přebarvení

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da0138900a157e75cbfbaf6b6ee68b18Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Astarothh
0-7
0-7


Založen: 19.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 5:19 pm    Předmět: přebarvení Citovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, když mám vlasy na červeno. A protože mne už neustále nebaví to dobarvovat (mám je barvené zhruba 3/4 roku, předtím jsem měla svoji přírodní špinavou blond). Problém je, že mám vlasy skoro až k zadku. A ráda bych se vrátila k mé přírodní barvě. (používám 2 barvy - palette intezivní červená - intenzivní moc není, spíš mi vlasy dost a dost ztmavuje). Co dělat, abych se vrátila k mé tehdejší přírodní barvě? Neraďte mi prosím "nechat odrůst". Jakou použít barvu na přebarvení? Předpokládám, že na zesvětlení by byl vhodný melír..Jde mi o to, jak se zbavit té červené..jít do hněda? ale do jaké? tmavě hnědé? nebo bude stačit světlejší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 6:38 pm    Předmět: Re: přebarvení Citovat

Astarothh napsal:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, když mám vlasy na červeno. A protože mne už neustále nebaví to dobarvovat (mám je barvené zhruba 3/4 roku, předtím jsem měla svoji přírodní špinavou blond). Problém je, že mám vlasy skoro až k zadku. A ráda bych se vrátila k mé přírodní barvě. (používám 2 barvy - palette intezivní červená - intenzivní moc není, spíš mi vlasy dost a dost ztmavuje). Co dělat, abych se vrátila k mé tehdejší přírodní barvě? Neraďte mi prosím "nechat odrůst". Jakou použít barvu na přebarvení? Předpokládám, že na zesvětlení by byl vhodný melír..Jde mi o to, jak se zbavit té červené..jít do hněda? ale do jaké? tmavě hnědé? nebo bude stačit světlejší?



S červenou je prý vždycky problém, ať se jedná o barvu chemickou nebo o hennu. Z různých zdrojů jsem slyšela a i na vlastní oči si všimla, pokud se na červení barvené vlasy dá hnědá, stejně to prosvítá.. Blond přebarvení samozřejmě nechytne, zesvětlení by posunulo barvu dle mého názoru do oranžova... Chápu Tě, mám stejně dlouhé vlasy, barvené pro změnu červenou hennou, která se též nevymyje. Má pravá barva je světlehnědá... Už jsem té rudé záře měla dost a nabarvila jsem se přelivem od Loreal, který chytl tmavěhnědě s červeným prosvítáním henny, kterou mám na vlasech. Alespoň už nejsem rudá a přeliv se má do měsíce a půl vymýt...
Nejlepší bude asi zajít za kadeřnicí, ať se dostaneš do odborných rukou! Máš "štěstí", že se jedná o chemickou barvu, ta se dostane z vlasů alespoň trochu(narozdíl od henny)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

Přebarvovat takovou rudou bude podle mě hodně složité. Kdybys měla oranžovou nebo krapet světlejší, možná by to do jakési zlaté blond chytit mohlo. Ale takhle to nevidím růžově. Když to zkusíš doma, budeš asi zářit jako pomeranč. Zkus zajít za kadeřnicí, měla by poradit. Možná by to šlo tak, že by se to dělalo postupně. Postupně by ti ty vlasy zesvětlovala, bylo by to asi na několik návštěv, ale mohlo by to pomoci. Bude to chtít investici, ale za vlasy to stojí.
Melír by mohl pomoct. Já už bych na vlasy nic nedávala, pokud chceš světlejší. Pokud by ti stačila hnědá, můžeš to přebarvit. Ale pokud chceš zpátky světlou, tak za kadeřnicí. Snad ti to dobře dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

jedna kamarátka riešila takmer ten istý problém.. viem, že na viac pokusov z nejakou "zlatoplavou" z drogérky sa jej z toho podarilo vykúzliť takú tmavú plavú. môžem sa jej spýtať, keď s ňou niekedy budem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 11:13 pm    Předmět: Citovat

Být tebou určitě nic nezkouším doma, nedopadne to dobře, pokud Ti jsou vlasy milé a měly by zůstat v kondici. V některých kadeřnictvích a nemyslím ty drahé, u nás to dělají v obyčejných a i je tu někdo o tom psané, jmenuje se to BES a je to krém, který ti podle potřeby dá kadeřnice na vlasy a to stahuje barvu, podle tmavosti a zažranosti barvy se chodí na min dvě nebo tři návštěvy. Trošku to vlasy vysuší, ale nezničí. Za jednu návštěvu dala kamarádka 500,-, byla dvakrát a šla z tm.hnědé na svou přírodní sv. zrz. Nechápala jsem, dlouho jsem ji neviděla a jednou měla černé vlasy s fialovým melírem a za tři měsíce (tak dlouho jsem ji neviděla) byla přírodní zrzka, tak jsem se ptala jak se jí to podařilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Astarothh
0-7
0-7


Založen: 19.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 11:10 am    Předmět: děkuji (přebarvení) Citovat

Děkuji za vsechny prispevky, asi to tak udelam a navstivim kadernici. Penize mi za to stoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.