Ahoj (Lightbluemind)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b906258aea5c5d4f829a4904f1f97fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightbluemind
8-20
8-20


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 10:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile
Sice už jsem tady zaregistrovaná nějaký pátek, ale pořád jsem se spíš... schovávala a zjišťovala, jak to tady funguje (což nemám tak úplně vyřešené doteď...), tak bych se konečně taky mohla zapojit Smile Sice asi spíš budu o rady žádat, než je psát, ale třeba časem... Tyto stránky jsem našla, když jsem hledala, co s třepícími se konečky, a zjistila jsem, že jsou nějaké návykové. V dobrém slova smyslu (i když, takhle před zkouškovým se to moc nehodí...) Smile U všeho toho učení se mj. snažím být hodná na ty věci, co mi rostou na hlavě. A vypadá to, že jsem tady našla super rádce Smile Takže děkuji, že jste Smile Tím bych asi prozatím skončila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 2:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, Lightbluemind, vítám tě tu. Máš sympatickou ikonku a taky se mi moc líbí tvůj nick:) Jsem ráda, že se ti u nás líbí, jen tak dál Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lightbluemind
8-20
8-20


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Smile Taky mě ten nick stál spoustu přemýšlení Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:04 pm    Předmět: Citovat

Vítej a neboj se ptát, mě tu holky taky hodně poradily, je tu i již mnoho zodpovězeno, takže stačí, vyhledávat, číst a zkoušet, zkoušet a zkoušet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lightbluemind
8-20
8-20


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 11:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, děkuji za přivítání Smile Tak do Tebou popisované fáze "zkoušet, zkoušet, zkoušet" už jsem se dostala... Jen se obávám, že pokud mě hodně rychle zase neopustí, nezůstane mi ze všeho toho experimentování nic na hlavně ani v peněžence Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.