Ahojte holky vlasaté

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e60535ee482e1bd73ca7d3b70960be11Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malinka.ka
0-7
0-7


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:41 am    Předmět: Ahojte holky vlasaté Citovat

Ahoj, zdravím všechny, kdo sem chodí. Včera jsem se tu tak začetla, že jsem šla spát něco po půlnoci..Jak jsem vás našla?? Kamarádka mi povídala o barvení vlasů henou, jak moc je to super až mě na to zlákala, tak už moc nechybělo a našla jsem vás. Moc se mi tu líbí je tu spousta rad a to je skvělé hlavně pro nováčky. Nestihla jsem se tu ještě pořádně rozkoukat, ale už se moc těším, jak budu mít zase chvilku času, jsem tu. Měla bych jednu otázku, na kterou jsem tu nenašla odpověď. Mám přebarvené vlasy chemickou barvou na tmavě hnědou s třemi tlustšími pruhy melíru - blond. Poslední barvení zhruva před měsícem. Myslíte, že můžu začít s henou?Mám strach, že ty světý budou zelený.Napadlo mě, že bych je zabalila do alobalu a nahenila jen ty okolní. Nemůže ten alobal s henou nějak reagovat?? poradíte?
děkuji a zatím čau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:43 am    Předmět: Citovat

Alobal s hennou nijak nereaguje Laughing Ja myslim, ze pokud je to mesic, cos naposled barvila, nemelo by to zezelenat, ale kdby prece - ono se to zase brzy odzeleni - ne ze bys chodila mesic s hlavou s vodnickymi prouzky Wink

A btw, vítej u nás, at se ti tu líbí Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

ahoj, já měla tmavěhnědý přeliv s blond melíry. Uzdělala sem to tak, že sem na to 2x švihla bezbarvou a až na to barevnou hennu. Zelená sem nebyla Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinka.ka
0-7
0-7


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

super rychle odpovědi, děkuji moc, pomohly jste mi, tak razím do města a snad seženu tu Henecolor, která je tu tak opěvovaná... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.