IQ
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92297532ecf9731560c6d3c9c3c808c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
já teda IQ test nikdy nedělala, vždy kidyž jsem začala třeba na netu, tak mě to po chvilce přestalo bavit a vypla jsem to Very Happy každopádně, přítel jich dělal několik u psychologů a IQ měl pokaždé vyšší a vyšší, takže jak jde vidět, v těch testech se dá zdokonalovat, dají se jakoby naučit Very Happy ale přesto, že má IQ vysoké jak nevím co, k čemu mu to je? není schopný dostudovat žádnou školu atd atd...takže IQ fakt o ničem nevypovídá


Ty na netu jsou na nic. Very Happy Vždycky tam z Tebe akorát loudí prachy. Nic nedostanou. Very Happy
Tak, pokud ho máš vyšší, je to rozhodně výhoda, ale třeba taková lenost, to je problém, co to zabíjí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 1:58 pm    Předmět: Citovat

IQ testy, ktoré používajú dnešní psychologovia sú zastaralé asi 40 rokov. Za ten čas vývin populácie postúpil a vzrástala aj priemerná výška hodnoty IQ. Preto je podľa starých testov veľa nadpriemerne inteligentných a nadaných ľudí. Ide proste o to, že sme inteligenčne postúpili,ale testy zostali stále na nízkej úrovni, preto treba brať namerané hodnoty IQ ako orientačné. Keby boli testy nové, tak veľa nadpriemerne inteligentných ľudí je vlastne len priemer.

Ináč tie otázky tam sú sakra zaujímavé...napr. Aký priemer má podľa Vás 20 korunová minca? Laughing Twisted Evil Všetky do jedného by som tie komunistické testy spálila Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2011 10:39 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
IQ testy, ktoré používajú dnešní psychologovia sú zastaralé asi 40 rokov. Za ten čas vývin populácie postúpil a vzrástala aj priemerná výška hodnoty IQ. Preto je podľa starých testov veľa nadpriemerne inteligentných a nadaných ľudí. Ide proste o to, že sme inteligenčne postúpili,ale testy zostali stále na nízkej úrovni, preto treba brať namerané hodnoty IQ ako orientačné. Keby boli testy nové, tak veľa nadpriemerne inteligentných ľudí je vlastne len priemer.

Ináč tie otázky tam sú sakra zaujímavé...napr. Aký priemer má podľa Vás 20 korunová minca? Laughing Twisted Evil Všetky do jedného by som tie komunistické testy spálila Laughing


Inteligence lidí za 40 let postoupila? Seš si jistá? Doopravdy? Protože to, co vidím občas na ulici, mi zrovna inteligentní nepřijde. A pokud to před 40 lety bylo horší, tak to teda potěš pánbůh. Pokud to extrapoluju do minulosti, tak je vůbec s podivem, že jsme se nějak vyvinuli.
Osobně si myslím, že inteligence se možná zvedá, ale děsně pomalu, bude to trvat hrozně dlouho. A dost by tomu pomohlo, kdyby se civilizace nestarala o ty, co jí jen zatěžují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 4:55 am    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
A dost by tomu pomohlo, kdyby se civilizace nestarala o ty, co jí jen zatěžují.


Prosím vysvětlit. Protože tak jak je to napsané to vyznívá hodně, hodně ošklivě.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 6:50 am    Předmět: Citovat

Přidávám se k Jenne, taky by mě zajímalo, kdo je myšlen to zátěží.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 7:36 am    Předmět: Citovat

No, to by mě taky zajímalo Smile Jinak, kdyby se civilizace nestarala o tu zátěž, tak se spíš vracíme někam do Sparty, kde si šli všichni slabí skočit ze skalky Laughing , ne?? A to mi nepřijde zrovna krok vpřed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 8:08 am    Předmět: Citovat

To, že je člověk slabý, neznamená, že je zátěž. I nemocní lidé se o sebe umí postarat kolikrát lépe, než ti zdraví. Spíš bychom neměli být tak benevoletní. A to jak k lidem, kteří se přiživují, tak k těm, kteří páchají trestnou činnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 8:29 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s wensdy.

Co se týče testů, pokud nemá člověk vlohy pro matematiku, vychází z IQ testu jako debil Evil or Very Mad Rolling Eyes Takže výsledek je neobjektivní, zkreslený a tím pádem na nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 8:56 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
A dost by tomu pomohlo, kdyby se civilizace nestarala o ty, co jí jen zatěžují.


Prosím vysvětlit. Protože tak jak je to napsané to vyznívá hodně, hodně ošklivě.


No já budu doufat, že to Dalarius myslel tak, že jsou to ti, co nepracují a pobírají dávky....teda třeba můj brácha hledá práci už od září a nepřijde mi zrovna fér, že mu ještě sociálka nic nedala a ještě mu nebyly schopní nabídnout od září žádnou práci....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 11:00 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
A dost by tomu pomohlo, kdyby se civilizace nestarala o ty, co jí jen zatěžují.


Prosím vysvětlit. Protože tak jak je to napsané to vyznívá hodně, hodně ošklivě.


Raději ne. Tuhle myšlenku jsem už prezentoval, a zatím jsem našel jediného člověka, který jí pochopil tak, jak jsem myslel. Takže, nejen, že to nedokážu vysvětlit,. ale u empatických lidí se to ani nemůže setkat s pochopením, z její podstaty, takže…raději ne. jako kdybych to nenapsal. Smile Jsem pro efektivní pomoc všem, co jí potřebují! Smile Mnou počínaje. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.