

Používám už nějakou dobu šampon a kondiš pro tmavě blond vlasy a zatím si nestěžuju. Přikoupila jsem si ze zvědavosti šampon z řady pro světle blond, nemyslím si, že by to mělo mít nějaký efekt. Spíš bych chtěla trochu ztlumit ty nažloutlé odlesky, co mám v minulého nepovedeného henování. Až jej použiju dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

Koukla jsem na web AC a mají nějakou novou řadu na vlasy PURITY, tváří se to hezky, cenově je to malinko dražší než stávající řada (v přepočtu asi o 20kč).

http://www.andrewcollinge.com/

třeba to přijde i k nám do tesca Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meginka118
21-40
21-40


Založen: 27.3.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 2:23 pm    Předmět: Citovat

Ja by som bola rada,keby k nam dorazila nie len ta novinka ale aj ostatne rady ako napr. pre brunetky a proti lamavym koncekom. Pretoze u nas v Nitre maju rady iba na farbene(hydratacna rada) vlasy, tmave a svetle blond a este na objem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.