K Pour Karité
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34ddf1f849beebef03d260a2fcd9eb72Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 3:23 pm    Předmět: Citovat

asi na nektar kašlu, koukla jsem na složení a to se můžu namíchat doma, za ty prachy. jinak jejich balzám mi sedí velice, vlasy mám opravdu hodně suché, takže mi po něm neplihnou, mám po něm krásný objem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2010 8:02 am    Předmět: Citovat

Tak sem dlužím postřeh k testovní šamponu ze vzorku... Zatím testnuto jen jednou teda a hodnotím tak na neutrál - nic mi na něm nevadilo, ale nic mě na něm taky nenadchlo. Vlasy mám po něm prostě normální. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 12:47 pm    Předmět: Citovat

Meadow - asi tak nějak, nenadchnul ani nevadil
Já sice nemám vzorek, ale šampón určený ženám, na suché vlasy, používám už nějaký ten pátek a nic moc se mi zdá Crying or Very sad Když jsem si vybírala, jaký šampón si koupím, tak mě u něj nadchl popis a myslela si, že to nějak pomůže mým suchým vláskům Sad možná, že zabírá, ale s použitím nektaru nebo masky. Já mám pouze šampon...
BTW: Ta nádoba šampón je silně nepraktická a špatně se z ní vymačkává Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

já teda s lahvičkou šamponu žádný problém neměla, šampon šel úplně v pohodě vytlačit, a co se týče suchých vlasů, tak mi přijde jako jeden z nejlepších, co jsem na suché vlasy měla, opravdu hodně výživný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 4:28 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
já teda s lahvičkou šamponu žádný problém neměla, šampon šel úplně v pohodě vytlačit, a co se týče suchých vlasů, tak mi přijde jako jeden z nejlepších, co jsem na suché vlasy měla, opravdu hodně výživný.

No ze začátku to šlo jako po másle, ale teď už nevím kolik ho tam mám, ale jde to špatně a když ho ještě ubude, tak to půjde hůř.. Rolling Eyes A s tím, že ti pomohl, ti závidím Wink Smile Já nevím, ale prakticky po ničem se mi zdá, že nepozoruju rozdíl Very Happy ... Sad akorát když si o víkendu udělám zábal, masku nebo tak, tak to trošku znát jde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem objevila kompletní K pour karite v Tescu Shocked Hm... mám nutkání koupit si zase jejich kondicionér, už jen kvůli té nádherné vůni. Ještě že na něj nemám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 8:16 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Dneska jsem objevila kompletní K pour karite v Tescu Shocked Hm... mám nutkání koupit si zase jejich kondicionér, už jen kvůli té nádherné vůni. Ještě že na něj nemám Laughing


týjo Shocked tak to docela čumím, mě přijde, že v Tescu mají malý sortiment drogerie Shocked jaké mají ceny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

Přesně si je nepamatuju, ale určitě nebyl výrazný rozdíl s cenami na internetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

Zrovna máme u nás v práci akci na masku K pour karité 1+1 zdarma. Takže vlastně jedna vyjde na 168Kč. Jenže já si nechce brát hned dvě naráz.

Nechtěla byste se se mnou některá podělit o ty dva kusy? Akce je do konce srpna, takže zatím je času dost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 5:11 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Zrovna máme u nás v práci akci na masku K pour karité 1+1 zdarma. Takže vlastně jedna vyjde na 168Kč. Jenže já si nechce brát hned dvě naráz.

Nechtěla byste se se mnou některá podělit o ty dva kusy? Akce je do konce srpna, takže zatím je času dost...


zrovna jsem na ní o víkendu koukala, já bych do toho šla - ale nejlíp by se mi to hodilo kolem 25. srpna (to už se účet bude tvářit přívětivěji Smile )
jsem z Prahy, jestli vyhovuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.