zkroucené zadní vlasy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3c76d8a1328b88c736bcb4ffedfa94bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rada17
0-7
0-7


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 8:52 pm    Předmět: zkroucené zadní vlasy Citovat

ahoj, je mi 17 a před rokem jsem už mě nebavilo chodit ke kadeřnici a stříhat se "na blbečka" ( Smile ) a nechal jsem růstu volný průběh, hodně mě trápilo kroucení vlasů po stranách a ofiny, ale jak vlasy rostly a dostávaly délku, bez problémů se srovnaly, akorát co mě ohromně trápí jsou vlasy rostoucí vzadu nebo spíš jestli se to dá tak napsat, vlasy vzadu na pravé straně, oni se totiž kroutí napravo (tudíž nalevo se kroutí dovnitř, takže problém není) , ale ta pravá strana vypadá hrozně divně, rozhodl jsem se to vyřešit tak, že si udělám takové "mikádo" , vlasy vzadu tak od půlky hlavy jsem načesal nahoru a ty "spodní" jsem zastříhl, ovšem, to by nebyl život aby nenastal další problém Sad , vlasy které rostou přes ty zastřižené je měly plně pokrýt (aby ty spodní byly kratší a dorůstaly vlastně "pod tlakem" těch horních a nemohly se kroutit tak viditelně nebo vůbec), jenže ty "horní vlasy se začaly kroutit extrémně nahoru nebo do strany a vůbec nechtějí navázat na ty spodní sestříhané, proto bych se chtěl poradit, jak tomu ohybání předejít, probíhá to všechno tak, že si večer vlasy umeji, vysuším (a jsou v pohodě) ale ráno se vzbudím a je vzadu děs běs, můžu tomu předejít nějak? Jak si správně lahnout? Nebo jak přinutit ty neposlušné zadní vlasy k rovnosti? Budu rád za každou odpověď, jinak mé vlasy mají něco přes 20 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Zdravim=)..no tak jako jak si lehnout, clovek se prece ve spani vrti ne? =) takze rada jak spat by ti moc nepomohla asi=) co takto spat v culiku? =) jinak mozna naky tuzidla bo tak(ty kremy na urovnani vln), placnout to hned na umyty uschly vlasy. nebo rano kdyz to zacne blbnout.. ja nevim nebo pouzivej na tu jednu stranu vic silikonovych samponu =) nevim jestli jsem ti poradila =) kdyztak pocky na odpovedi kolegu a kolegyn =)) Wink Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rada17
0-7
0-7


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

->Breberka: díky i za tohle, s tim culíkem ve spaní by to možná nebylo od věci, to zkusím, jen dotaz, do culíku hned po umytí nebo až před spaním? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:08 pm    Předmět: Citovat

rada17 napsal:
->Breberka: díky i za tohle, s tim culíkem ve spaní by to možná nebylo od věci, to zkusím, jen dotaz, do culíku hned po umytí nebo až před spaním? Question


taky bych radila dát je na noc do culíku. A hned po mytí radši ne, nech je volně dýchat (pokud se ti teda nezkroutí hned po umytí) a pak až na noc udělat hodně volný culík dole u krku, s nějakou měkkou gumičkou. Vyzkoušej a uvidíš, třeba to trochu pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 7:39 pm    Předmět: Citovat

rada17 napsal:
->Breberka: díky i za tohle, s tim culíkem ve spaní by to možná nebylo od věci, to zkusím, jen dotaz, do culíku hned po umytí nebo až před spaním? Question


no jak psala Soufflet, spis az pred spanim. poradne rozcesat a zagumickovat. velikost gumicky musis zvolit sam, velka pada, mala zas moc skrti a tahne vlasy..takze to ozkousej a uvidis =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rada17
0-7
0-7


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

použil jsem klasickou malou gumičku na karty, protože jinou nemám a dlouho nevydržela, ráno jsem se vzbudil a byla pryč Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Hmm, taky občas spím s culíkem, protože se pak ráno perfektně rozčesávaj vlasy Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rada17
0-7
0-7


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

on bude asi největší problém muj, že já ty vlasy (jako ty spodní) co se nejvíc kroutí jsou na ten culík moc krátké Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

hmm.. tak to nevim, co jineho poradit. Budes muset pockat, co ti poradi dalsi kolegove a kolegyne =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruis
8-20
8-20


Založen: 18.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2009 7:43 pm    Předmět: Citovat

jé to já bez culíku ani ránu ,to bych pak nerozčesal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.