Biosil, Lecitin a další kombinované s vitamíny...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff6077e09bd5a63ae4768d357652d2dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BigLebowski
0-7
0-7


Založen: 12.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 4:11 pm    Předmět: Biosil, Lecitin a další kombinované s vitamíny... Citovat

Tak jsem se rozhodl, že zase něco udělám pro svoje vlasy. Přemýšlím, jestli si koupit Lecitin, Biosil, ten žvýkací křemík nebo něco jiného...

Jenže...

Taky bych si chtěl zlepšit imunitu a jíst nějaké vitamíny (centrum, calibrum...) Máte s tím někdo zkušenosti? Abych pak těch vitamínů a minerálů neměl moc a neuškodilo mi to....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

Tož BigLebowski, v tomhle oddíle máš vlákna o Biosilu, lecitinu i dalších podobných prostředcích, tak to pročti. Určitě nemá cenu cpát se vším možným najednou. To si radši kup jednu věc, a k tomu třeba zdravěji jez Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigLebowski
0-7
0-7


Založen: 12.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 12:14 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tož BigLebowski, v tomhle oddíle máš vlákna o Biosilu, lecitinu i dalších podobných prostředcích, tak to pročti. Určitě nemá cenu cpát se vším možným najednou. To si radši kup jednu věc, a k tomu třeba zdravěji jez Wink


To už jsem si pročetl, ale některá témata tady jsou fakt dlouhá a prolouskat se jima není práce na několik minut, ale spíš na několik hodin Smile

Jen mě zajímá jak to tady kombinujete. Popřípadě, jestli to děláte, že jeden výrobek zkoušíte třeba měsíc a pak jdete na další...

A zdravěji teda jím (aspoň si to myslím), ale jen v rámci možností...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 3:29 pm    Předmět: Citovat

Nejsem odborník ani jsem se o to nijak víc nezajímala, ale radši bych to moc nekombinovala. Přeci jen je u většiny takových přípravků určeno dávkování, tak abys to nepřekračoval, pokud by tam byly stejné látky. Já beru Biosil, teprv druhý měsíc, zatím žádný zázraky nepozoruju, ale přijde mi, že mám lepší pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 1:49 pm    Předmět: Citovat

podle mě j lepší brát jen jeden druh vitaminu a brát ho déle .Já osobně těd beru třetí měsíc biosil plus a až teprve těd sem zaregistrovala zlepšení..jak u vlasu a i u nehtu,jen je dobry vydržet u jednoho vyrobku déle než měsic..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

BigLebowski napsal:
Daniela napsal:
Tož BigLebowski, v tomhle oddíle máš vlákna o Biosilu, lecitinu i dalších podobných prostředcích, tak to pročti. Určitě nemá cenu cpát se vším možným najednou. To si radši kup jednu věc, a k tomu třeba zdravěji jez Wink


To už jsem si pročetl, ale některá témata tady jsou fakt dlouhá a prolouskat se jima není práce na několik minut, ale spíš na několik hodin Smile

Jen mě zajímá jak to tady kombinujete. Popřípadě, jestli to děláte, že jeden výrobek zkoušíte třeba měsíc a pak jdete na další...

A zdravěji teda jím (aspoň si to myslím), ale jen v rámci možností...


Měsíc???? Pamtuj 3 MĚSÍCE, jinak to nema opravdu žadnej smysl.....

Jinak kombinovat mužeš, pokud ty přípravky obsahují každy neco jineho (nic nesmí být dvojmo), aby ses nějakym mineralem, nebo vitamínem nepředavkoval.....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.