K Pour Karité
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d0956a0b22758eb8b3b8c22e0312e3b0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 8:42 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Alkohol je na vlasy prevít, nejspíš hlavně kvůli němu nemůžu vůbec používat šampony od Logony. Těšim se na tvoje zkušenosti a držim palce ať to dobře dopadne Wink


já právě Logonu hodně používám, je to celkově má oblíbená značka...mě šampony hodně sedí po délce vlasů, ale ty konečky jsou děs a hrůza (a to denně olejuju)...jinak mám po nich vlasy krásně lesklé, no vše..jen ty konce..používám od nich i kúru která je na poškozené vlasy, a stejně nezabírá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 1:25 pm    Předmět: Citovat

jdu referovat...šampon i balzám příjemný, akorát mám pocit, že mám vlasy rychleji mastné než obvykle, což by nevadilo. balzám-konečky vydrží déle hydratované než u ostatních balzámů ale stejně, třetí den musím naolejovat, jinak bych do dalšího mytí měla místo konečků smeták Confused Laughing rozhodně je teda výživnější než např. logoňácké šampony, které používám běžně. na prostřídání dobré...obaly hezké ale tak nepraktické!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že ti sedí Smile Mě přestává vyhovovat ten šampon, když ho použiju víckrát za sebou, tak mi záhadným způsobem zmnožuje anténky Twisted Evil Ale na masce jsem závislá, hlavně na vůni, která je potom i cítit z vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 8:10 am    Předmět: Citovat

no já použila zatím jedenkrát, takže uvidím časem-každopádně rychlejší zmaštění vlasů je zřejmé. tak vůně je naprosto luxusní Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 2:26 pm    Předmět: Citovat

kurnik děcka, mě ten šampon s balzámem tak vyhovuje, ža uvažuju vrazit peníze aj do toho jejich nektaru Smile sice ty ceny nejsou nejpříznivější..ale na suché vlasy je to lahoda...přitom mi přijde, že tuhle značku používá docela málo lidí což je škoda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 2:45 pm    Předmět: Citovat

Tak vidím, že jsem zapomněla dopsat výsledek testování šamponu.
Nesedí mi vůbec. Dělaly se mi po něm lupy, hlava svědila jak šílená, vlasy nic moc. A je v něm Sodium lauryl sulfate. U mě skončil definitivně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 2:48 pm    Předmět: Citovat

tak to je zlé...to mě asi bude čekat časem taky..budu to pro jistotu střídat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 2:49 pm    Předmět: Citovat

Třeba ti bude sedět. Wink Mě nesedí nic v čem je Sodium lauryl sulfate.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 2:52 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Třeba ti bude sedět. Wink Mě nesedí nic v čem je Sodium lauryl sulfate.


já dlouho se SLS nic neměla...svědění hlavy jsem se zbavila před víc jak rokem (pomohla mi právě jalovcová logona), když jsem začala používat přírodní šampony...a jestli jsem to měla ze SLS netuším..no poznáme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 3:10 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
kurnik děcka, mě ten šampon s balzámem tak vyhovuje, ža uvažuju vrazit peníze aj do toho jejich nektaru Smile sice ty ceny nejsou nejpříznivější..ale na suché vlasy je to lahoda...přitom mi přijde, že tuhle značku používá docela málo lidí což je škoda...


Někde jsem to tu psala, měla jsem vzorek toho nektaru a podle účinku na mé vlasy to byly úplně vyhozené peníze. Samozřejmě to nemusí být u všech stejné, ale vzhledem k ceně bych ti spíš radila pokusit se někde sehnat vzorek.

A šampon samotný mi taky moc neseděl, vlasy po něm strašně rychle plihly a vůbec nebyly nic moc.


Edit - pardon, spletla jsem to, měla jsem masku od této značky. Nicméně po té zkušenosti bych si moc neslibovala ani od toho nektaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.