Rezavá, mahagon, červená..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=94401c720e7362576fe2f9428c61afb4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 11:07 am    Předmět: Citovat

Portos a Jitt už všechno řekli za mně. Akorát se teda oproti Jitt musím trochu zastat ibiškovýho čaje, ten u mně trošku efekt mívá - ale vydrží akorát do prvního mytí. Podobně mi fungovaly i hodně barvicí červený vína. Tea tree oil trochu ztmavuje, ale fakt jediný, co u čistý henny zabralo na studenější odstíny, je vrstvení.
Jinak občas taky používám pikramátovku - jsem jedna z těch s citlivou hlavu, a můžu potvrdit, že to žádnou paseku nedělá. A prej v Bioo mají nějakou hennu v půlkilovým balení, která je čistá, ale jde víc do červena než jiný (což klidně může bejt, ono záleží i na oblasti, kde se henna pěstuje a tak dál). Já ji ještě nezkoušela, protože pořád dopotřebovávám starý zásoby, ale mám ji určitě v plánu.
Gab - já ten pikramát kdysi hledala, a když jsem si někde na začátku přečetla, že se mimo jiný používá do rachejtlí, tak jsem si řekla, že víc snad ani nechci vědět. Každopádně za těch skoro deset let, co pikamátovou hennu používám (teda ne úplně často, tak jednou za dva až tři měsíce), tak se mi nic strašnýho nestalo, tak snad je to v těch rachejtlích jako červený barvivo a ne jako výbušnina. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarka331
0-7
0-7


Založen: 25.6.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 4:04 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, zkusím zatím tu lambdu, co to udělá. Ono na hnědých vlasech stejně nijak výrazně nechytne, což mě štve Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 8:29 pm    Předmět: Citovat

Titania: Preliv ibiskovym cajem mi taky zabarvil hrebeny atd, ale v henne pro mne moc dobreho neudelal :/ Nicmene tisic vlasu, tisic vysledku Laughing Jsem rada ze funguje aspon nekomu Razz

Lamda chyta dobre snad na vsechny barvy vlasu a jen pockej par aplikaci, budes minimalne silne natonovana do cervena, ne li rovnou tmavocervena Smile Ono se to nezda, ale brzy si toho vsimnes sama Smile

Jinak ta henna co zminovala Titanie je tusim ta Ayuuri .... taky se do ni chystam. Dochazi mi hennove zasoby a je treba je trochu obnovit, tak proc nezkusit neco noveho Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 9:09 pm    Předmět: Citovat

Jitt - mně přeliv (nebo spíš nastříkání silnýho ibiškovýho čaje na prosychající vlasy po hennování sice barvu hodil na pár dní do vínova, ale kartáč (a límečky oblečení a vlastně vůbec oblečení, ve kterým jsem se jakkoli zpotila nebo zmokla, to barvilo strašně, takže jsem od toho upustila). Ale když zaleju silným ibiškovým čajem hennu, tak je ta kapku rozdíl mezi hennou zalitou jenom vodou - a oblečení to barví tak normálka hennově. Akorát to vydrží jenom do příštího umytí a rozhodně to není tak červený jako hennecolor bordó. A pokus s přimícháním ibichovýho prášku do henny byla katastrofa (ale tos měla, jestli si dobře pamatuju, podobně) - oproti všemu očekávání nejen že to nešlo do fialova, ale i ta hennově zrz chytla hůř než obvykle (a že na šedivejch odrostech je to vidět fest). Takže celkvě ibich žádná sláva...
Ale na tu Ayuuri se fakt těším (a lehce nadávám na Ježíška, že byl o Vánocích tak hodnej a nadělil mi víc jak roční zásobu lamdy a hennecolor, takže na nákup další henny zatím nemám nárok a ještě dalších pár měsíců ho mít nebudu... Ale zase o to víc se budu těšit, žejo... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2016 2:43 pm    Předmět: Citovat

Prosím o radu. Chtěla bych hennou začít barvit na zrzavo (nejlíp studenou do červena). Ale mam nějaký hennoodolný vlasy. Problém je v tom, že první vrstva mi moc nedrží. Jak se dobarvují odrosty na takových vlasech? Dám to k hlavě, za 3 hodiny smeju a za dva dny znova? To bude hrozná spotřeba materiálu i času.
Moc díky za reakce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2016 3:05 pm    Předmět: Citovat

Harik: Jeste muzes zkusit zalivat horkou vodou a na hlavu to patlat hned, henna pak pusti mnohem vice barviva (a mnohem rychleji zejmena), nez kdyz se necha odstat ... taky mi prvni vrstvy henny chytily spise jen nadechem, ale s Hennecolor Bordo sem nikdy problem nemela, ta mi chyta porad stejne (dobre) jak na odrosty, tak do delek.

Nevim teda, jakou znacku pouzivas, ale ta horka voda by tomu mohla trochu pomoct ... pak je jeste resenim nevymyvat hned samponem, ale jen promyt vodou a nasamponovat az den pote. Pry se to hennove barvivo, ktere se nestihlo navazat na keratin jeste prichyti a tudiz to ma byt sytejsi ... to je info z hennaforhair. Ja si osobne nikdy rozdilu mezi samponovanim a nesamponovanim hned po myti nevsimla (barevnostne, jinak je ten rozdil myslim zrejmy Laughing)

Titania: Jo, to mi udelal preliv taky Very Happy prasek sem vycesavala jeste tyden Very Happy ale co do intenzity mi to moc neprislo ... nevim. Mozna uz to mam moc tmavy na to, abych poznala rozdil ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2016 11:35 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Titania: Jo, to mi udelal preliv taky Very Happy prasek sem vycesavala jeste tyden Very Happy ale co do intenzity mi to moc neprislo ... nevim. Mozna uz to mam moc tmavy na to, abych poznala rozdil ...

Nojo, to je tím, že seš proti mně ještě pískle nezešedivěný Wink , já ten rozdíl vidím nejvíc na šedivákách... ale ani tak není nijak obrovskej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2016 7:29 am    Předmět: Citovat

Titania: Mno ... uz se mi to pomalicku taky zacina melirovat Laughing trosku na spankach a sem tam vlas ... zadna traga, ale bohuzel uz moc nesediva nejsem Embarassed Na druhou stranu mi na ty stribrny vlasy chyta henna docela dobre (tedy, ten muj Lamda/HC mix) je to sice svetlejsi, ale neni to vylozene zrzavy. Asi mam stesti .. Embarassed (budu si to myslet a namlouvat Laughing)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2016 12:32 pm    Předmět: Citovat

Jak dlouho necháváte hennu na šedivý vlasy? Mám jeden pramen a hodina a půl se ho ani netkla. Doufala sem, že se natónuje, je to pramen vyrůstající z pihy. Embarassed A mam pár bílých vlasů nahoře u pěšinky, tak mě to zajímá i jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2016 12:41 pm    Předmět: Citovat

Ja (na tech svych par jednotlivych sedin) normalne hodku az dve ... ale zalivam vrouci a na hlavu placam hned. Lamda + HC bordo ... chyta svetleji, ale chyta a nemam pocit, ze by se nejak zvlast vymyvala ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.