IQ
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9bdfc8041c74fb2b3e874b0d72e02477Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 7:57 am    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
felcharka napsal:
Iq podle me o nicem podstatnem nevypovida. Maximalne tak o schopnosti vyplnovat Iq testy.

Jo s tím souhlasim.


Podepisuji se. Sice sem v posledním testu (sedmá třída) měla asi 137, ale dodnes nevím, k čemu mi to mělo jako bejt Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Tree napsal:
Cool Very Happy tak nejlepší je asi mít vyšší oboje


To určitě, ale já preferuji spíš EQ. Mnozí tzv. Íkváči jsou často nepoužitelní. Smile


I přesto, že moc velký Íkváč asi nebudu, tak jsem taky nepoužitelná. Very Happy

Tak např. jeden krásný důkaz mého "vysokého" IQ: včera jsem cestovala z nám. Míru v Praze na Staroměstskou, někteří určitě víte, jaký je to kousek, metrem by mi celá cesta trvala cca 10 min., jenomže to bych nesměla zapomenout, že nějaké to metro existuje. Vyšla jsem v 16:45, naplánovala jsem si trasu tramvají 22 a 18, na obě čekala skoro dvacet minut, naštvaná je hoodně slabé slovo, no a dorazit do cíle do půl šesté, po 45 min. cesty, tedy spíše čekání, jsem samozřejmě nestihla. Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 8:37 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
speedy.gonzales391 napsal:
felcharka napsal:
Iq podle me o nicem podstatnem nevypovida. Maximalne tak o schopnosti vyplnovat Iq testy.

Jo s tím souhlasim.


Podepisuji se. Sice sem v posledním testu (sedmá třída) měla asi 137, ale dodnes nevím, k čemu mi to mělo jako bejt Laughing


Jo jo, je to jenom číslo, které samo o sobě nevypovídá nic o případné další životní úspěšnosti daného člověka. Navíc jsou různé druhy testů a některé taky třeba mírně nadhodnocují. Já jsem ho snad i kdysi věděla, nicméně už jsem i stačila zapomenout jeho přesnou hodnotu... Laughing Laughing Laughing Nějak to pro mě nemělo žádný význam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 9:03 am    Předmět: Citovat

Klarusa: no já vím že to bylo nad 130...asi těch 137..ale uplně jistá si nejsem. A pamatiju si to proto, že bylo nejvyšší ze třídy a matikářka na mě byla vysazená a dávala mi to "sežrat". Vlastně mi to nepomohlo, spíš naopak, byla sem kvuli tomu dost dlouho schazována..(stylem....naše nadaná studentka udělala chybu, no to bude jedna mínus, ty bys to totiž měla umět....ostatní by dostali za jedna s pochvalou, ale já si takovej luxus jako chyby dovolit nemohla Rolling Eyes )
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 9:41 am    Předmět: Citovat

Wen, uf to je teda hnusný Sad

Já jsem taky dělala pár IQ testíků (opravdový jen jednou) a vždy mi vyšlo něco nad 120. U mě je dobrá prostorová orientace, naopak mi vůbec nejdou řady čísel, nebo písmen s otazníkem Very Happy
Souhlasím s Felcharkou Smile U lidí záleží na tom, jací jsou povahově, ne, jaké mají IQ.
(hehe, moje kamarádka co bydlí v paneláku má souseda pana inžinýra se 2 vysokými školami, a ten je přesvědčen, že pyl, co jim teď poletuje až do desátého patra tam zanáší včely Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

IQ? Na to kašlu, jednou jsem našla na netu odkaz na nějakej "úžasnej" test, strávila jsem nad tím cca půl hodiny a nakonec to na vás vybafne, abyste poslali sms asi za 80 korun a pak dostanete výsledek Rolling Eyes No viděla jsem rudě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 3:06 pm    Předmět: Citovat

Problém je, že ty testy jsou dělané jen pro jeden typ lidí. Takže třeba diskalkulici a podobně nemají šanci. To přece ale neznamená, že je člověk neinteligentní. Takže podle mě neexistuje test, který by spolehlivě změřil IQ každém člověku, protože každý je prostě jiný.
A obecně mám zkušenost, že když má člověk v něčem trochu navrch, jinde má zase míň. A tak je to spravedlivéWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 4:31 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi nějak nezdálo, že by téma IQ souviselo s Krásou, módou, zdravím nebo stravou, tak jsem ho přesunula sem. Doufám, že jsem vás tímto neodradila od diskuze, vesele v ní pokračujte.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

To nevadí, já nevěděla, kam t téma zařadit, tak jsem ráda, že to udělal někdo za mě: )


Jinak , jak mi přišel ten certifikát, tak mě naštval můj kluk.Když viděl ten výsledek, tak řekl, tolik nemáš!!Prosimtě, co to bylo za test?A já říkala pětihodinovej od Mensy.Aha....Ale nezdá se ti divný, že máš víc než já?To se mi teda nezdá ten výsledek, já si ten test udělám taky a uvidí se, jestli to není naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

janah napsal:

Jinak , jak mi přišel ten certifikát, tak mě naštval můj kluk.Když viděl ten výsledek, tak řekl, tolik nemáš!!Prosimtě, co to bylo za test?A já říkala pětihodinovej od Mensy.Aha....Ale nezdá se ti divný, že máš víc než já?To se mi teda nezdá ten výsledek, já si ten test udělám taky a uvidí se, jestli to není naopak.


eh,... prosím?! To jako v legraci, doufám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.