Přírodní kosmetika Nature Friends
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b724808995371e6514bff10dfb7cd02Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 10:27 pm    Předmět: Přírodní kosmetika Nature Friends Citovat

Dnes jsem na www.vitamina.cz objevila novou značku přírodní kosmetiky s BDIH Nature Friends. Dost mě to potěšilo, protože Alverde už mám prozkoušené a ostatní značky jsou pro mě přecejen drahé. Navíc tento obchůdek je u nás ve městě, takže asi budu objednávat šampon a samoopalovací mléko. Už jste si té značky někde všimli nebo dokonce zkoušeli? Na netu to ale ještě moc nemají a svou stránku také zatím ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 6:28 am    Předmět: Citovat

Tuto značku mají v Brně v Organic Time obchůdku. Akorát už moc nevím, jak to na mě celkově zapůsobilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Nezaznamenala jsem to, děkuji za tip. Až budu příště objednávat z vitaminy, určitě vyzkouším některé tělové mléko a sprchový gel. Dobré je, že mají vzorek denního krému, tak ten také zkusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Tuto značku mají v Brně v Organic Time obchůdku. Akorát už moc nevím, jak to na mě celkově zapůsobilo.

A kdybys tam někdy měla cestu, mohla bys očuchat ty sprcháče a tělová mléka? Já tu možnost nemám a nechci kupovat nějaké smrady. Jen by mě zajímalo, jestli vůně odpovídá popisu a jestli nosu lahodí, jak je silná apod. Třeba porovnat s alverde... To by mě potěšilo Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

Misch poreferuju Smile mám dojem, že mám doma i nějaký vzoreček Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:32 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem možnost vyzkoušet tento sprchový gel
Na první přičichnutí jsou cítit jablka, nebo spíš jablečná přesnídávka Laughing ale jakmile to člověk na sebe nanese, je tam "cosi", co mně vadí.
Když to srovnám s Alverde, u nich mi vyloženě čichově nesednou věci, kde je na prvních místech ve složení alkohol; jako třeba ten kokosový peeling nebo sprcháč Mandle, pistácie, naopak mně děsně voní sprcháč Grep, bambus, po kterém zůstává "čistá" vůně.
Navíc mám pocit přesušených rukou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 6:35 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že s touhle kosmetikou nemá nikdo moc zkušenosti, ale já dnes vyzkoušela vlasovou kúru s bio měsíčkem http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5888 a úplně mě nadchla. Zanechala krásně hebké vlasy. Je to malinké balení, použila jsem půlku na umyté vlasy a pak tu masku smyla Rehabem od Lush a už nepoužila kondicionér. Příště ji nebudu smývat šamponem, ale jen vodou. No zkrátka jsem mile překvapena Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

já mám od nich tyčinku na rty růže a nemůžu si vynachválit, už jsem o ní psala přímo do témata "péče o rty". Hodně dlouho vydržela, vůni ma jemnou, nevnucující se, i rty jsou krásně hebké, jsem s ním velmi spokojena Cool do ostatního nevímjestli bych šla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 2:02 pm    Předmět: Citovat

víte co je mi divný, že šampon stojí jen 127 Kč, přitom mycí složka je v něm cukrový a olejový tenzid, který je nejjemnější a prý i nejdražší....
Asi si ho koupím..... Wink


Složení: vodný výtažek z BIO měsíčku* na bázi alkoholu, tenzidy na kokosovo-olejnaté a cukrové bázi, výtažek z BIO mandlí*, gel z BIO aloe vera*, výtažek z BIO vilínu*, výtažek z BIO ovsa*, guarová moučka, provitamin B5 (panthenol), směs éterických olejů
* z kontrolovaného ekologického zemědělství
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 5:15 pm    Předmět: Citovat

mě na těchto šamponech odrazuje, že jsou na bázi alkoholu, stejně jako alverde Confused a to mé vlasy nerady...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.