mastnější pleť s rozšířenými póry - péče, prevence, líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=951750cf96aa924d4e581f46dbed929aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

Jo a ještě něco
Ilon: zdá se, že máš asi citlivou pleť... vím, že na problémovou pleť asi Balea není úplně to pravé ořechové, ale mají ten krém Ultra sensitiv... takže pokud se ti dělají vyrážky jen po těch krémech, tak po tomhle, při nejlepším, by nemuselo... akorát teda není na mastnou pleť, no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

ja mám presne ten istý problém a chodím aj ku kožnej (kvôli vyrážkam na iných miestach), ale na ksichte mi to vyzerá stále rovnako - každý večer sa umyjem s antibakteriálnym mydlom a napatlem si niečo od doktorky. Ráno si dám aq. rosarum (z lekárne)...výsledok je slabý
určite skúsim niečo z vašich rád a potom dám vedieť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky mívala mastnější pleť, ale co studuju v HK a bydlím tu přes týden, tak ta voda mi z ní udělala spíš vysušenější. Doma jí mám mastnější, ale nejhorší je to, když použiju nějaký přípravek na odejmutí mazu, to se pak mastí daleko víc. Takže za sebe jen holou vodu, make up jen občas, všeobecně ho moc nepoužívám - mám od Rimmelu takový pěnový nebo jaký a teď jsem pořídila i pudr, ale musela bych se kouknout, jaký, myslím nějaký s přídavkem minerálu, ale není sypký. Dneska jsem ho použila poprvé a akorát brada trošku se začíná mastit a vypadá pěkně ten můj ksicht. Na svoji bledou kůži jsem koupila odstín transparent a je to fakt perfect.

Už jsem se koukla, je to pudr Stay Matte. A teď maj v Rossmanovi akci, že je za 79. Tak uvidím, jak se osvěčí.

Konec výlevu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 7:00 am    Předmět: Citovat

Jeeejej, mám pocit, že tohodle problému se asi nikdy nezbavím Confused . Na čištění používám peelingový gel Garnier Pure http://www.drogeriecentral.cz/shop/cz/product/garnier-pure-peeling.gel/#, denní krém Aquila Aqalinea, noční je taky od Aquily.....důležitý je hlavně moc nevysušovat, protože pleť se pak rychleji mastí, takže spíš hydratovat. Make-up používám pěnový os Avonu, pudr mám minerální od L´oreal. Když mám dobrý dny, tak mi stačí jen korektor a pudr, kolem menstruace musím použít i make-up. A pokud jde o zamaskování akné, je potřeba používat výrobky, které jsou krycí. A když se mi během dne leskne obličej, tak ho vysuším ubrouskem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Jo a ještě něco
Ilon: zdá se, že máš asi citlivou pleť... vím, že na problémovou pleť asi Balea není úplně to pravé ořechové, ale mají ten krém Ultra sensitiv... takže pokud se ti dělají vyrážky jen po těch krémech, tak po tomhle, při nejlepším, by nemuselo... akorát teda není na mastnou pleť, no

Díky za tip...
Naštvala jsem se a objednala jsem se na kožní , fakt potřebuju poradit, čím se mazat, veškerá kosmetika z drogerie, včerně Oriflamu a Avonu mu působí fleky,pupínky, svědění a pálení. Zřejmě to bude alergie na nějaké chemické složky . A přírodní je většinou mastná, základem bývá bambucké máslo - a to mi taky nesedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 3:59 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Naštvala jsem se a objednala jsem se na kožní , fakt potřebuju poradit, čím se mazat, veškerá kosmetika z drogerie, včerně Oriflamu a Avonu mu působí fleky,pupínky, svědění a pálení. Zřejmě to bude alergie na nějaké chemické složky . A přírodní je většinou mastná, základem bývá bambucké máslo - a to mi taky nesedí.

Tak o Avonu a Oriflame si myslím svoje, ani mě to nepřekvapuje, že máš problém i s nimi... Sama jsem měla jeden krém od Oriflame na mastnou pleť a byl totálně na nic, a ještě mi udělal menší vyrážku okolo očí.. nikdy víc.
Snad ti teda ta kožní pomůže, protože to vypadá, že jen tak něco používat nemůžeš. Confused Nevím, napadají mě jen ty drahé lékárenské značky, jako La roche posay a Bioderma... mají dost velký sortiment, možná by se tam něco našlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Jo a ještě něco
Ilon: zdá se, že máš asi citlivou pleť... vím, že na problémovou pleť asi Balea není úplně to pravé ořechové, ale mají ten krém Ultra sensitiv... takže pokud se ti dělají vyrážky jen po těch krémech, tak po tomhle, při nejlepším, by nemuselo... akorát teda není na mastnou pleť, no


Tak na jakoukoli Baleu na obličej bych si dávala pozor. Mám doma tenhle krém Super Ultra bo jak jinak Sensitive a vyrážka se mi vysypala i po něm Rolling Eyes (Jenže já mám pleť takovou, že stačí aby si na ni někdo křivě podíval a už mám vyrážku Laughing Takže někomu ten krém určitě může vyhovovat Cool )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 4:08 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:

Tak o Avonu a Oriflame si myslím svoje, ani mě to nepřekvapuje, že máš problém i s nimi... Sama jsem měla jeden krém od Oriflame na mastnou pleť a byl totálně na nic, a ještě mi udělal menší vyrážku okolo očí.. nikdy víc.
Snad ti teda ta kožní pomůže, protože to vypadá, že jen tak něco používat nemůžeš. Confused Nevím, napadají mě jen ty drahé lékárenské značky, jako La roche posay a Bioderma... mají dost velký sortiment, možná by se tam něco našlo

Jo- je to všechno stejné - Oriflame, Nivea, Garnier - bohužel....kdo nemá problémy, určitě si vybere - já mohla donedávna mazat obličej čimkoliv - pak se někde stala chyba a mám utrum Laughing
V lekarně na netu jsem objevila krem Cetaphil, jsou o něm i dost rozsáhlé a většinou i příznivé diskuze - a není drahý - stojí jen 120 kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 5:48 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Jo- je to všechno stejné - Oriflame, Nivea, Garnier - bohužel....kdo nemá problémy, určitě si vybere - já mohla donedávna mazat obličej čimkoliv - pak se někde stala chyba a mám utrum Laughing
V lekarně na netu jsem objevila krem Cetaphil, jsou o něm i dost rozsáhlé a většinou i příznivé diskuze - a není drahý - stojí jen 120 kč.

No nejsi sama, já si taky musela dávat bacha co dám na pusu a už rok používám Biodermu a jsem spokojená, jenže se právě bojím použít cokoliv jiného. Občas máznu dyňovým nebo makadamiovým olejem, ale jinak pořád jen Bioderma. Už mě to trošku nebaví...
No a ten Cétaphil... právě jsem se o něm taky tyhle poslední 2 dny informovala a rozhodla jsem se, že ho taky zkusím... Jenže má háček, že není na mastnou pleť, ale zas mě je to celkem fuk, protože bych se s ním mazala jen občas, když si třeba udělám masku, nebo se odlíčím už odpoledne a ne až večer, tak se vždycky ráda něčím namažu, ale právě, že moc nemám čím, tak tohle snad bude dobrý.. pleť by na něj neměla špatně reagovat, tak si říkám, že tohle bych mohla...
Určitě to zkus a pak dej vědět... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

Tak tak,vetsina kremu jsou takovy s prominutim svinstva.. Tez se casto osypu.
Mela bych dotaz,nvm zda to sem patri,ale jak se zbavujete cernych tecek(komedonu)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.